Salon
Koty

W jaki sposób dbać o swoje kociaki, żeby nie stanowiły one jakiegokolwiek zagrożenia dla dobrego samopoczucia mieszkańców domu

Choć przywykło się sądzić, że kotki lubią chodzić własnymi drogami, a nawet, że bywają fałszywe oraz nieprzewidywalne, to bywają zwierzakami niezwykle często hodowanymi i to nawet przez kobiety mieszkające w wieżowcach w sporych miastach. Oczywiście o dużo lepszym miejscem dla takich pupili bywają gospodarstwa wiejskie, bo tutaj mają wspaniałe warunki do egzystencji. Jednak niezależnie od tego, pod jakim adresem mieszkają nasi ulubieńcy, zawsze powinni być najedzeni i czyści.
kosmetolog
Wprowadził: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com

Trudny wybór kierunku studiów. Czy kosmetologia to studia z przyszłością?

To naturalne, że bardzo dużo ludzi zastanawia się nad podjęciem studiów na kosmetologii, ponieważ patrzy na ten zawód z przez pryzmat szybko rozwijających się najnowszych technik używanych do przygotowywania substancji poprawiających wygląd skóry, uzdrawiających rozmaite schorzenia skórne oraz opracowujących nowe receptury preparatów pielęgnacyjnych. Jednak kosmetolog nie jest wyłącznie osobą pracującą w salonie odnowy biologicznej albo przy produkcji preparatów chemicznych. Kosmetolog to często też osoba łącząca funkcję lekarza, kosmetyczki i psychologa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.