Auta

Dobre pomysły na bezproblemowy wynajem aut

W czasie podróży służbowej do obcego miasta często wypożycza się samochód. Jednak które auto będzie najlepsze, gdy chcemy je wypożyczyć na kilka dni? Czy będzie to auto niemieckie, czy może z Francji? Sedan czy hatchback? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.
Części do Forda
Wprowadził: Mic
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób dbać o własny samochód i jakie elementy samochodowe opłaca się wymieniać.

W okresie wiosennym lub letnim warto jest sprawdzić stan własnego samochodu. Częste kontrole podwozia, silnika czy elektroniki zapewniają bowiem w znacznej mierze bezpieczeństwo poruszania się po drodze, jak także mają wpływ na ekonomię jazdy. Problemy może pewnym kierowcom sprawiać zwykle wymiana pewnych elementów pojazdu. Należy jednak wymieniać zużyte części do auta sprawnie jak również bez wahania.
Samochód BMW
Wprowadził: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

Czy jest opłacalne przerobienie własnego autka na gaz?

Prawda, że koszty utrzymywania własnego samochodu są aktualnie bardzo znaczące? Zapewne absolutnie każdy polski kierowca jest w stanie się z tym zgodzić. Jednak to, iż to wiemy nie powinno niejako automatycznie oznaczać, że musimy nauczyć się już z tym żyć! Niemało skarżymy się, ale być może czas na to, aby nareszcie zmniejszyć nieco swoje koszty mające związek z utrzymywaniem samochodu? Można śmiało powiedzieć, że w większości przypadków to właśnie na zwykłym narzekaniu no niestety się kończy. Sporo bardziej odpowiednim wyjściem jest przerobienie własnego auta na gaz. W końcu ciągle energia gazowa jest dużo mniejszym wydatkiem, odnośnie tego trudno mieć jakieś wątpliwości.
Auto
Wprowadził: Jason Thien
Źródło: http://www.flickr.com

Bo teraz bez motoryzacji trudno byłoby żyć

Dziś wiele osób interesuje się motoryzacją. Wiadomo, że wielu ludzi tylko w małym stopniu. A wiąże się to z tym, że po prostu mają auto, którym trzeba dotrzeć do pracy. Ale jest też sporo osób, dla których motoryzacja stała się życiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.