Kierownictwo
finanse firmy
Wprowadził: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com

Światowe systemy wspomagające zarządzanie w firmach - czyli wysoce wyspecjalizowany pakiet SAP.

Współcześnie każdy kto pragnie prowadzić przedsiębiorstwo musi być przygotowany na to, że konkurencja czuwa i tylko czeka na błąd. W takich warunkach trzeba analizować i wykorzystywać ekspresowo dostępne, skrupulatne i praktycznie każde informacje.
pieniądze i biznes
Wprowadził: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Budżetowanie i controlling finansowy bywają konieczne w prowadzeniu działalności.

Controlling finansowy to część budżetowania, finalny jego etap. Nie zawsze stanowi on konieczny wymóg budżetowania. Jednakże pierwszym krokiem, żeby zastanowić się nad wzajemnymi powiązaniami tych dwóch pojęć powinno być zarysowanie ram znaczeniowych każdego z nich. Budżetowanie to zatem proces, jaki obejmuje projektowanie, sporządzanie i zatwierdzanie budżetu, a także niekiedy ostateczną jego kontrolę. Aby odpowiednio zrozumieć znaczenie budżetowania, koniecznym jest także właściwe rozumienie słowa budżet.
Podanie o podwyżkę
Wprowadził: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com

Jak i kiedy przygotować w swojej firmie?

W funkcjonujących aktualnie na rynku w naszym kraju firmach pojawia się dużo kwestii dyskusyjnych wśród pracowników, które są związane z płacą. Mający określone wymogi pracownicy często występują o podwyżkę już po kilku pierwszych miesiącach pracy. Nie w każdym przypadku nieodzowne jest to, by złożyć podanie, ponieważ z częścią przełożonych można się bezproblemowo odnośnie tego dogadać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.