Książki
ebook
Wprowadził: bfishadow
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd zaczęła się brać popularność książek cyfrowych, jak można wydać swojego własnego e-booka.

Elektroniczne książki są coraz bardziej popularne wśród miłośników literatury. W sklepach kupić można wiele rodzajów specjalnych czytników, które zapewniają doskonałą jakość tekstu bez męczenia wzroku. Ogromnym plusem tego typu czytnika, który ma wielkość niedużej książki jest ogromna uniwersalność.
księgarnia
Wprowadził: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawnictwo internetowe ma w Polsce doskonałą opinię

Wydawnictwo internetowe, to obecnie jedno z bardzo dużych wydawnictw, jakie reklamuje podręczniki, książki i wszelkie inne artykuły naukowe, jakie umożliwiają doskonalić się wielu ludziom. Oczywiście funkcjonowanie wydawnictwa połączone jest z prowadzeniem wielu rozmaitych czynności, jakie w dużym zakresie powiązane są typowo z czynnościami biznesowymi. W Polsce to wydawnictwo działa na ogromną skalę, gdyż zazwyczaj większość książek dla szkół różnego rodzaju jest udostępniane w sprzedaży, oczywiście za pośrednictwem tego wydawnictwa.
książki
Wprowadził: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, żeby zostać pisarzem i wydawać powieści? Zaprezentuj swoje dzieło w odpowiednim wydawnictwie

Literatura cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej ludzi: zarówno dzieci, jak i dorosłych, sięga po książki. Nie brakuje także osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się znanymi autorami i będą przedstawiać swe książki na spotkaniach z fanami. Czy istnieje sposób, by spełnić to marzenie? Naturalnie, że tak!
książka
Źródło: www.morguefile.com

Chciałbyś wydać swoją powieść i nie masz pojęcia, jak? Zapoznaj się z propozycją wydawnictw w internecie!

Na polskim rynku jest wiele wydawnictw trudniących się publikowaniem prozy, poezji, jak też książek o różnym charakterze. Autor, który pragnie zadebiutować i wydać stworzone przez siebie dzieło, musi zapoznać się z profilami poszczególnych wydawców, żeby wiedzieć, do którego kierować własną propozycję literacką. Należy mieć na względzie, że na polskim rynku działają zarówno wydawnictwa publikujące książki tradycyjne, jak również elektroniczne.
Kobieta z książką
Wprowadził: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsza metoda na jesienną chandrę

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak się okazuje, aż 42 % rodaków wykazuje brak zainteresowania książką. Wyniki te nie napawają optymizmem, ponieważ człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora bytuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Dlaczego? Ponieważ czytanie bardzo korzystnie wpływa na ludzki rozwój.
książki
Wprowadził: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjne rozwiązania dla wszystkich debiutujących twórców

W dzisiejszych czasach wiele osób rozmyśla o tym, by wydać swoją książkę. Trzeba nadmienić, że współcześnie nie jest to trudne zadanie, ponieważ każdy debiutujący pisarz może znaleźć dla siebie wiele korzystnych rozwiązań. Z ich wsparciem uda nam się w mgnieniu oka urealnić swoje marzenia związane z literackim debiutem, co być może będzie znamienne w perspektywie dalszej kariery.
Nagranie słuchowisk
Wprowadził: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Nie masz czasu na książkę - wybierz wersję audio

Czasem jest tak, iż ktoś nie posiada czasu czytać książek, lub nie lubi tego zrobić, ponieważ w czasie tej czynności bardzo szybko męczą mu się oczy, a co się z tym wiąże, boli go także głowa. Na szczęście mamy szansę posłuchać jak ktoś kolejny nam czyta, tak identycznie jak mamy szansę miast iść do teatru na przedstawienie, włączyć radio, w którym konkretna sztuka będzie czytana, a więc robiąc inne rzeczy, możemy równocześnie się z nią poznać.
gry
Wprowadził: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com

Dying Light Aleja Koszmarow może nas zaskoczyć

Bethesda z wlasna konferencja na e3 fallout 4 za pasem wzbudza wielkie emocje. Nabywając jakiś przedmiot, chcemy mieć gwarancję, że odpowiednio umieszczamy swoje pieniądze i że wybieramy to co jest odpowiednie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.