Książki
książki
Wprowadził: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjne rozwiązania dla wszystkich debiutujących twórców

W dobie naszych czasów niemało osób rozmyśla o tym, by wydać swoją książkę. Trzeba nadmienić, że aktualnie nie jest to trudne zadanie, ponieważ każdy początkujący pisarz może znaleźć dla siebie wiele interesujących rozwiązań. Z ich wsparciem uda nam się w mgnieniu oka urealnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może stanie się znamienne w perspektywie dalszej kariery.
książki
Wprowadził: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, żeby zostać pisarzem i wydawać powieści? Zaprezentuj swoje dzieło w odpowiednim wydawnictwie

Literatura raduje się w naszym kraju wzrastającym zainteresowaniem, statystyki wykazują, że coraz więcej osób: zarówno dzieci, jak i dorosłych, czyta powieści. Nie brakuje również osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się rozpoznawanymi pisarzami i będą przedstawiać swe książki na spotkaniach autorskich. Czy jest sposób, aby spełnić takie marzenie? Naturalnie, że tak!
księgarnia
Wprowadził: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawnictwo internetowe ma w Polsce doskonałą opinię

Wydawnictwo internetowe, to obecnie jedno z największych wydawnictw, które udostępnia książki, podręczniki i wszystkie pozostałe artykuły naukowe, jakie pozwalają edukować się wielu ludziom. Rzecz jasna prosperowanie wydawnictwa połączone jest z prowadzeniem wielu rozmaitych działań, jakie w dużym zakresie powiązane są stricte z pracami biznesowymi. W Polsce wydawnictwo to prosperuje na wielką skalę, dlatego że przeważnie większość podręczników dla szkół różnego rodzaju jest udostępniane w sprzedaży, rzecz jasna za pośrednictwem wydawnictwa naukowego.
książka
Źródło: www.morguefile.com

Chciałbyś wydać swoją powieść i nie masz pojęcia, jak? Zapoznaj się z propozycją wydawnictw w internecie!

Na polskim rynku istnieje dużo wydawnictw zajmujących się wydawaniem prozy, poezji, jak również książek o innym charakterze. Autor, który pragnie zadebiutować oraz wydać stworzone przez siebie dzieło, musi zaznajomić się z profilami wybranych wydawnictw, by mieć świadomość, gdzie kierować własną propozycję wydawniczą. Trzeba pamiętać, że na krajowym rynku funkcjonują zarówno wydawnictwa publikujące książki tradycyjne, jak także elektroniczne.
grzbiety książek na półce
Wprowadził: irondsd
Źródło: http://www.flickr.com

A Ty, ile książek kupiłeś w ostatnim czasie?

Z jakiego powodu Polacy nie czytają książek? Powodów jest kilka. Nierzadko spotykamy się z opinią, iż czytanie męczy. Jeżeli chwycimy do ręki książkę, w parę chwil zorientujemy się, iż nie jest to atrakcja „łatwa, lekka i przyjemna”. Wymaga posiadania choćby szczątkowej wyobraźni.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko
Wprowadził: Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wydanie książki to niezmiernie banalne przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest niewątpliwie naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności bez wątpienia gwarantuje nam zarobek, co oczywiście jest niesłychanie istotne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
ebook
Wprowadził: bfishadow
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd zaczęła się brać popularność książek cyfrowych, jak można wydać swojego własnego e-booka.

Elektroniczne książki są coraz bardziej popularne wśród miłośników literatury. W sklepach kupić można wiele rodzajów specjalnych czytników, które zapewniają doskonałą jakość tekstu bez męczenia wzroku. Ogromnym plusem tego typu czytnika, który ma wielkość niedużej książki jest ogromna uniwersalność.
Kobieta z książką
Wprowadził: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsza metoda na jesienną chandrę

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak się okazuje, aż 42 % rodaków wykazuje brak zainteresowania książką. Wyniki te nie napawają optymizmem, ponieważ człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora bytuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Dlaczego? Ponieważ czytanie bardzo korzystnie wpływa na ludzki rozwój.
Nagranie słuchowisk
Wprowadził: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Nie masz czasu na książkę - wybierz wersję audio

Czasem jest tak, iż ktoś nie posiada czasu czytać książek, lub nie lubi tego zrobić, ponieważ w czasie tej czynności bardzo szybko męczą mu się oczy, a co się z tym wiąże, boli go także głowa. Na szczęście mamy szansę posłuchać jak ktoś kolejny nam czyta, tak identycznie jak mamy szansę miast iść do teatru na przedstawienie, włączyć radio, w którym konkretna sztuka będzie czytana, a więc robiąc inne rzeczy, możemy równocześnie się z nią poznać.
gry
Wprowadził: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com

Dying Light Aleja Koszmarow może nas zaskoczyć

Bethesda z wlasna konferencja na e3 fallout 4 za pasem wzbudza wielkie emocje. Nabywając jakiś przedmiot, chcemy mieć gwarancję, że odpowiednio umieszczamy swoje pieniądze i że wybieramy to co jest odpowiednie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.