Kierowcy

Kierowcy zawodowi

Osoby, które pragną być profesjonalnymi kierowcami są zobowiązane uprzednio pozyskać prawo jazdy właściwej kategorii. Profesjonalne kategorie prawa jazdy można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich jest kategoria C, czyli uprawniająca do prowadzenia aut ciężarowych, a druga z nich to kategoria D, która daje prawo do prowadzenia mikrobusów.
praca dla studenta
Wprowadził: northmemphisctc
Źródło: http://www.flickr.com

Oferty pracy w Słupsku

Słupsk należy do wyjątkowo szybko rozwijających się regionów Polski północnej. Stały napływ nowych inwestycji, zwiększający się ruch turystyczny jak również duże zaciekawienie deweloperów i centrów handlowych lokalnym rynkiem nieruchomości przyczyniły się do niższego wskaźnika bezrobocia.
Ciężarówka
Wprowadził: Pavel Kazachkov
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejsze zasady dotyczące przewozu ciężarówkami, znaczenie doradców transportowych

Zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych muszą przestrzegać wielu różnych regulacji, które nie dotyczą w ogóle kierowców zwykłych osobówek. Przede wszystkim będzie to wynikać z tego, że ich jazda ma charakter zawodowy, i jest wykonywana bez przerwy w dość trudnych warunkach. Bo niestety zawód kierowcy samochodu ciężarowego nie jest łatwy.
wypadek
Wprowadził: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze się ubezpieczyć

Czasem nawet do końca nie zdajemy sobie sprawy, po, co są nam te wszelakie odszkodowania , które są związane z samochodem, czy innym pojazdem, albo z naszą osobą, czy też tym, co zrobimy. Dopiero, gdy dochodzi do jakiegoś wypadku zaczynamy rozumieć, że warto jest posiadać odszkodowanie OC.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.