Przemysł
szkolenie
Wprowadził: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenie z obszaru obsługi zbiorów informacji metodą na atrakcyjność na rynku pracy

Komputery obecnie to jedne z najbardziej wszechstronnych urządzeń jakimi dysponujemy. Przy pomocy tego urządzenia pracujemy. Nie ma prawie branży przemysłu gdzie nie byłyby używane zawiłe systemy kierowania informacjami oparte o komputery. Można spokojnie przyznać że żyjemy w czasach baz danych, tworzymy je w zasadzie w sposób naturalny. Nawet nasze smartfony mogą przechowywać informacje i to w bardzo nieskomplikowany sposób.

Czym zajmuje się odlewnia żeliwa

Odlewnictwo jest gałęzią przemysłu dostarczającą elementów wykorzystywanych w wielu różnych branżach. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo przedmiotów wykonywanych jest właśnie przy użyciu tej techniki. Naturalnie są różne gatunki żeliwa. Dla przykładu żeliwo szare, ciągliwe, białe, sferoidalne. Wymagają różnych technik odlewania, odmiennych umiejętności.
tokarka
Wprowadził: PROXXON
Źródło: PROXXON

Kursy zawodowe jako nieco niedoceniana szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i zdobycie lepszej pracy - skrótowe omówienie

Kursy zawodowe stają się coraz bardziej modne. Wszystko z tej przyczyny, że pewien czas temu nauka w danym zawodzie nazbyt popularna nie była. Obecnie ta sytuacja się pomału przeobraża, ale w dalszym ciągu mamy wiele do nadrobienia. Na szczęście kampanie społeczne uświadamiają naszym pobratymcom, że uczęszczanie do technikum samochodowego bądź szkoły zawodowej ujmy nie przynosi, ale, co więcej, daje absolwentowi zawód, którego nie posiadają abiturienci kończący liceum.
wynajem sal szkoleniowych
Wprowadził: swimboy1

Czy interesuje nas wynajem sal konferencyjnych?

Jeśli pragniemy w znaczniejszym gronie przeprowadzić ważne zebrania biznesowe oraz chcemy przy tym wyglądać profesjonalnie, to powinniśmy to wykonać w konkretnych miejscach. W salach, które będą w stanie zmieścić dużo osób oraz które zezwolą na to, by każdy dokładnie widział i słyszał to, co pragniemy mu pokazać.
przemysł
Wprowadził: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny przemysł przeszedł w ciągu ostatnich kilkunastu lat prawdziwą zmianę.

Do dyspozycji oddanych zostało wiele rzeczywiście zaawansowanych maszyn, jakich funkcją jest wykluczenie czynnika ludzkiego, przyspieszenie produkcji i możliwie jak największe zredukowanie jej kosztów. Podobnie dzieje się również w przypadku zakładów, jakimi są odlewnie żeliwa. Jaka jest ich rola? Czym takie zakłady się trudnią?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.