Gry
Gra na konsoli
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Nie masz pomysłu jaki podarować upominek swoim dzieciom?

W rzeczy samej najbardziej uniwersalnymi prezentami mogą być zabawki oraz książki. Mimo wszystko zobaczmy na to, że żyjemy w XXI wieku, co będzie oznaczać zmianę realiów.
gra na konsole
Wprowadził: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Zajmujące gry nakonsolę

Gry grą nieczesto okazują się równe. Zwyczajowo jeden tytuł może znacznie różnić się od nazwy innej także jeśli chodzi o jakość gry na Playstation 3, jak i o bohaterów. Najpewniej z początku zawsze przeprowadzić początkową selekcję najważniejszych gatunków gier, które mogą zainteresować daną osobę i do tematu podchodzić bez wielkiego pośpiechu. Jak więc kupować te najlepsze z dostępnych obecnie gier?
gry na konsole
Wprowadził: jareed
Źródło: http://www.flickr.com

Gry komputerowe – wspaniałe hobby czy strata czasu?

Nie musimy nawet zbytnio orientować się w szeroko rozumianej branży komputerowej aby mieć pełną świadomość tego, że obecnie jest to jedno z najważniejszych źródeł rozrywki dla całego mnóstwa ludzi na całym świecie. Nie można jednak się temu dziwić, gdyż trzeba jedynie spojrzeć na to, jak znacznym zróżnicowaniem cechują się wszystkie gry komputerowe aby szybko przekonać się, że branża ta oferuje coś ciekawego dla dosłownie każdego z nas.
Play station
Wprowadził: Ahmed Amanatullah
Źródło: http://www.flickr.com

Co takiego może sprawić dziecku radość

Jedną z najbardziej znanych i najdawniejszych gier świata są szachy, używane już w starożytności. Nie do końca wiadomo jakim zamiarom one wtenczas służyły, czy była to wyłącznie rozrywka czy służyła gra w szachy jakimś odmiennym, poważniejszym celom (np. ćwiczeniu umiejętności dowodzenia).
Pad, gry na kolsolę
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ps3 cieszy się coraz doskonalszym poziomem zainteresowania graczy

Przetestowane wiele razy propozycje na gry rpg na ps3 cieszą się polecaniem wśród różnych kręgów wiekowych. Pasjonaci chętnie wymieniają się spostrzeżeniami w kwestii otrzymywanych od producenta gier opcji. Dzięki wzajemnej wymianie informacji istnieje duża szansa na to, ze skorzystają oni z tych polecanych przez innych. Dostępnych jest sporo różnorodnych propozycji gier, jakie stuprocentowo wpisują się w ustanowiony obecnie przez grających kanon. Ich zróżnicowanie zachwyca i motywuje do testowania innowacji.
Gry planszowe we Wrocławiu
Wprowadził: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Laptopy gamingowe dla wymagających, czyli jak grać szybciej.

Dawno dawno temu był „Eurobiznes” – najpopularniejsza gra planszowa, dostępna w sklepach w wielu krajach Europy. W dzisiejszych czasach gier planszowych jest mnóstwo, że ciężko je wszystkie policzyć. Fakt faktem, świat gier stanowi teraz jedną z najpopularniejszych form rozrywki.
Pad, gry na kolsolę
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Na które gry wskazane jest dzisiaj stawiać

Jeżeli chodzi o tanie gry na ps3, popularność ich stale rośnie. Zwiększanie się sektora gier u nas jest silnie uzależnione od dużej popularności tego rodzaju rozrywki. Wybierając zrównoważone cenowo propozycje gier, wcale nie trzeba jednoznacznie liczyć się z gorszą ich jakością. Moc ofert, z jakimi wychodzi dziś producent do swych klientów, spotyka się ze znaczną aprobatą wśród odbiorców. Rodzice ochoczo wybierają sprawdzone produkty dla swoich pociech, więc mogą liczyć na producenta.
gry komputerowe
Wprowadził: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Co ciekawego może w ostatnim czasie zaoferować rynek gier na komputery

Każdego roku na rynku gier pojawia się mnóstwo nowych tytułów, z jakich każdy ma chęci na to, żeby zostać hitem. Jednak w rzeczywistości udaje się to niedużej liczbie gier, a w końcu to grający będą decydować o tym, jakie zostaną hitami. Często producenci inwestują ogromne pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że wszystko poszło na marne, bo grze nie udało się pozyskać uznania graczy.
lego
Wprowadził: David J
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie gry dla dziecka. Kilka porządnych rad

W różnych mediach od lat można przeczytać wiadomości o tym, jak to gry na komputer są okropne dla młodych ludzi. Należy powiedzieć to wprost – to nonsens. Takie doniesienia są skutkiem braku wiedzy dziennikarzy, którzy chcą zajmować widownię sensacyjnymi.
opakowanie na prezent
Wprowadził: Design Packaging

Pomysły na najlepsze upominki dla żony i męża - gdzie wypada wypatrywać inspiracji?

Kupowanie podarków dla jednych jest zwyczajnie łatwą sprawą, innym z kolei sprawia to sporo trudności. Bez wątpienia o wiele trudniej jest dopasować podarunek dla osoby, którą słabo znamy, na przykład dla kolegi z pracy albo szefa, a o wiele łatwiej przyjdzie nam kupić podarek dla przyjaciela bądź współmałżonka.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.