Firmy
Zegar z flagą brytyjską
Wprowadził: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com

Język angielski jest wszędzie. Jak planujemy sprawnie poruszać się w rzeczywistości, trzeba go znać, chociaż na poziomie początkowym

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez języka angielskiego. To już tak popularny język w wielu dziedzinach, że nikt nawet nie ma co do tego obiekcji. Język stosowany jest w konwersacjach między znajomymi z różnorodnych części świata, jest angielski w biznesie, tak więc mamy mnóstwo fachowego słownictwa. Jest jednocześnie angielski wykładowy, w języku angielskim też czytamy i słuchamy różnych interesujących audycji. Należy powiedzieć otwarcie, że brak znajomości angielskiego to poważna przeszkoda do skorzystania z wielu możliwości.
komfortowy autobus
Wprowadził: Marcos Lisboa
Źródło: http://www.flickr.com

Połączenia komunikacyjne z naszego kraju do Niemiec ciekawią wielu ludzi

Obecnie praca za granicą jest już czymś normalnym i nadzwyczaj powszechnym. Wiele osób decyduje się na to z rozmaitych przyczyn. W grę wchodzą zarobki, sytuacja życiowa czy zwyczajnie własne preferencje i chęć odmiany otoczenia. Z pewnością rozwój, jaki można zdobyć pracując za granicą jest ogromnie duży. Tak samo pod kątem zyskania nowszych kompetencji zawodowych jak i oczywiście lingwistycznych.
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Wprowadził: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix

Programy wspomagające działanie każdej nowoczesnej korporacji

Jeśli posiadamy jakieś wątpliwości, czy będziemy w stanie odpowiednio kierować swoim biznesem, czy będziemy potrafili podejmować odpowiednie decyzje, to z pewnością trzeba zaznaczyć, iż obecnie mamy możliwość wykorzystywać z paru programów, które nam to ułatwią. Takie systemy kierowania są ciągle doskonalone, a więc też mamy szansę stać się pewni, iż będą się one ulepszały równolegle z tym, co będzie się działo na rynku pracy.
Kask, BHP
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Czy bezpieczeństwo pracowników jest istotną sprawą w zarządzaniu firmą?

Pewna część naszego społeczeństwa bezsprzecznie pracuje we wszelkiego rodzaju firmach produkcyjnych w charakterze pracownika fizycznego. W tym przypadku bezsprzecznie w dużej mierze najważniejsza jest nasza osobista sprawność fizyczna, która odgrywa często kluczowe znaczenie. Od naszej koordynacji ruchowej wielokrotnie zależy nadzwyczaj wiele, niemniej jednak nie wszyscy z nas cieszą się pełną sprawnością ciała.
konferencja
Wprowadził: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego warto organizować konferencję w rekomendowanych miejscach?

Doskonale przygotowane szkolenie czy także konferencja nie muszą być luksusem, na co nie będzie stać trenerów czy przedsiębiorców. Czasem bardzo niewiele trzeba, by osiągnięty rezultat był spektakularny, o co dba właściciel poznańskiego obiektu, takiego jak hotel Twardowski.
dziecko
Wprowadził: ASIM SAEED
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest system HACCP?

Zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości potraw w żywieniu zbiorowym jest realne jedynie przy wdrożeniu do codziennej praktyki tzw. systemów zarządzania i zapewnienia jakości.
rozmowa o pracę
Wprowadził: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy rozpocząć poszukiwanie zatrudnienia? ABC nowicjusza.

Czasem jeszcze podczas studiów, a czasami dopiero po ich ukończeniu młode osoby rozpoczynają poszukiwania ciekawej pracy w swoim zawodzie, zgodnej z ich wykształceniem. Jak się do tego zabierają?
praca w Patron Service
Wprowadził: matchfitskills
Źródło: http://www.flickr.com

Praca kuriera – jakiego rodzaju zdolności należy posiadać, aby ją dostać?

Chociaż mogłoby się zdawać, iż praca kuriera bywa mało wymagająca i wystarczy, żeby osoba ją wykonująca dobrze radziła sobie za kierownicą, w rzeczywistości wcale nie bywa to takowe łatwe. Jakie umiejętności i jakie cechy winien mieć kurier, żeby odpowiednio robić własną pracę?
Księgowość
Wprowadził: Times Square PR
Źródło: Times Square PR

Jeżeli chcemy na własną rękę wykonywać księgowość na rzecz własnej firmy, to online wychodzi na przód też w tej sferze.

W epoce coraz lepszych technologii internetowej oraz nowoczesności, tak jak bankowość internetowa stała się standardem w używaniu, tak także księgowość dla przedsiębiorstwa staje się normom. Szczególnie masz dostęp do swoich rozliczeń całą dobę, niskie koszty obsługi księgowości, a też więcej czasu na kierowanie własnej działalności.
Księgowość, finanse
Wprowadził: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Założenie małej firmy - co trzeba wiedzieć?

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób zakłada własną działalność. Funkcjonuje przekonanie, że jest to jedna z najkorzystniejszych opcji zarobku, obok umowy o pracę. Oczywiście taki proces wymaga maksymalnego zaangażowania i wiąże się z wieloma formalnościami. Po pierwsze bardzo ważny jest pomysł.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.