Ubezpieczenia
oprogramowanie
Wprowadził: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com

Jesteś brokerem i szukasz pomocy w gromadzeniu danych – dowiedz się, co jest pomocne, by sprawnie pracować

Kiedy w Polsce powstał kapitalizm, pojawiło się mnóstwo nowych zawodów, m.in. broker. To osoba, która świadczy usługi pośrednictwa, czyli – na przykład – broker ubezpieczeniowy, który ubezpiecza klienta w danej firmie z tego sektora.
kalkulator, papiery, ubezpieczenia
Źródło: pixabay

Należy mieć ubezpieczenie, niźli narażać się na niebezpieczeństwo

Ubezpieczenia to produkty proponowane przez wiele różnych firm i mają one za zadanie zabezpieczyć nas na nieoczekiwane wypadki.
ubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl

PZU Wrocław to gwarancja pełnej ochrony ubezpieczeniowej

Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Kraju i należy do zespołu najbardziej prężnie rozwijających się grup kapitałowych. PZU Wrocław umożliwia kompleksową opiekę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych sferach życia prywatnego, zbiorowego i gospodarczego. Prócz aktywności ubezpieczeniowej PZU wiedzie też aktywność w obszarze zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.
ubezpieczenie

W jaki sposób i gdzie wartowałoby zabezpieczyć finansowo siebie oraz swoich bliskich?

Zakładając rodzinę musimy pamiętać o wielu istotnych kwestiach takich jak prawidłowe wyposażenie, mieszkania, środki czystości itp. Musimy także brać pod uwagę bezpieczeństwo majątkowe nasze oraz naszych najbliższych, jest to albowiem podstawa do tego aby móc spokojnie żyć przez wiele lat, choćby na emeryturze. Doskonałym rozwiązaniem jest korzystnie z pomocy specjalistycznych doradców finansowych z sporym doświadczeniem.
szkolenia na agenta ubezpieczeniowego
Wprowadził: Alejandro Erickson
Źródło: http://www.flickr.com

Agent ubezpieczeniowy - płace, sądy jak też komentarze

Aby móc stać się agentem ubezpieczeniowym, w rzeczywistości nie są konieczne żadne studia. Wypływa to z tego, że nie ma konkretnych uczelni dla osób, jakie marzą o takim fachu.
ciężarówki
Wprowadził: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com

Dzierżawa naczep do ciągnika siodłowego pozwoli oszczędzić sporo środków pieniężnych

Rozwijanie się biznesów trudzących się transportem ma w Polsce wybitne szanse. Nie będzie się on wiązać z obowiązkiem przeznaczania wielkich pieniędzy na flotę. Przez możliwość wynajmu przyczep można wzmocnić swoją atrakcyjność zyskując mocniejsze pozycje w biznesie.
call center
Źródło: pixabay.com

Korzyści Call Center, to znaczy centrów telefoniczno-usługowych

Call Center to centrale telefoniczno-usługowe (teraz tytułowane zwyczajnie centralami telefonicznym), które zajmują się odbieraniem poczty elektronicznej i faksów. Jeżeli dodatkowo centra te mają możliwość prowadzenia rozmów za sprawą Netu, wtenczas nazywane są centrami kontaktowymi. Centra kontaktowe w dodatku jednoczą się z bazami marketingowymi, co wpływa na funkcjonalne i skuteczne kierowanie relacjami.
choroba
Wprowadził: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Jak znaleźć pracę w branży innowacyjnych technologii?

Świat najnowszych elektronicznych gadżetów otacza nas obecnie zewsząd. Szybkie procesory, ogólnodostępny Internet czy też inteligentne telefony komórkowe, to te elementy, bez których codzienne działanie wielu osób jest prawie niemożliwe.
ubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl

Szukamy odpowiedzi na pytanie- czy pośrednik ubezpieczeniowy powinien zaliczyć kurs agenta ubezpieczeniowego?

Jak tłumaczy słownik: agent ubezpieczeniowy jest inwestorem prowadzącym działalność agencyjną na podstawie umowy agencyjnej, ustalonej z zakładem ubezpieczeń i wpisany do spisu agentów ubezpieczeniowych. Wygląda to całkiem pokrętnie, ale sprawdźmy w jaki sposób można nim zostać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.