Gadżet
miasto we mgle
Wprowadził: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób nowoczesne technologie zaczęły być używane przy rozmaitych gadżetach promocyjnych

Jeszcze niedawno pośród różnego rodzaju gadżetów reklamowych dominowały długopisy, kubki czy papierowe kalendarze. Lecz aktualnie trochę się to wszystko zaczęło zmieniać, ponieważ w wielu przypadkach pośród tego typu drobiazgów zaczynają się pojawiać najróżniejsze elektroniczne sprzęty.
angry birds
Wprowadził: Gear4
Źródło: Gear4

Z jakich rzeczy wynika niezwykłość Angry Birds, najbardziej popularnej obecnie gry na świecie

Każdego dnia na całym świecie pojawiają się nowe tytuły gier, jednak tylko nielicznym udaje się osiągnąć prawdziwy sukces. Ale raz na jakiś czas się takie pojawiają, pojawiają się także gry, które śmiało nazywać można fenomenami. I do takich jest zaliczana Angry Birds, gra, która podbiła wszystkie kraje, a ponad dwa miliardy ściągnięć uczyniły ją najpopularniejszą grą na świecie. Dodatkowo, z tej prostej, niepozornej gry urodził się wielki przemysł, gra ma już swój serial, w planie będzie tradycyjny film, a różne gadżety z latającymi ptakami stanowią marzenie większości maluchów.
reklamy
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem ulepszyć przychody finansowe w firmie?

Nie da się zataić zjawiska, że osiąganie profitów przez firmy usługowe jest uwarunkowane od wielu czynników. W większości wypadków jako doświadczeni producenci skupiamy się jedynie na jakości naszej usługi, która ewidentnie powinna być przez nas zaopatrywana na niewątpliwie najwyższym poziomie. Takie podejście naturalnie jest jak w najwyższym stopniu godne pochwały, niemniej jednak nie jest to warunek dostateczny do zarobienia przez nas sporych kwot finansowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.