Nieruchomości
hotel
Wprowadził: ICPD
Źródło: ICPD

Plusy wynajmowania m2 korzystając z usług firmy zarządzającej najmem

Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma własne mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług firm trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego modelu zarządzania swoimi lokalami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
Dom czy mieszkanie za milion
Wprowadził: Prestige PR
Źródło: Prestige PR

O zakupie nieruchomości w Łodzi

Chociaż zasadniczo rynek nieruchomości w Łodzi nie jest tak mocno atrakcyjny jak w np. Krakowie albo Warszawie, to jednakże sam zakupiłem w owym mieście - kilka miesięcy temu, dwupokojowe mieszkanie. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam sprowadzić się do Łodzi - tak naprawdę nieruchomości w Łodzi są na tyle korzystne cenowo, iż po prostu opłaca się je kupić - jako inwestycję.
majątek

Obwieszczenia o licytacjach komorniczych - gdzie można je odkryć?

Obwieszczenia o licytacjach komorniczych w danych miastach wolno teraz odnaleźć przede wszystkim w Internecie. Jeśli wprowadzisz do swojej wyszukiwarki internetowej właśnie tę frazę to bezsprzecznie niesłychanie szybko odnajdziesz różnorodne fachowe strony internetowe, które podają właśnie tego typu obwieszczenia.
dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Dużo pojęć z zakresu prawa pracy sprawia nam trudność - dobrze jest je poznać!

W życiu dziennym zdarza się sporo spraw, w jakich znajomość prawa czy też danych jego zakresów zdoła być bardzo potrzebna. Najczęściej dotyczą one praw i zobowiązań względem pracodawcy, pojęć z zakresu obliczania składek lub danych pism, jakie składamy wzorcowo do referatu skarbowego.
kredyt
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega kredyt inwestycyjny dla firm i z jakich powodów uznany jest za korzystny?

Czasami przedsiębiorstwo potrzebuje nadprogramowych finansów, dlatego też najkorzystniejszą opcją na zyskanie ich jest pobranie kredytu. Jeśli naszym celem jest zwiększenie majątku firmy idealnym rozwiązaniem stanie się kredyt inwestycyjny.
rzeczoznawca
Wprowadził: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Źródło: http://www.flickr.com

Jakimi aspektami trudni się rzeczoznawca majątkowy i jak nim zostać?

Gdy potrzebujemy osoby zajmującej się wycenianiem nieruchomości, prawidłowym kandydatem jest rzeczoznawca majątkowy. Rzeczoznawcy pracują jako jednoosobowe przedsiębiorstwa lub zatrudnieni są przez inne jednostki. Są oni także wynajmowani przez banki, które często potrzebują wyceny mieszkań przy kredycie hipotecznym. Czym tak naprawdę zajmuje się rzeczoznawca majątkowy i jak nim zostać?
leasing

Leasing nieruchomość: dość mało znane, ale ciekawe zagadnienie

Zakupienie nieruchomości dla firmy to najczęściej niezwykle drogie przedsięwzięcie. Nierzadko jest to na tyle duży wydatek, że przekracza możliwości finansowe firmy. Pojawiła się mimo wszystko ciekawa możliwość. Dla wielu będzie to niezwykle pomocne.
aukcje komornicze tarnowskie gór

Czy na dłużnkach można zarobić?

Dług to koszmar wierzyciela, niemniej jednak nieuczciwy kontrahent również musi mieć się na baczności. Wierzyciel staje na głowie, by odebrać kasę, dłużnik zaś robi wszystko, by wymigać się. Jak mówi stare powiedzenie, gdzie dwóch się tłucze, tam trzeci korzysta.
finanse

Zatrudnij osobę, która pomoże ci zainwestować fundusze w co tylko chcesz

Posiadając duże fundusze dobrym rozwiązaniem jest zaczęcie inwestowania ich. Niezależenie od tego w co chcemy zainwestować początkowo może nam być trudno odnaleźć się przykładowo na rynku z nieruchomościami. Warto wtedy wynająć osobę, która nam poradzi.
podatki, kalkulator
Źródło: pixabay.com

Składanie rozliczenia podatkowego – w jaki sposób za nie brać

Jak w każdej miejscowości, tak również i w Olsztynie funkcjonuje urząd zajmujący się regulacjami w zakresie podatków i opłat. Jest to miejsce, w którym można uzyskać wymagane informacje na temat wysokości należności– przykładowo z tytułu utrzymywania nieruchomości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.