Nieruchomości
Dom czy mieszkanie za milion
Wprowadził: Prestige PR
Źródło: Prestige PR

O zakupie nieruchomości w Łodzi

Chociaż generalnie rynek nieruchomości na terenie Łodzi raczej nie jest tak mocno korzystny jak w np. Krakowie czy Warszawie, to jednak osobiście kupiłem w owym mieście - przed kilkoma miesiącami, trzypokojowe mieszkanie. Chciałbym zaznaczyć, że nie zamierzam sprowadzić się do Łodzi - tak naprawdę nieruchomości w Łodzi są na tyle korzystne finansowo, iż najzwyczajniej w świecie opłaca się je zakupić - jako inwestycję kapitału.
leasing

Leasing nieruchomość: dość mało znane, ale ciekawe zagadnienie

Zakupienie nieruchomości dla działalności gospodarczej to często bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Wiadomo, że czasami jest to tak potężny wydatek, że dana firma nie ma aż tak dużo pieniędzy by móc go zrealizować. Pojawiła się mimo wszystko nowa opcja. Dla wielu będzie to niezwykle pomocne.
dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Dużo pojęć z zakresu prawa pracy sprawia nam trudność - dobrze jest je poznać!

W funkcjonowaniu dziennym przytrafia się sporo spraw, w jakich znajomość prawa czy też szczegółowych jego zakresów jest w stanie być bardzo pożyteczna. Na ogół tyczą się one praw i zobowiązań wobec pracodawcy, tematów z zakresu wyliczania składek lub danych pism, jakie składamy na przykład do urzędu fiskalnego.
nieruchomość na sprzedaż
Wprowadził: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Plusy najmu mieszkania z pomocą firmy zarządzającej najmem

Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług firm parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
hotel
Wprowadził: ICPD
Źródło: ICPD

Plusy wynajmowania m2 korzystając z usług firmy zarządzającej najmem

Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego systemu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak duża kwota, że nie byłoby to opłacalne dla właściciela nieruchomości.
rzeczoznawca
Wprowadził: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Źródło: http://www.flickr.com

Jakimi aspektami trudni się rzeczoznawca majątkowy i jak nim zostać?

Kiedy potrzebujemy osoby zajmującej się wyceną nieruchomości, prawidłowym kandydatem będzie rzeczoznawca majątkowy. Rzeczoznawcy pracują jako jednoosobowe firmy lub zatrudniani są przez inne jednostki. Są oni również wynajmowani przez banki, które często potrzebują wyceny domów przy kredytach hipotecznych. Czym tak naprawdę zajmuje się rzeczoznawca majątkowy i w jaki sposób nim zostać?
kredyt
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega kredyt inwestycyjny dla firm i z jakich powodów uznany jest za korzystny?

Nierzadko przedsiębiorstwo potrzebuje dodatkowych środków pieniężnych, w związku z czym najkorzystniejszą opcją na uzyskanie ich jest wzięcie kredytu. Jeśli naszym celem jest zwiększenie majątku przedsiębiorstwa idealnym rozwiązaniem stanie się kredyt inwestycyjny.
nieruchomości
Wprowadził: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

Kto taki udzieli nam porad przy wycenie własnej nieruchomości?

Coraz mniejsza ilość ludzi w naszym kraju decyduje się zakupić dom. Naturalnie najważniejszą przyczyną tego stanu rzeczy jest nadal trudna sytuacja ekonomiczna państwa, więc nawet zamożni ludzie czekają na podjęcie najlepszej dla siebie decyzji. A poza tym, polskie banki dużo mniej chętnie decydują się na zaufanie człowiekowi - nietrudno dostrzec większą ilość odmów kredytów. W jaki sposób w takim razie żyć? Jak sprzedać własną nieruchomość? Na szczęście ten człowiek, który pozna triki zwiększające sprzedaż, a na dodatek umiejętnie podejdzie do wszystkich działań, może bez większego kłopotu sprzedać dom.
majątek

Obwieszczenia o licytacjach komorniczych - gdzie można je odkryć?

Obwieszczenia o licytacjach komorniczych w konkretnych miastach można teraz znaleźć przede wszystkim w Necie. Jeśli wpiszesz do swojej wyszukiwarki internetowej właśnie tę frazę to niewątpliwie bardzo prędko znajdziesz różne kompetentne strony internetowe, jakie podają właśnie tego typu obwieszczenia.
aukcje komornicze tarnowskie gór

Czy na dłużnkach można zarobić?

Dług to koszmar wierzyciela, niemniej jednak nieuczciwy kontrahent również musi mieć się na baczności. Wierzyciel staje na głowie, by odebrać kasę, dłużnik zaś robi wszystko, by wymigać się. Jak mówi stare powiedzenie, gdzie dwóch się tłucze, tam trzeci korzysta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.