Bezrobocie
praca tymczasowa warszawa
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Przemysł okręgu Śląsk na tle pracy w kraju

W ostatnim czasie bezrobocie zarówno w Polsce, jak w Europie staje się co raz poważniejszym problemem. Przykładem może być Hiszpania, gdzie poziom bezrobocia sięga obecnie dwudziestu sześciu procent.
dokumenty
Wprowadził: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com

O czym powinno się pamiętać, decydując się na posiadanie własnej firmy

Własny biznes to zawsze konieczność uwzględnienia mnóstwa elementów. Tylko bowiem wtedy firma będzie funkcjonowała prawidłowo, a jej właściciel nie będzie narażony na żadne trudności. Dlatego przed założeniem firmy poleca się fachowe szkolenia. Dobra firma szkoleniowa obrazowo przedstawi tajniki prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób efektywnie poszukiwać obecnie pracy?

Mimo tego, iż bezrobocie stale spada, nadal wiele osób ma poważne trudności z odszukaniem stałego zatrudnienia. Dużo osób nawet jeśli pracuje to na podstawie umowy śmieciowej, która nie jest nazbyt stabilna. W jaki sposób skutecznie szukać pracy i co robić, aby powiększyć własne szanse na etat?
finanse
Źródło: http://www.fss-finanse.pl/

Masz własną firmę? Nie pamiętaj o istotnych kwestiach związanych z rozliczeniami!

Duże bezrobocie, które w naszym kraju utrzymuje się już naprawdę bardzo długo sprawiło, że coraz więcej osób podejmuje decyzję o założeniu własnej firmy. To dla bardzo dużej ilości osób było jedynie wyjście, które umożliwiało uniknięcie braku pracy. Tworząc własną firmę, trzeba jednak pamiętać o wielu formalnościach oraz nowatorskich rozwiązaniach, które istotnie mogą usprawnić jej prowadzenie.
kadłub samolotu
Wprowadził: Andrew Thomas
Źródło: http://www.flickr.com

Jak punktualnie i bezpiecznie dotrzeć do Holandii

Przyczyn wyjazdu do pracy poza granice Polski znajdziemy tyle, ile osób, które go rozważają tudzież już się na niego zdecydowały. Przede wszystkim problem jest ze znalezieniem zatrudnienia – ten kłopot tyczy się już co czwartego młodego człowieka w naszym kraju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.