Banki
pieniądz
Wprowadził: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Czy interesują nas pożyczki pod zastaw?

Czy niespodziewanie okazują się być nam niezbędne fundusze? Nawet jeśli staramy się funkcjonować mądrze oraz nie wydawać ponad stan, to ma szansę się okazać, że pojawi się sytuacja, kiedy tych funduszy będziemy nagle potrzebowali niesamowicie dużo oraz zaczniemy się zastanawiać skąd je uzyskać. Oczywiście możemy tutaj korzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów, lecz co zrobić, jeśli banki nie będą chciały nam ich udzielić, gdyż nie będziemy spełniać ich ostrych warunków?
Pieniądze, monety
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejny produkt Happy Idea Bank jest dla wszystkich zainteresowanych

Lubimy mieć więcej finansów, a jeśli mieszczą się one na rezerwowym rachunku oraz powiemy, że możemy z nich skorzystać, gdy chcemy finansów na większe wydatki, to tym bardziej jesteśmy z tego zadowoleni. Przez to właśnie co chwilę szukamy nowych ofert bankowych, dzięki którym skutecznie i szybko będziemy mogli pomnożyć własne finanse.
gotówka od ręki
Wprowadził: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze sposoby na szybką pożyczkę pieniędzy?

Z pewnością każdy z nas może od czasu do czasu spotkać się z nagłymi problemami finansowymi, które rzecz jasna nie są raczej niczym szczególnie przyjemnym. W końcu coś takiego może stanowić naprawdę poważne obciążenie dla całego naszego portfela, przez co jeśli nie będziemy mieli szybkiego sposobu na efektywne uporanie się z nimi, to na długi czas znajdziemy się w dość trudnej sytuacji finansowej. Całe mnóstwo ludzi sądzi, że w takim przypadku nawet nie powinniśmy zawracać sobie głowy najróżniejszymi usługami kredytowymi z jakimi spotkamy się obecnie w bankach, gdyż raczej nie pomogą nam one zbyt skutecznie.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu
Wprowadził: Isover
Źródło: Isover

Kredyt SKOK

Kredyt SKOK

Za każdym razem kiedy bierzesz kredyt, kredyt SKOK to pierwsza propozycja, z którą powinieneś się zaznajomić. SKOK daje kredyty, podobnie jak bankichociaż to spółdzielnia. Mimo że SKOK nie jest bankiem, w SKOK-u opłaci Ci się wziąć kredyt.
doradca finansowy
Źródło: http://pixabay.com

Jak wybrać odpowiedniego doradcę finansowego? Sprawdź - doradca w wyjściach finansowych

Doradca finansowy to jednostka, która pomaga petentom wykonać zamysły finansowe. Zawód ten pojawił się w Polsce niedawno. Rosnące zapotrzebowanie na takiego gatunku usługi przyczyniło się do wzmożenia doradztwa finansowego. Dzisiaj na rynku istnieje szereg firm kompleksowo obsługujących klientów.
finanse
Wprowadził: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Krótki przegląd najbardziej popularnych kredytów i pożyczek udzielanych przez różne instytucje finansowe

Banki i instytucje finansowe proponują bardzo dużą różnorodność najróżniejszych kredytów i pożyczek. Największą popularnością się cieszą zwykłe kredyty gotówkowe, bez żadnego zabezpieczenia, i ich także jest tak naprawdę najwięcej w ofercie. Pożyczki gotówkowe można zawierać na bardzo różne okresy czasu, od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Jest parę banków, które dają możliwość pożyczenia pieniędzy nawet na 7 lat, ale zdecydowanie najwięcej klientów decyduje się na okres do maksymalnie dwóch lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.