Góry
góry
Wprowadził: Karen Rustad
Źródło: http://www.flickr.com

Odzież the North Face to obowiązkowy ubiór każdego turysty, natomiast menażka prawdopodobnie będzie konieczna podczas kilkudniowej wyprawy w góry

Zamierzasz zainicjować swoją przygodę z aktywnością fizyczną? Jednak nie wiesz od czego rozpocząć, aby nabyć wszystkie potrzebne przybory, a nie przepłacić. Szczególnie musisz pomyśleć, która aktywność fizyczna sprawia Ci najwięcej przyjemności i co mógłbyś robić godzinami.
Narty
Wprowadził: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu

Gdzie warto w tą zimę wyjechać na narty? Opis ciekawych kierunków, które zdecydowanie warte są uwagi

Coraz więcej z nas zamierza wyjechać na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpocząć, zrelaksować się, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności oraz rozrywki. Trzeba poza tym podkreślić, iż nasze społeczeństwo bogaci się, coraz więcej osób jest w stanie sobie pozwolić na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry lecz również zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym przede wszystkim dowiecie się z niniejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.
wakacje we dwoje
Wprowadził: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com

Dokąd się wybrać we dwoje? Najlepsze podpowiedzi.

Gdy nasza codzienność sprawia, że jesteśmy bardzo zabiegani i sytuacja ta zaczyna nas powoli denerwować a nie mamy szans wyjechać na dłuższe wakacje, skorzystajmy z oferty blisko położonego pensjonatu i spędźmy weekend we dwoje. Znalezienie miejsca na weekendowy wyjazd nie będzie trudne, kiedy tylko będziemy wiedzieć, jak szukać.
Istebna
Wprowadził: VasenkaPhotography
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wyszukamy ciekawe noclegi istebna?

Istnieje dużo stron z propozycją noclegów
Jeśli planujemy wyśnione wakacje, bardzo dużo godzin poświęcamy na znalezienie odpowiedniego pokoju noclegowego. Takiego, które będzie nam oferowało najistotniejsze dla nas wygody, lecz które jednocześnie nie będzie łączyło się z inwestowaniem sporych finansów.
biwak
Wprowadził: el-meister
Źródło: http://www.flickr.com

Idealnie dobrany sprzęt biwakowy na kilkudniowe wycieczki w góry.

Wyprawa w góry czy wycieczka do lasu bez idealnego wyposażenia może okazać się porażką. Szczególnie, kiedy zaskoczy deszcz a my nie mamy odpowiedniego dachu nad głową. Natomiast jak jest to całodniowy wyjazd to dobrze, jednakże kiedy wybieramy się na kilka dni należy się doskonale przygotować
.
szklarska poręba
Wprowadził: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje i ciekawostki znajdzie się w okolicy Szklarskiej Poręby i Karpacza.

Karkonosze nie zajmują dużej powierzchni na mapie, ale są dość popularnym turystycznie rejonem w Polsce. Kojarzone są głównie z najpopularniejszym wierzchołkiem tamtego regionu, to znaczy Śnieżką, jednak to tylko niewielka część tego, co ten ciekawie turystyczny region proponuje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.