Angielski
Jak wychować poliglotę
Wprowadził: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Dwa najpopularniejsze języki na Ziemi

Obecnie znajomość języków obcych ma ogromne znaczenie. Umożliwia otrzymanie bardziej satysfakcjonującej posady,umożliwia porozumiewanie się z obcokrajowcami, jak również ułatwia zagraniczne wycieczki. Językowa bariera komunikacyjna jest zjawiskiem bardzo negatywnym, a zarazem niekomfortowym. Dlatego nauka języków jest bardzo ważna. W szkołach języki zaliczają się do przedmiotów obowiązkowych, są także w programie studiów dziennych.
Dzieci w szkole
Wprowadził: 0Odyssey0
Źródło: http://www.sxc.hu

Szkoły językowe

W dzisiejszych czasach nie można jest poruszać się na rynku pracy bez znajomości języków obcych. Jeżeli chcemy otrzymać dobrą prace musimy mówić nie tylko po polsku. W wymaganiach co drugiej oferty pracy znajduje się punkt dotyczący biegłości we władaniu językami obcymi. Oczekiwania typu „język angielski w stopniu zaawansowanym” „angielski płynnie” to już norma.
Zegar z flagą brytyjską
Wprowadził: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com

Język angielski jest wszędzie. Jak planujemy sprawnie poruszać się w rzeczywistości, trzeba go znać, chociaż na poziomie początkowym

Trudno sobie wyobrazić współczesny świat bez języka angielskiego. To już tak powszechny język w wielu dziedzinach, iż nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości. Język stosowany jest w rozmowach między znajomymi z różnych rejonów świata, jest angielski w biznesie, tak więc mamy mnóstwo specjalistycznego słownictwa. Jest jednocześnie angielski wykładowy, w języku angielskim też czytamy i słuchamy różnorodnych interesujących audycji. Należy powiedzieć otwarcie, iż brak znajomości angielskiego to dość konkretna przeszkoda do skorzystania z wielu możliwości.
zatłoczone open office

Korzyści wypływające z dobrze wykonanych tłumaczeń

Dlatego młodzi ludzie powinni niezwykle mądrze podejść do wyboru kierunku studiów. Przed tym, jak zaczną składać dokumenty na wybranej uczelni, korzystnie jest szczegółowo prześledzić rynek pracy i dowiedzieć się, który fach jest najbardziej rozchwytywany. Można również zanurzyć się w temat bardziej i dotrzeć do specjalistycznych prognoz, aby dowiedzieć się, która profesja jest najbardziej praktyczna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.