Zdjęcia
Modelka pozująca w bieliźnie
Wprowadził: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografia modelek: jak uzyskać oryginalny charakter zdjęcia oraz zatroszczyć się o skuteczny przekaz?

Aby wykonać doskonałe zdjęcie modelki warto zdawać sobie sprawę z wszelkich czynników składających się na efekt finalny. Każdy fotograf musi wiedzieć w jaki sposób skutecznie zobrazować emocje modelki a także jej unikalną urodę. Musimy pamiętać, jakie wytyczne musi spełniać profesjonalna fotografia, co pozwala otrzymać oczekiwany rezultat.
figurka
Wprowadził: rodtuk
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniałym prezentem może okazać się obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm

Czy podziwialiśmy już obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm?. Każdy chce robić niesamowite fotografie, którymi wszyscy by się zachwycali i które byłyby najwspanialszą pamiątką na długie lata.
Sesja zdjęciowa: "W magicznej krainie elfów"
Wprowadził: Katarzyna Zydroń KUKU STUDIO
Źródło: abcslubu.pl

O krok przed konkurencją obrotowe fotografie

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że ważne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na zdjęciu musi być widać wszystko. Dlatego tak powszechna ostatnimi czasy stała się fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma pokazać produkt w bardzo realistycznej formie. Przy tego typu fotografii możemy zobaczyć konkretną rzecz z każdej strony.
widok z lotu ptaka
Wprowadził: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe sposoby filmowania są osiągalne dla każdego. Powinniśmy z nich korzystać, aby poprawić wizerunek firmy

Niemniej jednak z dnia na dzień technika fotograficzna proponuje nam coraz to lepsze możliwości, dzięki jakim jesteśmy w stanie rejestrować całe przedsięwzięcie. Chociaż dla wielu z nas może to wydawać się zupełnie zagadkowe, to jednak nowoczesne technologie na stałe wpisują się w uniwersalne zastosowanie. Jako klienci zdołamy je bez problemu spożytkować, jeżeli zdecydujemy się na zapisywanie w postaci cyfrowej naszego spotkania lub też innej imprezy okolicznościowej. Z jakimi nowoczesnymi metodami fotografowania i filmowania wskazane jest się w takim razie zaznajomić, jeśli zależy nam na upamiętnieniu naszych wspomnień w najlepszej możliwie jakości?
Kraków - rynek

Pomysłowe stare zdjęcia Krakowa

Wszyscy cenieni fotografowie, również amatorzy dopiero uczący się swojego przyszłego fachu, powinni poznać historię fotografii. Jest to nierozerwalnie związane z poznawaniem interesujących historii kolejnych miast. W Polsce możemy wskazać dużo wyjątkowych pereł, które zostały uwiecznione na zdjęciach.
Kraków nocą
Wprowadził: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przeglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków na starej fotografii szczyci się wielkim powodzeniem. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się dowiedzieć jedynie wtenczas, jeżeli przyrównamy najnowsze fotografie, z tymi zrobionymi w przeróżnych czasach. Wtedy będziemy mogli sprawdzić co się zmieniło, co zniknęło z obrazu miasta, a to zezwoli nam powiedzieć, który wizerunek miasta bardziej nam się podoba, ten aktualny czy dawniejszy.
Biżuteria
Wprowadził: Diva
Źródło: Diva

Urządzasz swoje mieszkanie? Wisienką na torcie są znakomitej jakości ozdoby

Dziś coraz więcej osób aranżując swoje mieszkanie lub dom docenia drobne detale, które mają zasadniczy wpływ na nastrój oraz wygląd całego wnętrza. Jeżeli i Ty poszukujesz interesujących zdobień i dodatków, powinieneś mieć na uwadze handmade do domu. To bogaty wybór wszelkiego rodzaju drobiazgów, które spowodują, że Twoje mieszkanie nabierze ciepła oraz pozyska charakter, o którym marzyłeś.

Dobry fotograf na ślub

Ślub jest szczególnym momentem dla każdego człowieka. Z tego powodu z tym dniem związanych jest dużo zwyczajów, uroczystości i tradycji. Ceremonia ślubna, szczególnie gdy ma miejsce w kościele, jest zwłaszcza uroczysta. Obowiązują specjalne stroje dla pary młodej oraz dla gości. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest z pewnością biała suknia ślubna panny młodej, najczęściej wyposażona w welon. Obecnie wszelkie działania w dniu ślubu są nierzadko filmowane, właściwie zawsze wykonywane są zdjęcia.
Profesjonalny aparat fotograficzny
Wprowadził: Tirso Lecointere
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy jest w stanie cyknąć zdjęcie, lecz nie wszystkim uda się zrobić idealną fotografię

Każdą ważną sekundę w naszym życiu powinniśmy upamiętnić na fotografiach. To niezwykłe, iż po kilku latach można powrócić do tych doskonałych przecież momentów, żeby drugi raz zapalić w nas płomień radości. Przy użyciu fotografii nasze wspomnienia stają się żywsze, ponieważ możemy zobaczyć na przykład nasze zdjęcia z lat młodości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.