Zdjęcia
Biżuteria
Wprowadził: Diva
Źródło: Diva

Urządzasz swoje mieszkanie? Wisienką na torcie są znakomitej jakości ozdoby

Współcześnie coraz więcej ludzi urządzając własne mieszkanie czy dom docenia nieduże detale, które mają największy wpływ na klimat i wygląd całego wnętrza. Jeżeli i Ty szukasz ciekawych dekoracji i dodatków, musisz brać pod uwagę handmade do domu. To bogaty wybór wszelakiego rodzaju drobiazgów, jakie spowodują, że Twój dom nabierze ciepła i pozyska charakter, o jakim myślałeś.
Modelka pozująca w bieliźnie
Wprowadził: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografia modelek: jak uzyskać oryginalny charakter zdjęcia oraz zatroszczyć się o skuteczny przekaz?

Aby wykonać profesjonalne zdjęcie modelki musimy mieć na uwadze z różnorodnych czynników składających się na efekt finalny. Każdy fotograf musi wiedzieć jak skutecznie zobrazować emocje modelki a także jej unikalną urodę. Powinniśmy pamiętać, jakie wytyczne musi spełniać profesjonalna fotografia, co pozwala osiągnąć założony rezultat.
Profesjonalny aparat fotograficzny
Wprowadził: Tirso Lecointere
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy jest w stanie cyknąć zdjęcie, lecz nie wszystkim uda się zrobić idealną fotografię

Wszelką ważną chwilę w naszym życiu winniśmy upamiętnić na zdjęciach. To niesamowite, że po kilku latach możemy wrócić do tych doskonałych przecież momentów, ażeby drugi raz zapalić w nas płomień radości. Z wykorzystaniem fotografii nasze wspomnienia stają się bardziej żywe, bowiem możemy zobaczyć przykładowo nasze zdjęcia z wcześniejszych lat.
Kraków nocą
Wprowadził: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przeglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków na starej fotografii raduje się sporym powodzeniem. O tym jak bardzo odmieniają się miasta możemy się dowiedzieć dopiero wówczas, kiedy przyrównamy najnowsze zdjęcia, z tymi zrobionymi w różnych dekadach. Wtenczas będziemy mieli możliwość zobaczyć co się zmieniło, co zostało usunięte z panoramy miasta, a to zezwoli nam określić, który wizerunek miasta mocniej nam się spodobał, ten aktualny czy dawniejszy.
przykładowy aparat fotograficzny
Wprowadził: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com

Który aparat cyfrowy najrozsądniej zakupić?

Kiedy zastanawiasz się nad kupnem aparatu fotograficznego, wtedy bez wątpienia powinieneś na początku zastanowić się nad tym, czy wolisz zakupić aparat cyfrowy czy też może zainwestować sporo więcej w lustrzankę. Kiedy się nad tym mocniej zastanowisz, wówczas bez wątpliwości dojdziesz do wniosku, że obecnie wielce modne są aparaty lustrzane, jednak zawsze każdy z nas przed zakupem powinien się mocno zastanowić nad tym, czy aparat lustrzany zdecydowanie jest mu potrzeby.

Dobry fotograf na ślub

Zawarcie małżeństwa jest szczególnym momentem dla każdej osoby. Dlatego z dniem ślubu wiąże się sporo zwyczajów, uroczystości i tradycji. Ceremonia ślubna, zwłaszcza gdy odbywa się w kościele, jest zwłaszcza podniosła. Obowiązują właściwe stroje dla młodych oraz dla gości. Najbardziej rzucającym się w oczy fragmentem jest z pewnością biała suknia ślubna panny młodej, najczęściej z welonem. Obecnie wszelkie wydarzenia w dniu ślubu są nierzadko nagrywane, właściwie zawsze wykonywane są fotografie.
widok z lotu ptaka
Wprowadził: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe sposoby filmowania są osiągalne dla każdego. Powinniśmy z nich korzystać, aby poprawić wizerunek firmy

Niemniej natomiast z upływem czasu technologia fotograficzna proponuje nam coraz to lepsze możliwości, dzięki jakim jesteśmy w stanie rejestrować całe przedsięwzięcie. Chociaż dla sporej części może to wydawać się w każdym calu zagadkowe, to natomiast współczesne technologie na stałe wpisują się w uniwersalne zastosowanie. Jako klienci możemy je bez trudności zastosować, jeżeli zdecydujemy się na zapisywanie w postaci cyfrowej naszej uroczystości czy też innej imprezy okolicznościowej. Z którymi współczesnymi metodami fotografowania i filmowania warto się tym samym zaznajomić, o ile zależy nam na utrwaleniu naszych wspomnień w najlepszej możliwie postaci?
Kraków - rynek

Pomysłowe stare zdjęcia Krakowa

Wszyscy mający doświadczenie fotografowie, jak i amatorzy dopiero uczący się swego przyszłego fachu, powinni poczytać historię fotografii. Nierozerwalnie wiąże się to z poznawaniem złożonych historii kolejnych miast. U nas możemy wskazać mnóstwo niezwykłych pereł, które zostały uwiecznione na zdjęciach.
Sesja zdjęciowa: "W magicznej krainie elfów"
Wprowadził: Katarzyna Zydroń KUKU STUDIO
Źródło: abcslubu.pl

O krok przed konkurencją obrotowe fotografie

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że przeważają w niej obrazki. Przekaz powinien być prosty, na zdjęciu musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak powszechna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma pokazać produkt w jak najbardziej rzeczywistej formie. Dzięki takiej fotografii możemy zobaczyć daną rzecz z wszystkich stron.
figurka
Wprowadził: rodtuk
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniałym prezentem może okazać się obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm

Czy podziwialiśmy już obiektyw Sigma 35mm f1.4 dg hsm?. Każdy chce zrobić niesamowite zdjęcia, którymi wszyscy by się zachwycali i które byłyby najwspanialszą pamiątką na dalsze lata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.