Język
nauka angielskiego
Wprowadził: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com

Przeczytaj dlaczego należy uczyć się języków

Wykształcenie ma dziś ogromne znaczenie. Dużo więcej osób doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę, z tego powodu starają się uczyć jak najlepiej, by w przyszłości dostać się na odpowiednie studia. Wyłącznie w ten sposób mają możliwość zagwarantować sobie świetną przyszłość i zarobki, jakie będą spełniały ich wymagania. Okazuje się jednak, że nawet trudny zawód, na który jest bardzo niemałe zapotrzebowanie nie będzie gwarancją pracy.
Tłumacz Hiszpańskiego
Wprowadził: ActuaLitté
Źródło: http://www.flickr.com

Witaj w ojczyźnie cudownych widoków, wspaniałych ludzi, wyjątkowego wina, poruszających filmów Almodóvara i zapierających dech w piersiach dzieł Gaudiego, czyli „Viva Espana”

Hiszpania to jedno z najpopularniejszych miejsc na spędzenie wakacji. Wspaniała pogoda, niezapomniane krajobrazy i pyszna kuchnia śródziemnomorska. Czegóż możemy chcieć więcej? By lepiej poznać ten wspaniały kraj, warto nauczyć się języka hiszpańskiego albo np. katalońskiego. Wtedy bajkowa Hiszpania nie będzie miała przed nami sekretów.
konto dla firmy
Wprowadził: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com

Dowiedz się, jakie kursy zapewnią ci pracę

Na rynku pracy istnieją poniektóre grupy zawodów, na które zapotrzebowanie nie zmniejsza się już od paru lat. Nie wszyscy jednakże wiedzą, że uprawnienia konieczne do ich wykonywania możesz zdobyć w zaledwie parę bądź paręnaście miesięcy.


Dowiedz się, jakie kursy zapewnią ci pracę

Mimo pozorów szkolenia, o których mowa, to nie tylko języki obce czy mała księgowość.
samolot
Wprowadził: Szmalback.pl
Źródło: Szmalback.pl

Znajomość języków obcych a zatrudnienie w granicach UE – Niemcy, Anglia – pytania i możliwości.

Unia Europejska mimo swoich sporych problemów daje sporo możliwości swoim obywatelom. Swobodne migracje ludzi i dóbr to jedno z najbardziej znaczących osiągnięć wspólnoty.

Najbliższa Polski możliwość uzyskania większej ilości pieniędzy to naturalnie praca w Niemczech.
rozmawiające dwie kobiety
Wprowadził: WOCinTech Chat
Źródło: http://www.flickr.com

Jak szybko nauczyć się rozmawiać w obcym języku?

Analizując propozycje zatrudnienia w jakiejkolwiek miejscowości coraz częściej wśród wymagań pracodawców znajdujemy komunikatywną albo doskonałą znajomość języków obcych. Zazwyczaj jest to angielski, aczkolwiek nie brakuje ofert pracy dla osób ze znajomością czeskiego, chińskiego, włoskiego czy francuskiego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.