Bank
Bombka
Wprowadził: Cristiana Bardeanu
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz błyskawicznie kasy? W związku z tym chwilówka będzie dla Ciebie!

Święta to ogromnie przyjemny czas, gdyż możemy wówczas odpocząć od codziennej krzątaniny, stresu i pracy. Na nieszczęście jest to też okres największych wydatków, bowiem musimy nabyć upominki dla naszych krewnych oraz zastawić stół na wigilię. Dla wielu ludzi są to fenomenalne Święta i nie zamierzają oszczędzać wówczas żadnych pieniędzy. Kłopot niestety pojawia się z początku następnego roku kalendarzowego.
konto bankowe
Wprowadził: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe propozycje towarów pieniężnych na rynku - konto prywatne Alior Sync

Konto Osobiste Alior Sync to niewątpliwie jeden z lepszych produktów finansowych, który pojawił się ostatnimi czasy na rynku. Usługi banku Alior Sync są obecnie coraz entuzjastyczniej wybierane przez sporo osób, bowiem korzystanie z Konta Osobistego Alior Sync niesie za sobą wiele atrakcyjnych korzyści.
Wprowadził: materiały prasowe

Mnożenie oszczędności - obligacje korporacyjne, obligacje skarbowe

Najnowsza machlojka z bankructwem nieuczciwej firmy inwestycyjnej z Pomorza wskazała społeczeństwu, że nie można inwestować pieniędzy w niesprawdzonych rękach. Ten kryzys zaufania do parabanków czynie, że popularniejsze stają się formy pomnażania pieniędzy gwarantowane przez państwo polskie.
dom
Wprowadził: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Długoterminowy leasing jako alternatywa obejścia kosztownych kredytów na mieszkanie

Podstawowe przesłanie leasingu jest dosyć proste. Wiąże się przede wszystkim z szansą wejścia w posiadanie nieruchomości bez konieczności zaciągania kredytu, którego skutki będziemy odczuwać jeszcze wiele lat.
płatnośc w yahoo
Wprowadził: IvanWalsh.com
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem wybrać pożyczkę gotówkową

Przy załatwianiu codziennych spraw coraz ważniejszą rolę spełnia elastyczność i uniwersalność, w istotnym stopniu gwarantowana przez ogromne możliwości, jakie przynosi Internet. Dlatego też sieć jest świetnym medium, za którego pomocą można weryfikować coraz nowsze oferty wielu banków i skoncentrować się na tych, które są najciekawsze i najbardziej dochodowe. Współcześnie dużą ilość chwilowych komplikacji z zakupem mieszkania, samochodu lub pozostałych istotnych zakupów da się niezwykle prosto rozwikłać przykładowo poprzez kredyt gotówkowy.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone przede wszystkim dla seniorów

Jednym z najważniejszych wyzwań w obliczu których staje dzisiejszy świat, a szczególnie państwa Europy w tym również Polska jest niewątpliwie starzejące się społeczeństwo.
kredyt
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega kredyt inwestycyjny dla firm i z jakich powodów uznany jest za korzystny?

Nierzadko przedsiębiorstwo potrzebuje dodatkowych finansów, w związku z czym najkorzystniejszą opcją na uzyskanie ich jest pobranie kredytu. Jeżeli naszym celem jest powiększenie majątku przedsiębiorstwa doskonałym rozwiązaniem będzie kredyt inwestycyjny.
monety
Wprowadził: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com

Jak bank nie pożyczy pieniędzy, to co można zrobić? Najlepiej zgłosić się do firmy, która udziela krótkoterminowych pożyczek

Niestety, choć liczne banki kuszą nas swoimi pociągającymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Odpowiednim rozwiązaniem tej sytuacji jest z pewnością pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm która udziela pożyczek. Tego rodzaju firm funkcjonujących na naszym rynku jest coraz więcej.
Wprowadził: AMagill

Kredyt pozabankowy

Gdy "jesteś przyparty do muru" i nagle potrzebujesz pieniędzy na zapłatę długu w instytucji bankowej lub innego zadłużenia, a straciłeś już zdolność kredytową w instytucji bankowej to miej na uwadze że nie wszystko stracone i występuje dobre rozwiązanie. Wyjściem z tego problemu będzie kredyt pozabankowy.
Finanse studenta
Wprowadził: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com

Szeroka oferta kont dla studenta

Teraz każdy osoba potrzebuje posiadać sprawdzone konto bankowe. Czas w którym odpowiednia osoba zakłada pierwsze konto prędko ulega skróceniu. Atrakcyjne konto dla dzieci bądź konto dla młodzieży do obecnie wielki standard. Przy załatwianiu różnych powszednich spraw coraz sporą rolę spełnia mobilność i uniwersalność, w istotnym stopniu gwarantowana przez niesamowite możliwości. Jak jednak najlepiej wybrać tego typu konto, aby potem nie żałować nigdy swojego wyboru?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.