Bank
finanse
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób odszukać korzystną ofertę pożyczkową?

Zdarzają się momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, ażeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasem jest to rezultat potrzeby związanej z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasami pragnienie zrealizowania swoich marzeń. Bez uwagi na to, jaki jest cel naszej pożyczki, winniśmy się dobrze zastanowić nad wybraniem firmy pożyczkowej, bo może to mieć duży wpływ na cenę finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, żeby nie zapłacić przesadnie wiele?
konto bankowe
Wprowadził: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe propozycje towarów pieniężnych na rynku - konto prywatne Alior Sync

Konto Osobiste Alior Sync to niewątpliwie jeden z lepszych produktów finansowych, który pojawił się ostatnimi czasy na rynku. Usługi banku Alior Sync są w dzisiejszych czasach coraz entuzjastyczniej wybierane przez multum osób, gdyż korzystanie z Konta Osobistego Alior Sync niesie za sobą sporo fascynujących korzyści.
Banknoty i monety
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób bez żadnego stresu wziąć kredyt?

Teraźniejszy kryzys ekonomiczny doskonale pokazał, że jeżeli szarzy ludzie będą mieli okazję brać kredyty bankowe bez konieczności spełniania znaczących warunków, to po prostu po jakimś czasie to spowoduje, iż wszyscy za to będziemy odpowiadali. W końcu i tak banki nie mogą zbankrutować, ponieważ znikłyby oszczędności i konta. A więc społeczeństwo płaci w wysokich podatkach za kryzys gospodarczy.
pozyczka
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak działają pożyczki pozabankowe?

Czy bank odmawia nam udzielenia pożyczki? Od czasu do czasu będzie tak, że nie pragniemy czekać z kupnem jakiegoś materiału, dlatego poszukujemy kogoś, kto nam użyczy te fundusze.
dom
Wprowadził: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Długoterminowy leasing jako alternatywa obejścia kosztownych kredytów na mieszkanie

Główna koncepcja leasingu jest dość prosta. Wiąże się przede wszystkim z możliwością nabycia nieruchomości bez konieczności zaciągania kredytu, którego wieloletnia spłata bywa często mocnym ograniczeniem.
kredyt
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Zdobądź szybki kredyt bez formalności i załatwiaj swe sprawy

Każdemu z nas może przydarzyć się niespodziewane sytuacja, kiedy będzie potrzebować pieniędzy. Może być to jakiś bezzwłoczny sprawunek albo problemy o zróżnicowanym charakterze. Nie zawsze dysponuje się oszczędnościami lub ma od kogo wspomniane środki pożyczyć. W niektórych sytuacjach musi udać się do banku i wnioskować o udzielenie kredytu, a nie w każdym przypadku okazuje się to łatwe.
monety
Wprowadził: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com

Jak bank nie pożyczy pieniędzy, to co można zrobić? Najlepiej zgłosić się do firmy, która udziela krótkoterminowych pożyczek

Niestety, chociaż liczne banki kuszą nas swoimi wspaniałymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Odpowiednim wyjściem z tej sytuacji jest na pewno pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych. Tego rodzaju firm funkcjonujących na naszym rynku jest już bardzo dużo.
kredyty dla firm Wrocław
Wprowadził: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Rozważasz założenie swojej firmy? Nie ma się nad czym wahać - ta propozycja na bank będzie trafna dla Ciebie

W tym momencie większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszą opcją byłoby założenie własnej spółki. Jest to rzecz jasna fakt, bo pracując u kogoś nigdy nie uda nam się zarobić zadowalającej ilości gotówki.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone przede wszystkim dla seniorów

Jednym z najważniejszych wyzwań przed jakimi staje dzisiejszy świat, a przede wszystkim państwa Europy w tym także Polska jest bezsprzecznie starzejące się społeczeństwo.
producent
Wprowadził: Didit Putra
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości do wyboru mają biznesmeni na to, aby znaleźć pieniądze dla swojej firmy.

Problem odpowiedniego finansowania swojej firmy dotyczy wielu przedsiębiorców. Na którymś z etapów rozwoju może się bowiem okazać, że są niezbędne jakieś pokaźniejsze środki, czy to na rozszerzenie załogi ludzi, czy na zakup wyposażenia, maszyn czy rozwiązań technologicznych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.