Bank
kredyt
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Zdobądź szybki kredyt bez formalności i załatwiaj swe sprawy

Każdemu z nas może przydarzyć się niespodziewane sytuacja, kiedy będzie potrzebować pieniędzy. Może być to jakiś bezzwłoczny sprawunek albo problemy o zróżnicowanym charakterze. Nie zawsze dysponuje się oszczędnościami lub ma od kogo wspomniane środki pożyczyć. W niektórych sytuacjach musi udać się do banku i wnioskować o udzielenie kredytu, a nie w każdym przypadku okazuje się to łatwe.
monety
Wprowadził: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com

Jak bank nie pożyczy pieniędzy, to co można zrobić? Najlepiej zgłosić się do firmy, która udziela krótkoterminowych pożyczek

Niestety, chociaż liczne banki kuszą nas swoimi wspaniałymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Odpowiednim wyjściem z tej sytuacji jest na pewno pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych. Tego rodzaju firm funkcjonujących na naszym rynku jest już bardzo dużo.
kredyty dla firm Wrocław
Wprowadził: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Rozważasz założenie swojej firmy? Nie ma się nad czym wahać - ta propozycja na bank będzie trafna dla Ciebie

W tym momencie większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszą opcją byłoby założenie własnej spółki. Jest to rzecz jasna fakt, bo pracując u kogoś nigdy nie uda nam się zarobić zadowalającej ilości gotówki.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone przede wszystkim dla seniorów

Jednym z najważniejszych wyzwań przed jakimi staje dzisiejszy świat, a przede wszystkim państwa Europy w tym także Polska jest bezsprzecznie starzejące się społeczeństwo.
producent
Wprowadził: Didit Putra
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości do wyboru mają biznesmeni na to, aby znaleźć pieniądze dla swojej firmy.

Problem odpowiedniego finansowania swojej firmy dotyczy wielu przedsiębiorców. Na którymś z etapów rozwoju może się bowiem okazać, że są niezbędne jakieś pokaźniejsze środki, czy to na rozszerzenie załogi ludzi, czy na zakup wyposażenia, maszyn czy rozwiązań technologicznych.
Rachunkowość
Źródło: sxc.hu

Popularne pożyczki pod zastaw mieszkania

W naszych czasach sporo ludzi korzysta z możliwości dostania kredytu czy pożyczki. Tak w zasadzie niewielu z nas zarabia tyle, by móc choćby zakupić auto bez rozłożenia płatności na raty. Gdy podejmujemy decyzję o wzięciu kredytu, albo pożyczki, sprawdźmy bardzo dokładnie oferty kilku banków, albo po prostu poprośmy o pomoc doradcy kredytowego.
Wprowadził: AMagill

Kredyt pozabankowy

Gdy "zostałeś przyparty do muru" i szybko musisz otrzymać trochę kasy na spłatę długu w instytucji bankowej lub innego długu, a utraciłeś już zdolność kredytową w banku to wiedz że nie wszystko przepadło i występuje dobre rozwiązanie. Rozwiązaniem takiego kłopotu jest kredyt pozabankowy.
Wprowadził: materiały prasowe

Mnożenie oszczędności - obligacje korporacyjne, obligacje skarbowe

Niedawna afera z bankructwem kanciarskiej firmy inwestycyjnej z Gdańska wskazała Polakom, że nie można składać pieniędzy w nieznanych rękach. Ten błąd zaufania do prywatnej inicjatywy sprawia, że częściej wybierane stają się sposoby pomnażania pieniędzy gwarantowane przez rząd.
pozyczka
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak działają pożyczki pozabankowe?

Czy powiemy gdzie zgłosić się po pożyczkę? Od czasu do czasu jest tak, że nie pragniemy zwlekać z kupnem jakiegoś przedmiotu, dlatego poszukujemy kogoś, kto nam użyczy te pieniądze.
finansowanie
Wprowadził: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Finansowanie społecznościowe, to fenomen właściwie nowy

Sponsorowanie społecznościowe, to fenomen stosunkowo nowy . Jego początki datowane są na schyłek przeszłego wieku. W 1997 roku, w USA, które są traktowane za kolebkę takiego fenomenu, doszło do pierwszego sfinansowania określonego przedsięwzięcia przez społeczność społeczeństwa. Finansowanie społecznościowe to postać fundowania różnego rodzaju przedsięwzięć przy użyciu społeczności, które są naokoło tych inicjatyw zorganizowane.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.