Bank
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone przede wszystkim dla seniorów

Jednym z najważniejszych wyzwań w obliczu których staje dzisiejszy świat, a szczególnie państwa Europy w tym także Polska jest niezaprzeczalnie starzejące się społeczeństwo.
Banknoty i monety
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób bez żadnego stresu wziąć kredyt?

Aktualny kryzys pokazał, że jeżeli zwykli ludzie będą mieli możliwość brać pożyczki w bankach bez konieczności spełniania znacznych warunków, to po prostu po jakimś czasie to spowoduje, iż wszyscy za to będziemy odpowiadali. Przecież tak czy siak banki nie są w stanie upaść, bo znikłyby nasze oszczędności oraz konta. A więc całe społeczeństwo płaci w wysokich podatkach za kryzys gospodarczy.
finanse
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób odszukać korzystną ofertę pożyczkową?

Bywają sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy do tego, ażeby wziąć pożyczkę gotówkową. Czasem jest to rezultat konieczności związanej z łataniem dziury w domowym budżecie, a czasami chęć zrealizowania własnych marzeń. Bez uwagi na to, jaki jest cel naszej pożyczki, powinniśmy się wnikliwie zastanowić nad wyborem firmy pożyczkowej, bo może to mieć istotny wpływ na cenę finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, by nie zapłacić nazbyt wiele?
Rachunkowość
Źródło: sxc.hu

Popularne pożyczki pod zastaw mieszkania

Dziś mnóstwo ludzi korzysta z możliwości otrzymania kredytu czy pożyczki. Tak właściwie niewielu z nas zarabia takie pieniądze, żeby móc na przykład zakupić auto bez rozłożenia kosztów na raty. Gdy podejmujemy decyzję o wzięciu kredytu, czy pożyczki, sprawdźmy bardzo dokładnie oferty kilku banków, albo po prostu skorzystajmy z pomocy doradcy finansowego.
komputer
Wprowadził: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com

Kredyt inwestycyjny dla firm pomoże im się rozwijać

Jeżeli mamy działalność, to z pewnością pragniemy, aby jak najlepiej działała, ale do tego niezbędne są fundusze. Przez to należy wiedzieć, w jakim banku zaciągnąć opłacalny kredyt, a też gdzie ulokować nadwyżkę oszczędności, tak żeby miała szansę ona procentować.


Kredyt inwestycyjny dla firm pomoże im się rozwijać

W jakim banku najlepsze kredyty dla firm Wrocław ma szansę nam zaproponować?


Kredyt inwestycyjny dla firm pomoże im się rozwijać

Należy zaznaczyć, że wiele przedsięwzięć w przedsiębiorstwie możemy finansować z kredytów, specjalnie na to zaciągniętych.
Finanse studenta
Wprowadził: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com

Szeroka oferta kont dla studenta

Dziś każdy osoba potrzebuje posiadać sprawdzone konto bankowe. Czas w którym dana osoba zakłada pierwsze konto szybko ulega skróceniu. Atrakcyjne konto dla dzieci bądź konto dla młodzieży do obecnie wielki standard. Przy załatwianiu różnorodnych codziennych kwestii coraz dużą rolę spełnia elastyczność i uniwersalność, w dużym stopniu gwarantowana przez ogromne możliwości. Jak jednak najlepiej wybrać tego typu konto, aby potem nie żałować nigdy własnego wyboru?
finansowanie
Wprowadził: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Finansowanie społecznościowe, to fenomen właściwie nowy

Sponsorowanie społecznościowe, to fenomen stosunkowo nowy . Jego zalążki datowane są na zakończenie zeszłego wieku. W 1997 roku, w USA, które są uważane za zalążek owego zjawiska, doszło do pierwszego opłacenia konkretnego projektu za sprawą społeczeństwa. Finansowanie społecznościowe to rodzaj opłacania różnego typu przedsięwzięć przy użyciu społeczeństwa, które są wokół tych projektów zorganizowane.
Wprowadził: AMagill

Kredyt pozabankowy

W przypadku gdy "zostałeś przyparty do ściany" i nagle potrzebujesz kasy na spłatę zadłużenia w SKOK lub innego długu, a utraciłeś już zdolność kredytową w SKOK to wiedz że nie wszystko przepadło i istnieje dobre rozwiązanie. Rozwiązaniem takiego problemu może być kredyt pozabankowy.
pozyczka
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak działają pożyczki pozabankowe?

Czy bank odmawia nam przyznania pożyczki? Czasem okazuje się być tak, że nie chcemy zwlekać z zakupem jakiegoś przedmiotu, dlatego szukamy kogoś, kto nam pożyczy te pieniądze.
kredyt
Wprowadził: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega kredyt inwestycyjny dla firm i z jakich powodów uznany jest za korzystny?

Nierzadko przedsiębiorstwo potrzebuje nadprogramowych środków pieniężnych, w związku z czym najkorzystniejszą opcją na zyskanie ich jest pobranie kredytu. Jeśli naszym celem jest powiększenie majątku przedsiębiorstwa doskonałym rozwiązaniem stanie się kredyt inwestycyjny.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.