Wypłata
Pieniądze
Wprowadził: hisks
Źródło: http://www.sxc.hu

Księgowość – pomysł na karierę?

Czasy nie są łatwe i dość ciężko zdobyć pracę. Młodzi ludzie zaczynają się rozglądać za zawodem która zapewni zatrudnienie przez najbliższy czas. Czy takim właśnie zawodem jest księgowy? W poradniku przybliżymy wady i zalety takiego wyboru zawodowego.
Negocjowanie wynagrodzenia
Wprowadził: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com

Zawodowy rozwój absolwentów kończących naukę, finansowy aspekt takiego rozwoju.

Praca od lat wpisana jest w życie dorosłych ludzi. W końcu po to ileś lat wcześniej chodzi się do najróżniejszych szkół, później studiuje żeby albo otworzyć swoją firmę, albo zatrudnić się u kogoś na etacie. To właśnie podczas lat szkolnych młode osoby poznają teorię, w technikach czy zawodówkach odbywają również dużo praktyki, i później szukają swojej pierwszej pracy.
firma
Wprowadził: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Program płacowy bardzo usprawnia pracę

Program dla firm musi posiadać dobre moduły

Znacznie częściej nasze firmy są tak rozbudowane oraz mają tak sporo działów, że ciężko jest nad nimi panować, nie mając odpowiedniego programu komputerowego. Przez to dyrektorzy robią wszystko, żeby odpowiednio dopasowany program dla firm jak najszybciej znalazł się w ich posiadaniu, gdyż mają świadomość, że wówczas łatwiej będzie im zarządzać własną załogą.
finanse

Nowy produkt finansowy - konto firmowe, jeszcze entuzjastyczniej wybierane przez klientów

Wraz z rosnącymi wymaganiami osób banki uaktualniają swoje oferty, żeby jak najdoskonalej dostroić się do potrzeb każdego użytkownika. Niesłychanie ważne jest nie wyłącznie zdobycie jak najogromniejszej liczby nowych klientów, ale także podtrzymanie ich przez jak najdłuższy czas. Niesłychanie często bywa tak, iż oferty dla nowszych klientów są o wiele bardziej korzystne niż te, które posiadają kilkuletni już klienci. Banki powinny brać to pod uwagę i wprowadzać przyciągające rozwiązania dla klientów, jacy korzystają z ich rozwiązań już wyjątkowo długo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.