Szkolenie
konferencja
Wprowadził: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com

Organizujesz szkolenie i chcesz to zrobić jak najlepiej? Dowiedz się o czym powinieneś pamiętać

Kiedy planujemy przygotowanie kursu lub szkolenia musimy zastanowić się nad wieloma tematami organizacyjnymi. Jedną z pierwszych rzeczy jest wybór dobrego miejsca spotkania. Zastanawiając się nad wyborem sali konferencyjnej powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki charakter będzie miało takie spotkanie.
konferencja
Wprowadził: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie aspekty powinniśmy uwzględnić decydując się na lokalizację firmy

Krąży opinia, że mamy tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Słowa te, sprawdzają się również w biznesie. Z tego względu warto w każdej chwili pokazywać się z jak najlepszej strony i na miejsce siedziby firmy wybrać właściwe biuro.
Oprogramowanie Digital Signage
Wprowadził: NEC Display Solutions
Źródło: NEC Display Solutions

Interesująca oferta szkoleń dla osób na najróżniejszych stanowiskach

Nie da się ukryć, że dzięki stosownie wybranym szkoleniom można zadbać o własny rozwój zawodowy, z uwzględnieniem własnych potrzeb.
szkolenia z pierwszej pomocy
Wprowadził: Anas Qtiesh
Źródło: http://www.flickr.com

Rzetelne szkolenia z pierwszej pomocy mogą być w przyszłości wyjątkowo pożyteczne

Jak wiadomo człowiek w swym egzystowaniu przenigdy nie wie, kiedy może przydarzyć się jakaś bardzo szkodliwa lub wręcz okropna okoliczność. Codziennie wszyscy narażeni jesteśmy na rozlicznego rodzaju niebezpieczeństwa, które mogą w sporej mierze wpływać na nasze nastawienie a także pewność wykonywania przeróżnego rodzaju zadań. Jest to wyjątkowo znaczące, dlatego że wiele kwestii może wręcz paraliżować naszą czujność, jeżeli chodzi o typowe działanie każdego dnia.
zajęcia szkolne
Wprowadził: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenie z asertywności i efektownej komunikacji - czyli, szkolenia biznesowe w Warszawie

Pracujesz w Warszawie i szefostwo bardzo chce Cię wysłać na przeszkolenie biznesowe? To świetnie! Wewnątrz naszego felietonie podpowiem Ci, co ma możliwość się w takim szkoleniu zawrzeć, jedynie w dobry sposób odczytaj nasz napisany dzisiaj artykuł!

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz księgowość

Jeśli czegoś szukamy to trzeba wprowadzać miasto

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz księgowość

Czasem okazuje się być tak, że na czymś się nie znamy a wówczas poszukujemy eksperta w danej kategorii, tak żeby posiadać gwarancję, że w dobry sposób zajmie się on wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem przedsiębiorstwa w danej dziedzinie. Kolejnym razem powinniśmy wykonać szkolenia, do których nie mamy upoważnień i wówczas również musimy poszukać kogoś przyuczonego w tej kwestii.
prince 2
Wprowadził: Oliver Tacke
Źródło: http://www.flickr.com

Certyfikat PRINCE2- nowe możliwości na rynku pracy i efektywniejsze zarządzanie projektami, które zleci nam firma

Gdy z chęcią uczestniczymy w konferencjach oraz interesujemy się zarządzaniem projektami, warto zainteresować się certyfikatem PRINCE2. Dzięki posiadaniu takiego dokumentu będziemy mieli zwiększone szanse na rynku pracy a także nauczymy się mnóstwa nowych rzeczy z dziedziny zarządzania projektami w firmie.
szkolenie
Wprowadził: Silicon Beach Training
Źródło: http://www.flickr.com

Czy warto szkolić swoich pracowników?. Przeczytasz w poniższym tekście!

Odpowiadając na postawione w tytule pytanie, trzeba stwierdzić, że jak najbardziej warto. Współcześni pracodawcy powinni uświadomić sobie, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy i to właśnie w nich powinno się inwestować największe środki finansowe, ponieważ zwróci się to z nawiązką.
BHP
Wprowadził: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Źródło: http://www.flickr.com

Obowiązek przeprowadzenia instruktaży BHP

Obowiązkiem pracodawcy jest szkolenie pracowników w zakresie BHP. Zatrudniony musi przejść szkolenie nie wyłącznie przed dopuszczeniem do czynności, ale również co jakiś określony czas. Chlebodawca ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo i higienę pracy swoich pracowników. Jednym z przejawów tego obowiązku jest obowiązek realizowania instruktaży. Pracodawca nie powinien dopuścić do pracy pracobiorcy nie przeszkolonego w zakresie BHP. Chlebodawca ma również obowiązek przeprowadzania instruktaży okresowych. Szkolenia okresowe mają na celu zapoznanie pracowników z nowymi przepisami w zakresie BHP.
optymalizacja procesów biznesowych
Wprowadził: Anthony Easton
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesne modele zarządzania sposobem na sukces

Administracja firmą nie jest prostą kwestią. Jednakowoż nie można się poddawać. Znaleźć można dużo czynników, które są w stanie zwiększyć produktywność firmy. Dlatego też należy pozostawać w ciągłym kontakcie z rozmaitymi nowościami, które pojawiają się w kwestii współczesnego zarządzania. Absolutnie nie możemy lekceważyć takiej tematyki. Opieranie się na współczesnych modelach zarządzania pozwala na wypracowanie interesujących efektów w firmie. W przypadku dowolnych wątpliwości – warto zaznajomić się z wypowiedziami najbardziej znanych firm. Każda kładzie nacisk na fakt, że właściwe zarządzanie jest kluczem do sukcesu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.