Biznes
lokal na wynajem w Legnicy
Wprowadził: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Zakładanie własnej firmy i coworking

Jeżeli spytać którejkolwiek osoby co myśli o współczesnej sytuacji na rodzimym rynku pracy, zapewne nie będzie to pochlebna opinia. Każdy spośród nas wie przecież jak trudno jest dzisiaj dostać zajęcie, nie tylko zgodne ze zdobytymi kwalifikacjami lecz także przyzwoicie płatne.
pracownicy
Wprowadził: US Department of Labor
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadanie swojej własnej firmy - czyli, tego największe wady i niezaprzeczalne zalety

Wielu z nas nie przeszkadza pracowanie zaraz pod czyimś "skrzydłem". Z wielką radością pracujemy dla jakiejś osoby, która nam płaci, no a sam musi zamartwiać się resztą - my tylko wykonujemy powierzone nam zadania i cieszymy się mniej albo mocniej z wypłaty, w uzależnieniu od wykonywanego przez nasze osoby zajęcia.
miasta
Wprowadził: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com

Startup przedsiębiorstwa, a więc - w jaki metodę, z jakiego miejsca oraz gdzie zyskać inwestora?

Co to bywa Startup, jaką rzeczą się wyszczególnia? Skąd pozyskać na niego pieniądze - jak się wybić? Tego wszystkiego poznasz odpowiedzi, odczytując nasz felieton!

Sale na konferencje - okazja na zdobycie nowych klientów

Chociaż przemysł turystyczny funkcjonuje świetnie w naszej ojczyźnie, to jednak wciąż powinno się być czujnym i wyszukiwać szans do pozyskania kolejnych potencjalnych klientów. Koniec już czasów, gdy na jednym terenie panował państwowy ośrodek. Obecnie jest tak olbrzymia konkurencja, że należy czynić wszystko, by przyciągnąć do siebie klientów.
Szkolenia dla firm
Wprowadził: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com

Kierowanie swoim przedsiębiorstwem

Posiadanie swojego przedsiębiorstwa związane jest z dużą liczbą przywilejów, ale także dużą liczbą obowiązków. Do przywilejów zalicza się na przykład możliwość samodzielnego zarządzania swoją karierą i pracowanie jako swój własny szef.
centrala telefoniczna
Wprowadził: stwn
Źródło: http://www.flickr.com

Telefonia internetowa dla firm i jej wartości

Telefonia internetowa zyskuje coraz więcej zwolenników, w szczególności wśród firm oraz przedsiębiorstw. Niesie ona za sobą dużo korzyści, między innymi firmy zdołają korzystać z różnorodnych zaawansowanych usług biznesowych, takich jak telekonferencje, wirtualna centrala telefoniczna czy też wirtualny faks. Do tego zaletą telefonii internetowej dla firm jest także ogromna mobilność.
Oprogramowanie Digital Signage
Wprowadził: NEC Display Solutions
Źródło: NEC Display Solutions

Jak otworzyć własną firmę u zachodniego sąsiada?

Obowiązujące w UE przepisy pozwalają obywatelom poszczególnych krajów członkowskich na między innymi otwarcie własnej działalności gospodarczej na terenie każdego kraju, które leży na jej terenie.
obrazek - firma
Wprowadził: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne szkolenia dla specjalistycznej kadry

Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji to obecnie norma. Pragniemy zdobywać coraz więcej certyfikatów, by być bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy. szkolenia dostępne są dla pracowników wszelkich branż.


Innowacyjne szkolenia dla specjalistycznej kadry

Właściciele międzynarodowych firm doskonale wiedzą, iż częste szkolenie swoich pracowników da rewelacyjne rezultaty.
praca przy laptopie
Wprowadził: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com

Rewizja normy ISO 9001:2015 - kompendium zmian. Czy nieco się zmieniło?

Już po raz czwarty osiągana jest rewizja normy ISO 9001, na zgodność z jaką certyfikowanych jest powyżej 1,1 mln instytucji na całym globie. W Polsce w posiadaniu certyfikatu ISO 9001 jest aż 10 110 tys. organizacji. Od roku 2012 internacjonalny Komitet Techniczny wykonuje pracę nad następną, całościową rewizją kanonu.
biznes
Wprowadził: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby pracy...

Współcześnie jesteśmy uzależnieni od nowoczesnych technologii jakie o nas dbają. W aucie lub autobusie prawie wszystkimi parametrami technologicznymi sterują układy elektroniczne. Nawet tak wydawałoby się niewspółczesne systemy jak oświetlenie sterowane bywa z pomocą procesorów. Wniosek jest nieskomplikowany - systemy informatyczne stają się koniecznie nam do egzystencji. Co prawda automatyczne samochody to jeszcze zagadnienie przyszłości, jednak zaczyna się całkiem serio o takich podejściach myśleć. Już dzisiaj bez zaawansowanych systemów komputerowych nikt nie wyobraża sobie tak ważnych dyscyplin jak bankowość. System obiegu dokumentów w podobnej instytucji powinien działać bez zarzutu, do tego jeszcze powinien spełnić niezwykle wymagające kryteria bezpieczeństwa.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.