Biznes
kamera
Wprowadził: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Poszukujesz fajnego pomysłu na biznes? Sprawdź, jaki mamy dla Ciebie dzisiaj pomysł!

Nie od dzisiaj wiadomo, iż otworzenie własnego biznesu to w większości wypadków jedna z najlepszych decyzji, które można podjąć. Zazwyczaj oczywiście wiąże się to z ogromem wyrzeczeń, jednak jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli wtedy po jakimś czasie będziesz mógł tylko odcinać kupony od nieźle działającej firmy. Żeby jednak to osiągnąć, musisz mieć jakiś świetny pomysł na biznes - zazwyczaj to właśnie z tym mamy największy problem. Jaki biznes dokładnie wybrać? Dzisiaj mamy dla Ciebie nowy pomysł!
reklamy
Wprowadził: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Źródło: http://www.flickr.com

Amortyzacja jako metoda rozliczania w ciągu ustalonego czasu

Amortyzacja to kategoria finansowa, która przez wielu biznesmenów jest ignorowana jako coś nieczytelnego i pomocnego wyłącznie księgowym. Należy pamiętać, że amortyzacja jest fragmentem sprawozdań finansowych, które mogą mieć wpływ w procesie zdobywania finansowania.
kupony rabatowe
Wprowadził: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com

Znak towarowy w Polsce

Znak towarowy daje możliwość prędkiej identyfikacji danego wyrobu albo usługi jako wywodzącego się od danego przedsiębiorcy.


Znak towarowy w Polsce

Jest nim wszelkie oznaczenie, jakie możemy zaprezentować w sposób graficzny, jeżeli owo oznakowanie służy odróżnianiu od siebie towarów i usług wywodzących się od przeróżnych biznesmenów.
Oprogramowanie Digital Signage
Wprowadził: NEC Display Solutions
Źródło: NEC Display Solutions

Jak otworzyć własną firmę u zachodniego sąsiada?

Aktualne w UE przepisy pozwalają obywatelom poszczególnych państw członkowskich na między innymi założenie swojej firmy na terenie dowolnego kraju, które leży na jej terenie.
praca przy laptopie
Wprowadził: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com

Rewizja normy ISO 9001:2015 - kompendium zmian. Czy nieco się zmieniło?

Już po raz czwarty osiągana jest rewizja normy ISO 9001, na adekwatność z jaką certyfikowanych jest przeszło 1,1 mln instytucji na całym świecie. W Polsce w posiadaniu certyfikatu ISO 9001 jest aż 10 110 tys. instytucji. Od roku 2012 międzynarodowy Komitet Techniczny wykonuje pracę nad kolejną, całościową rewizją standardu.
bezrobotny
Wprowadził: Andy Bullock
Źródło: http://www.flickr.com

Dotacje unijne we Wrocławiu - dofinansowania dla firm - czyli, jak uruchomic własny biznes

Chcesz założyć własny biznes we Wrocławiu? Zacznij się starć o wsparcie pieniężne! Damy Tobie podpowiedź, jakie biznesy są w posiadaniu na to największą możność!
rachunkowość
Wprowadził: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu

Outsourcing rachunkowości

Księgowość na najlepszym poziomie nie musi obecnie zostawać w sferze marzeń. Każde większe czy mniejsze przedsiębiorstwo musi zatroszczyć się w szczególności o to, aby rachunkowość była dopięta na ostatni guzik. Cenione przez wielu klientów indywidualnych biuro rachunkowe w Olsztynie wyróżnia się dopracowaną ofertą. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań do tego, by dokładnie przeanalizować teraźniejsze potrzeby konsumentów. Szeroki wachlarz dostępnych usług stale podlega niezbędnym modyfikacjom.
lokal na wynajem w Legnicy
Wprowadził: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Zakładanie własnej firmy i coworking

Jeśli spytać jakiejkolwiek osoby co sądzi o współczesnej sytuacji na rodzimym rynku pracy, na pewno nie będzie to dobra opinia. Każda osoba z nas zdaje sobie przecież sprawę jak trudno jest teraz dostać zatrudnienie, nie jedynie zgodne ze zdobytymi kwalifikacjami lecz również dobrze płatne.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Usługi rachunkowe - Zleć prowadzenie księgowością przedsiębiorstwa specjalistom

Najczęściej wybieranym biurem księgowym w Warszawie jest Kapef Sp. z o.o. Firma od lat oferuje usługi z zakresu obsługi księgowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Dodatkowo w spektrum usług spółki wchodzi prowadzenie administracji kadrowo-płacowej, doradztwo podatkowe oraz opracowywanie analiz finansowych.
Kalkulator, pieniądze
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Otwieramy firmę i poszukujemy obsługi księgowej

Czy otworzenie firmy jest proste? Tak naprawdę nie ma większego problemu z otwieraniem działalności gospodarczej. I nawet jeśli nie posiadamy zbyt wielkiego doświadczenia w kwestii biznesu, i tak spokojnie sobie poradzimy. Można w sumie powiedzieć, że jeśli któraś osoba ma wielki mętlik w głowie, całkowicie nie ogarnia otwierania biznesu, musi na jakieś kilka tygodni najzwyczajniej odstawić biznes na dalszy krok, aby posiadać sporą liczbę czasu na douczenie się. Dużo da chociażby zapoznanie się z postami zamieszczanymi na firmowych forach dyskusyjnych.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.