Biznes
rachunkowość
Wprowadził: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu

Outsourcing rachunkowości

Księgowość na rewelacyjnym poziomie nie musi dzisiaj zostawać w sferze marzeń. Każde większe czy mniejsze przedsiębiorstwo musi zadbać szczególnie o to, aby rachunkowość była dopięta na ostatni guzik. Doceniane przez wielu klientów indywidualnych biuro rachunkowe w Olsztynie wyróżnia się dopracowaną ofertą. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań do tego, by szczegółowo przeanalizować teraźniejsze potrzeby klientów. Szeroki wachlarz dostępnych usług stale podlega niezbędnym zmianom.
Handel tradycyjny
Wprowadził: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com

Na ile handlowanie to atrakcyjny pomysł na działalność gospodarczą?

O posiadaniu swojego biznesu myśli wiele osób, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, iż jest to rzeczywiście trudne. Wielu osobom wydaje się, że praca na własny rachunek to same korzyści. Należy być jednak gotowym na to, że ciążyć będzie na nas wiele obowiązków, duża odpowiedzialność i niemały stres wiążący się z potrzebą zarobienia na wszystkie rachunki. Jaką działalność wybrać dla siebie?
prawo
Wprowadził: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wybrać pożyczkę w instytucji pozabankowej?

Jak mądrze wybrać pożyczkę w instytucji pozabankowej?


W jaki sposób właściwie wybrać pożyczkę w instytucji pozabankowej?

Obszar kredytowy w Polsce ma się wyjątkowo dobrze. Polacy pożyczają z chęcią pieniądze w celu wyremontowania domu albo też zrealizowanie małych i dużych marzeń. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim całkiem łatwa dostępność produktów finansowych jakimi są pożyczki i kredyty.
Oprogramowanie Digital Signage
Wprowadził: NEC Display Solutions
Źródło: NEC Display Solutions

Jak otworzyć własną firmę u zachodniego sąsiada?

Obowiązujące w Unii Europejskiej przepisy zezwalają obywatelom poszczególnych państw członkowskich na m.in. założenie swojej firmy na obszarze każdego kraju, które leży na jej terenie.
rozliczanie pitu
Wprowadził: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Konieczne informacje dla mniejszych przedsiębiorstw

Ogółem, gdy prowadzimy niewielką firmę jesteśmy w stanie poradzić sobie z wieloma kwestiami. Ale bywa też tak, że brak funduszy na rozwijanie się. Pomysły istnieją, ale pieniędzy brak i firma owszem funkcjonuje, ale denerwuje nas, że nie prosperuje lepiej.
biuro rachunkowe
Wprowadził: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy winien poznać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Gdy nadchodzi moment na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie muszą poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie bywa to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnej firmie. W dzisiejszych czasach pracodawcy często naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania jest np. wydłużenie czasu pracy.
lokal na wynajem w Legnicy
Wprowadził: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Zakładanie własnej firmy i coworking

Jeśli zapytać jakiejkolwiek osoby co sądzi o obecnej sytuacji na rodzimym rynku pracy, zapewne nie będzie to pochlebna opinia. Każdy z nas wie przecież jak ciężko jest obecnie dostać zatrudnienie, nie jedynie zgodne z posiadanymi umiejętnościami lecz także przyzwoicie płatne.
pracownicy
Wprowadził: US Department of Labor
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadanie swojej własnej firmy - czyli, tego największe wady i niezaprzeczalne zalety

Wielu z nas nie przeszkadza pracowanie zaraz pod czyimś "skrzydłem". Z wielką radością pracujemy dla jakiejś osoby, która nam płaci, no a sam musi zamartwiać się resztą - my tylko wykonujemy powierzone nam zadania i cieszymy się mniej albo mocniej z wypłaty, w uzależnieniu od wykonywanego przez nasze osoby zajęcia.
miasta
Wprowadził: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com

Startup przedsiębiorstwa, a więc - w jaki metodę, z jakiego miejsca oraz gdzie zyskać inwestora?

Co to bywa Startup, jaką rzeczą się wyszczególnia? Skąd pozyskać na niego pieniądze - jak się wybić? Tego wszystkiego poznasz odpowiedzi, odczytując nasz felieton!

Sale na konferencje - okazja na zdobycie nowych klientów

Chociaż przemysł turystyczny funkcjonuje świetnie w naszej ojczyźnie, to jednak wciąż powinno się być czujnym i wyszukiwać szans do pozyskania kolejnych potencjalnych klientów. Koniec już czasów, gdy na jednym terenie panował państwowy ośrodek. Obecnie jest tak olbrzymia konkurencja, że należy czynić wszystko, by przyciągnąć do siebie klientów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.