PRacownik
klient - selfie
Wprowadził: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju zalety i wady ma outsourcing pracowniczy, jakie niebezpieczeństwa będą się wiązać przy takiej współpracy.

Outsourcing pracowniczy zaczyna być coraz bardziej popularny w wielu branżach. W paru słowach polega on na tym, że niektóre zadania do zrobienia przekazywane są innej firmie, jaka ma się zająć realizacją wszystkiego.
kierowca
Wprowadził: renatomitra
Źródło: http://www.flickr.com

Jak rozliczyć się z szefem z użytkowania własnego samochodu?

niezwykle dużo osób żyjących w naszym kraju, pracuje na stanowisku, wymagającym od nich ciągłego trwania za kółkiem pojazdu. Nie istotne czy jesteśmy akwizytorem czy może zaopatrzeniowcem, w takich kwestiach przeważnie dostajemy wehikuł służbowy. Czasami jednak, szczególnie jeżeli jesteśmy debiutującymi pracownikami, nie mamy do dyspozycji służbowego pojazdu i potrzebujemy jeździć swoim. W takiej sytuacji warto zorientować się, jak prawidłowo rozliczać wydatki z szefem. Potrzebne będą tutaj kilometrówka i troszkę dobrej woli.
praca
Wprowadził: KIANO
Źródło: KIANO

Czym jest polityka kadrowa firmy oraz jakie istotne funkcje koniecznie musi realizować?

W tym artykule poruszymy ważną kwestię polityki kadrowej, która współcześnie jest obecna w każdej firmie, instytucji albo też przedsiębiorstwie. Po pierwsze skupimy się na dwóch znaczących kwestiach. W pierwszej kolejności wyłożymy czym tak właściwie jest polityka kadrowa oraz co znaczy to pojęcie, zaś po drugie omówimy ważne funkcje polityki kadrowej, jakie koniecznie musi realizować.
szkolenia bhp warszawa
Wprowadził: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są obowiązki chlebodawcy w zakresie BHP?

Jakie są obowiązki chlebodawcy w obszarze BHP, by należycie ochraniać życie i zdrowie zatrudnionych pracobiorców?


Jakie są obowiązki chlebodawcy w zakresie BHP?

Obowiązki w zakresie BHP wypływają z Kodeksu pracy.
biuro rachunkowe
Wprowadził: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy winien poznać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Kiedy przychodzi moment na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie bywają zmuszeni poznać bazowe wiadomości z zakresu prawa pracy. Oczywiście nie jest to żadnym obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, gdy obejmujemy posadę u prywaciarza. W dzisiejszych czasach pracodawcy często naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania jest np. przekroczenie limitu czasu pracy.
czas na szkolenie
Wprowadził: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Ocena pracownika, jako efektywna metoda zarządzania personelem w przedsiębiorstwie

W obecnych czasach praktycznie w każdej firmie istnieje struktura wśród zatrudnionych pracowników. Firma rozdzielona jest na różnorakie wydziały, w których to zatrudnione są osoby sprawujące różne funkcje od pracowników przemysłowych, szeregowych, brygadzistów po kierowników i dyrektorów. Jednostki obejmujące wyższe stanowiska mają różnorakie zadania wiążące się z pracownikami znajdującymi się pod nimi między innymi ewaluację ich działań.
Businessman in work
Wprowadził: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki ocenianiu pracownika można go wspanialej wynagrodzić

Jeżeli będziemy systematycznie sprawdzać jak pracują nasi podwładni, to bez wątpienia łatwiej będzie nam szło wyszukanie sposobu na to, by ich motywować, żeby powodować, że ich praca będzie jeszcze wspanialsza oraz jednocześnie też jeszcze mocniej efektywna. Co więcej możemy stać się tutaj przekonani, iż taka ocena w pozytywny sposób wpłynie na rozwój całej naszej firmy, a co się z tym wiąże, z pewnością warto ją przeprowadzać.
usługi księgowe
Wprowadził: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Usługi księgowe przedstawiane są w szerokim zakresie

Jeżeli prowadzimy małą działalność gospodarczą i nie bardzo nas stać na to, by przygotowywać następny etat dla księgowego, dla którego i tak trudno będzie nam wyszukać troszkę miejsca, to trzeba się zastanowić, jakie jeszcze następne możliwości mamy tutaj do wybrania.
agencja pracy
Wprowadził: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla jakich osób są dobre agencje pracy? Czy opłaca się korzystać z takich usług? Co zapewniają?

Wciąż więcej słyszymy o agencjach pracy. Warto więc wiedzieć, czym są, jakimi rzeczami się zajmują i czy możemy zaufać tej firmie. Agencja pracy - jak mówi nazwa - poszukuje pracy, daje zatrudnienie, ale także znajduje talenty u konkurencji i zwalnia.
firma
Wprowadził: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com

Przydatne programy dla firm i systemy dla sektora finansowego

Współcześnie chyba wszelka firma czy przedsiębiorstwo korzysta z efektywnych, przydatnych oprogramowań dla przedsiębiorstw. Takie oprogramowania dla przedsiębiorstw przyczyniają się do znacznego udogodnienia pracy, dodatkowo oprogramowanie dla przedsiębiorstw sprawia, że pracownicy pracują bardziej funkcjonalnie. W dobie komputerów i ogólnodostępnego Internetu, oprogramowania dla firm są wprost niezbędne do ich słusznego i lepszego działania.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.