Firma
pokój hotelowy
Wprowadził: Rory Finneren
Źródło: http://www.flickr.com

Skanowanie faktur pozwala zyskać czas oraz pieniądze

Jeśli posiadamy firmę i codziennie dociera do nas wiele faktur, to właściwie zaznaczymy jak wiele czasu potrzeba na ich wprowadzenie do systemu oraz jak łatwo przy takiej nużącej pracy się mylić.
Płot
Wprowadził: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Praca nie ma zbytniego sensu jeśli jest nieefektywna. Każdy właściciel firmy musi zabiegać o jak największą efektywność

Praca zawsze przynosi coś nowego. Zawsze bowiem można dopatrzyć się pewnych różnic w podejściu do tego tematu. Wiele zależy od miejsca w którym się pracuje, od współpracowników. Najwięcej zaś zależy od tego, kto jest odpowiedzialny za zarządzanie firmą – szefa, dyrektora czy wspólników. To od tych ludzi zależy, jak wygląda efektywność pracy.
reklamy
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem ulepszyć przychody finansowe w firmie?

Nie da się zataić faktu, że uzyskiwanie przychodów przez firmy usługowe jest uwarunkowane od wielu czynników. Zazwyczaj jako doświadczeni producenci skupiamy się wyłącznie na jakości naszej usługi, która bezsprzecznie powinna być przez nas zaopatrywana na niezaprzeczalnie najwyższym poziomie. Takie nastawienie naturalnie jest jak najbardziej godne pochwały, niemniej jednak nie jest to warunek wystarczający do zarobienia przez nas dużych kwot pieniężnych.
motywacja do pracy
Źródło: pixabay.com

Obsługa social media - czyli, jakie rzeczy warto wiedzieć na temat obsługiwania klientów w mediach społecznościowych

W obecnych czasach, jeśli posiada się przedsiębiorstwo, jest Zmuszona być ona zamieszczona wewnątrz sieci internetowej. Dlaczego? Gdyż sieć internetowa to pojedyncza spośród głównych źródeł informacji, mające ogólnoświatowe "macki", które to sięgają każdziutkiego jej kawałeczka.
program lojalnościowy
Źródło: www.spiceupyourblog.com

Trzy razy drożej jest zwerbować nowego odbiorcę niż zatrzymać obecnego

Postanowieniem firm wprowadzających programy lojalnościowe dla swoich klientów, jest głównie zatrzymanie obecnej grupy konsumentówNieduże i średniej wielkości firmy zazwyczaj dominują nad wielkimi w zachęcaniu nabywców do lojalności, gdyż posiadają możliwość utrzymywania z nimi bliższych stosunków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.