Pasja
trampolina
Wprowadził: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com

Czy widzieliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

Na co dzień pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem i nierzadko zapominamy o różnych przyjemnościach, które na nas czekają. Z tego powodu w wolnej porze trzeba się zastanowić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się zetknąć i czy nie ma w pobliżu jakichś interesujących ofert kulturalnych, które pozwoliłyby nam się dobrze zrelaksować.
rysunek
Wprowadził: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com

Motywacja do pracy. Gdzie poszerzać swoje pasje?

Bardzo dużo pisze się w ostatnim czasie o motywowaniu się do działań. Nie chodzi jedynie o uporządkowanie dnia czy pracy, ale o aktywne spędzanie czasu. Obecnie wokół nas istnieje wiele rzeczy, które rozpraszają i niezwykle często się im poddajemy. Przez to tracimy czas, który możemy poświęcić na przykład na poszerzanie swoich pasji. Jak znaleźć wolne chwile?
dron
Wprowadził: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwijaj własne zamiłowania

Ludzie mają rozmaite hobby. Jedni lubią pewną dyscyplinę sportową, inni sztukę, jeszcze kolejni podróże. Istotne jednak, aby w ogóle posiadać jakiekolwiek. Dzięki temu nasze życie zdobywa barw, jest ciekawsze. Nie mamy już dylematu, co zrobić z wolną sobotą czy wakacjami. Doskonale wiemy, czym chcemy się zająć w wolnym czasie oraz poszukujemy wyłącznie do tego okazji. Staramy się zawsze wygospodarować choć jeden wolny moment na swoją pasję, choć nie za każdym razem jest to łatwe. Dzięki temu, że mamy pewne zamiłowanie, stajemy się także bardziej atrakcyjny dla ludzi. Mamy mnóstwo tematów do rozmów. Przecież raz my możemy poopowiadać o tym, co lubimy, a innym razem ktoś opowie o swojej pasji nam.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.