Pasja
rysunek
Wprowadził: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com

Motywacja do pracy. Gdzie poszerzać swoje pasje?

Naprawdę dużo pisze się ostatnio o motywacji do działań. Nie chodzi tylko o zaplanowanie dnia czy pracy, lecz o aktywne spędzanie czasu. Obecnie wokół nas funkcjonuje wiele "rozpraszaczy" i niezwykle często się im poddajemy. Przez to tracimy czas, który możemy poświęcić na przykład na rozwijanie swoich pasji. Jak odnaleźć wolne chwile?
dron
Wprowadził: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwijaj własne zamiłowania

Ludzie mają różnorodne pasje. Jedni lubią jakąś dyscyplinę sportową, inni sztukę, jeszcze następni podróże. Istotne jednakże, by w ogóle posiadać jakiekolwiek. Dzięki temu nasze egzystowanie zdobywa kolorów, jest ciekawsze. Nie mamy więcej dylematu, co zrobić z wolną sobotą czy urlopem. Świetnie wiemy, czym chcemy się zająć w wolnej chwili oraz poszukujemy jedynie do tego możliwości. Staramy się za każdym razem wygospodarować choćby jedną wolną chwilę na swoją pasję, choć nie zawsze jest to łatwe. Dzięki temu, iż posiadamy pewne zamiłowanie, stajemy się także bardziej atrakcyjny dla ludzi. Mamy wiele tematów do rozmowy. W końcu raz my możemy poopowiadać o tym, co lubimy, a następnym razem ktoś powie o swoim koniku nam.
trampolina
Wprowadził: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com

Czy widzieliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

Na co dzień pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem i nierzadko zapominamy o różnych przyjemnościach, które na nas czekają. Z tego powodu w wolnej porze trzeba się zastanowić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się zetknąć i czy nie ma w pobliżu jakichś interesujących ofert kulturalnych, które pozwoliłyby nam się dobrze zrelaksować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.