Pasja
dron
Wprowadził: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwijaj własne zamiłowania

Ludzie mają rozmaite hobby. Jedni lubią jakąś dyscyplinę sportu, inni sztukę, jeszcze kolejni podróże. Ważne jednakże, żeby w ogóle mieć jakiekolwiek. Dzięki temu nasze bytowanie nabiera barw, jest bardziej interesujące. Nie mamy już dylematu, co robić z wolną sobotą lub urlopem. Doskonale wiemy, czym chcemy się zająć w wolnym czasie i szukamy jedynie do tego okazji. Staramy się za każdym razem wygospodarować choć jeden wolny moment na swoją pasję, choć nie za każdym razem jest to łatwe. Dzięki temu, że posiadamy jakieś zamiłowanie, stajemy się również bardziej atrakcyjny dla ludzi. Posiadamy wiele zagadnień do rozmów. W końcu raz my możemy opowiedzieć o tym, co lubimy, a następnym razem ktoś powie o swojej pasji nam.
rysunek
Wprowadził: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com

Motywacja do pracy. Gdzie poszerzać swoje pasje?

Bardzo dużo pisze się ostatnio o motywowaniu się do działań. Nie chodzi jedynie o zaplanowanie dnia lub pracy, lecz o rozwijające spędzanie czasu. Aktualnie wokół nas istnieje wiele rzeczy, które rozpraszają i niezwykle często się im poddajemy. W związku z tym tracimy czas, który możemy poświęcić przykładowo na rozwijanie swoich pasji. W jaki sposób odnaleźć wolne chwile?
trampolina
Wprowadził: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com

Czy widzieliśmy ostatnio pokazy artystyczne?

Na co dzień pracujemy, uczymy się, zajmujemy się domem i nierzadko zapominamy o różnych przyjemnościach, które na nas czekają. Z tego powodu w wolnej porze trzeba się zastanowić nad tym, z jakimi artystami chcielibyśmy się zetknąć i czy nie ma w pobliżu jakichś interesujących ofert kulturalnych, które pozwoliłyby nam się dobrze zrelaksować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.