Pieniądze
Bombka
Wprowadził: Cristiana Bardeanu
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz błyskawicznie kasy? W związku z tym chwilówka będzie dla Ciebie!

Święta to ogromnie przyjemny czas, gdyż możemy wówczas odpocząć od codziennej krzątaniny, stresu i pracy. Na nieszczęście jest to też okres największych wydatków, bowiem musimy nabyć upominki dla naszych krewnych oraz zastawić stół na wigilię. Dla wielu ludzi są to fenomenalne Święta i nie zamierzają oszczędzać wówczas żadnych pieniędzy. Kłopot niestety pojawia się z początku następnego roku kalendarzowego.
online
Źródło: pixabay.com

Pity 2016 muszą być oddane w terminie

Czasem powinniśmy składać pit wyłącznie raz w roku, taki który ukazuje całe nasze dochody z konkretnego okresu. Mimo wszystko czasem powinno się takie rozliczenie składać częściej i wówczas naprawdę przyda się program, który dopomoże nam w jego uzupełnieniu.
ISO

Jak wyglądać powinny kwestie bezpieczeństwa pracy w firmach, z jakiego powodu nie warto na tym robić oszczędności.

Kwestie związane z bezpieczeństwem pracy są bardzo ważne. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom odpowiednich ubrań ochronnych, używanie zabezpieczeń przy urządzeniach i maszynach, a także wprowadzenie takich zasad, które jak najbardziej ograniczałyby ryzyko wypadku. Do tego należy przeprowadzać dość regularne szkolenia z zakresu BHP, jakie każdy z pracowników musi raz na jakiś czas odbyć.
Pieniądze
Wprowadził: hisks
Źródło: http://www.sxc.hu

Księgowość – pomysł na karierę?

Czasy nie są łatwe i dość ciężko zdobyć pracę. Młodzi ludzie zaczynają się rozglądać za zawodem która zapewni zatrudnienie przez najbliższy czas. Czy takim właśnie zawodem jest księgowy? W poradniku przybliżymy wady i zalety takiego wyboru zawodowego.
pieniądze
Wprowadził: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chciałbyś pomnożyć własne pieniądze, spróbuj zainwestować je w akcje albo obligacje

Sporo osób pragnie inwestować zaoszczędzone pieniądze. To właściwy sposób, by rozmnożyć zaoszczędzone środki oraz zabezpieczyć się na okres emerytury lub przyszykować na znaczniejszą inwestycję. Inwestycje nie bywają jednak łatwym oraz szybkim procesem. Dobrze jest wiedzieć się w tym temacie trochę więcej, zanim zdecyduje się lokować w czymś pieniądze.
Giełda
Źródło: pixabay.com

Raport miesięczny z giełdy jest konieczny

Powinniśmy poznać dane makro. Giełda okazuje się być niesamowicie intrygującym oraz pociągającym miejscem, gdyż przy odrobinie szczęścia i znajomości jej funkcjonowania można się znacząco wzbogacić.
ochrona

Specyfika pracy w charakterze ochroniarza i ciemne strony oraz minusy zawodu ochroniarza

Ochroniarz to fach całkiem nowy. W Polsce firmy ochroniarskie pojawiły się po transformacji ustrojowej, blisko 30 lat temu. Od tej pory regularnie się rozrasta, rozszerzając swoją działalność na przykład o pomoc detektywistyczną albo usługi ubezpieczeniowe, konwojowanie osób czy też mienia.

Jak najlepiej wymienić pieniądze?

Wyjazdy zagraniczne to dzisiaj codzienność dla wielu osób. W Unii Europejskiej docelowo stosowaną walutą we wszystkich krajach ma być euro. Jednak na razie jeszcze nie wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, podjęły decyzję o jej przyjęciu. Poza tym, w innych państwach, poza UE, działają inne waluty, więc najczęściej podczas podróży należy zdecydować się na wymianę środków. Jak to zrobić, żeby naprawdę nie stracić?
Ekologiczna zbiórka odpadów
Wprowadził: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Co należy wykonać jeśli ma się wobec instytucji finansowej jakieś zobowiązania finansowe?

Bezdyskusyjnie każdy słyszał o powiedzeniu które mówi, iż pieniądze to nie całość. Podobno mówią tak głównie takie persony, jakie o pieniądze smucić się nie powinny.
pieniądze i karty kredytowe
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Masz nieuczciwego dłużnika i musisz odzyskać gotówkę? Zatrudnij firmę windykacyjną oraz skorzystaj z jej pomocy

Działalność biznesowa w ogromnej mierze wspiera się na nieustannym przepływie pieniędzy, inwestowaniu finansów, dopełnianiu opłat za zamawiany materiał lub odbieraniu należności za towar dostarczony. Niemniej od czasu do czasu bywa tak, że trafia się na nieuczciwego kontrahenta lub wspólnika i nie otrzymuje się zamawianych towarów lub na rachunek bankowy nie wpływa wpłata za dostarczone przedmioty. W takiej sytuacji konieczna może okazać się pomoc komórki windykacyjnej.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.