Pieniądze
sąd
Wprowadził: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnim dziesięcioleciu niezwykle intensywnie rozwija się w naszym kraju internet oraz wszystkie działy przemysłu, które dzięki niemu mogą wejść na lepszy poziom kontaktu z klientem

Jeszcze dziesięć lat temu mała grupa osób zamawiała rzeczy przez internet. Ludzie obawiali się nieznanego. Bali się także, że ktoś może ich oszukać i przepadną ich pieniądze.
ISO

Jak wyglądać powinny kwestie bezpieczeństwa pracy w firmach, z jakiego powodu nie warto na tym robić oszczędności.

Sprawy związane z bezpieczeństwem pracy są niezwykle istotne. Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest zapewnienie załodze odpowiedniej odzieży ochronnej, stosowanie zabezpieczeń przy urządzeniach i maszynach, a także wprowadzenie takich zasad, które ograniczałyby jak najbardziej ryzyko wypadku. Do tego należy przeprowadzać systematyczne szkolenia z zakresu BHP, jakie każdy z pracowników musi raz na jakiś czas odbywać.
Pieniądze
Wprowadził: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu

Pożyczki na dowód, bez dokumentów i kwestii formalnych? Bardzo proszę! W parę chwil i pieniądze są Twoje.

Samo słowo pożyczka określa mechanizm udostępnienia przez jednostkę lub osobę fizyczną pewnej, określonej liczby pieniędzy albo pewnych przedmiotów, do zarządzania pożyczkobiorcy. Taka umowa może być utworzona na czas określony, bądź też nie. Współcześnie propozycja finansowa banków i jednostek finansowych jest ogromna.
Pieniądze, monety
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejny produkt Happy Idea Bank jest dla wszystkich zainteresowanych

Lubimy mieć więcej finansów, a jeśli mieszczą się one na rezerwowym rachunku oraz powiemy, że możemy z nich skorzystać, gdy chcemy finansów na większe wydatki, to tym bardziej jesteśmy z tego zadowoleni. Przez to właśnie co chwilę szukamy nowych ofert bankowych, dzięki którym skutecznie i szybko będziemy mogli pomnożyć własne finanse.
pozyczka
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak działają pożyczki pozabankowe?

Czy bank odmawia nam przyznania pożyczki? Od czasu do czasu jest tak, że nie chcemy zwlekać z kupnem jakiegoś materiału, przez to poszukujemy kogoś, kto nam pożyczy te fundusze.
programista
Wprowadził: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wygląda aktualnie rynek pracy IT, jaki wpływ na niego ma ciągły niedobór wyszkolonych kadr.

Minione lata to bardzo duże zmiany na rynku pracy. Wiele zawodów utraciło swoje znaczenie, zarobki w nich pospadały i coraz trudniej trafić na ciekawą, interesującą pracę. Za to inne wręcz rozkwitają, ofert jest coraz więcej, a idą też za tym odpowiednio wysokie zarobki. Do tych ostatnich niewątpliwie zalicza się zawód informatyka, od pewnego czasu okupujący pierwsze miejsca jeśli chodzi o popularność i zarobki. Dla wielu osób informatyk kojarzył się zapewne będzie z brodatym panem w koszuli, który zajmuje się wszystkim, co związane z komputerami.
pieniądze i karty kredytowe
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Masz nieuczciwego dłużnika i musisz odzyskać gotówkę? Zatrudnij firmę windykacyjną oraz skorzystaj z jej pomocy

Działalność biznesowa w dużej mierze opiera się na nieustannym przepływie gotówki, inwestowaniu finansów, dopełnianiu płatności za zamówiony materiał lub inkasowaniu należności za towar sprzedany. Jednakże czasem zdarza się tak, że natrafia się na nielojalnego klienta lub wspólnika i nie otrzymuje się zamawianych towarów lub na konto nie przychodzi należność za sprzedane produkty. W takiej sytuacji nieodzowna może okazać się pomoc komórki windykacyjnej.
apartamentowce
Wprowadził: Wings Development
Źródło: Wings Development

Dlaczego tak istotne jest dbanie o domowe finanse? W jaki sposób możemy sobie w tej kwestii pomóc?

Dbanie o domowe finanse jest sprawą ogromnie zajmującą. Wiele czasu poświęca się temu tematowi, bo od tego zależy poziom życia jak i w ogóle sytuacja materialna.
gotówka
Wprowadził: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Jak grać na giełdzie, od czego warto rozpocząć. Pamiętaj, że nie jest to profesja dla każdego z nas

Pragniesz rozpocząć grę na giełdzie? Trzeba rozpocząć od początku. Nauka gry na giełdzie są tak naprawdę identyczne dla każdego z nas. Jakie są przesłanki, że czujemy, że wszystko nam się uda? Być może imponują nam sukcesy znajomego, który dzięki giełdzie już trochę zarobił, być może jest inna przyczyna, jak słabe wyniki funduszy czy małe oprocentowanie lokat.
pieniądz
Wprowadził: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Czy interesują nas pożyczki pod zastaw?

Czy zaznaczymy w jakim miejscu pożyczać pieniądze? Nawet jeśli chcemy żyć mądrze i nie zdawać ponad stan, to może się okazać, że pojawi się sytuacja, kiedy tych pieniędzy będziemy niespodziewanie potrzebowali niesamowicie sporo oraz zaczniemy się zastanawiać skąd je wziąć. Oczywiście możemy tutaj korzystać z przeróżnego typu pożyczek i kredytów, lecz co robić, kiedy banki nie będą chciały nam ich udzielić, gdyż nie będziemy wypełniać ich ostrych warunków?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.