Pieniądze
finanse
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Ranking pożyczek gotówkowych

Chyba każdemu z nas w pewnej chwili może zabraknąć pieniędzy na jakiś zakup. Czy będzie to samochód, lodówka czy na przykład wymarzona wycieczka, to w każdym z tych przypadków możemy albo zrezygnować z wymarzonego zakupu, albo jakąś metodą zdobyć środki finansowe.
Giełda
Źródło: pixabay.com

Raport miesięczny z giełdy jest konieczny

Musimy poznać dane makro. Giełda jest bardzo intrygującym oraz pociągającym miejscem, ponieważ przy odrobinie szczęścia i znajomości jej funkcjonowania można się znacząco wzbogacić.
ochrona

Specyfika pracy w charakterze ochroniarza i ciemne strony oraz minusy zawodu ochroniarza

Pracownik ochrony to fach całkiem nowy. W naszym kraju branża ochroniarska pojawiła się po przemianie ustrojowej, grubo ponad 20 lat temu. Od tej pory systematycznie się rozrasta, poszerzając swoją działalność np. o pomoc detektywistyczną lub usługi ubezpieczeniowe, konwojowanie ważnych osobistości czy też gotówki.
miasta
Wprowadził: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com

Startup przedsiębiorstwa, a więc - w jaki metodę, z jakiego miejsca oraz gdzie zyskać inwestora?

Co to bywa Startup, jaką rzeczą się wyszczególnia? Skąd pozyskać na niego pieniądze - jak się wybić? Tego wszystkiego poznasz odpowiedzi, odczytując nasz felieton!
monety
Wprowadził: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com

Jak bank nie pożyczy pieniędzy, to co można zrobić? Najlepiej zgłosić się do firmy, która udziela krótkoterminowych pożyczek

Niestety, chociaż liczne banki kuszą nas swoimi wspaniałymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Odpowiednim wyjściem z tej sytuacji jest na pewno pożyczka od rodziny lub skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych. Tego rodzaju firm funkcjonujących na naszym rynku jest już bardzo dużo.
Księgowość
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety i przeróżne atuty rachunkowości internetowej

Księgowość przez Internet jest ogromnie dobrym rozwiązaniem dla niewielkich i średnich firm, jakie nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie całej kadry księgowych ze względu na ograniczony budżet firmy. Skorzystanie z księgowości internetowej jest wyjściem, jakie zezwoli Ci nie tylko skorzystać z fachowych usług na wysokim poziomie, ale równocześnie wpłynie na gospodarność pieniędzy, bowiem księgowość online wiąże się ze wydatnym obniżeniem kosztów.
pożyczka
Wprowadził: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zamierzamy założyć prywatną firmę, wtedy popytajmy jakie banki dają pożyczki dla małych firm

Nie od dziś wiadomo, że współcześnie w Polsce na nieszczęście coraz to ciężej znaleźć solidną pracę, jaka przyniesie nam nie tylko satysfakcję, ale również konkretną dawkę pieniędzy, które będziemy mogli prawidłowo wydawać. Niestety rynek pracy jest wyjątkowo zagmatwanym miejscem i wielokrotnie zdarza się tak, że na swoją okazję należy wyczekiwać nadzwyczaj dużo.
wizerunek - firma
Wprowadził: ZSPNrdwa Krosno
Źródło: http://www.flickr.com

Zbliżają się wakacje, a razem z nimi ochota na wypracowanie gotówki - podaży roboty w Niemczech.

Najczęściej problem ten trąca studentów czy też osób tuz po skończeniu szkoły średniej. Pieniądze na urlop to nieprzemijający problem dla osób uczących się. W takim momencie pojawia się dylemat: jechać na wakacje z rodzicami, lub przesiedzieć dwa tygodnie w domu nudząc się.
skarbonka
Wprowadził: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com

Korzystna oferta banku

Większość ludzi zarabiających ma jakieś oszczędności. Na ogół są one umieszczone na typowym rachunku i nie mamy z nich większych profitów.
Ekologiczna zbiórka odpadów
Wprowadził: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Co należy wykonać jeśli ma się wobec instytucji finansowej jakieś zobowiązania finansowe?

Bezdyskusyjnie wszelki słyszał o powiedzeniu mówiącym, że pieniądze to nie wszystko. Podobno mówią tak przeważnie takie osoby, jakie o pieniądze niepokoić się nie powinny.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.