Finanse
Oszczędności, skarbonka
Wprowadził: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

Które rodzaje pożyczek wybrać ?

Wszystkie uczciwe analizy wskazują na to, że niedługo w ojczyźnie miną trudne czasy dla firm. Nie oznacza to niestety, że w najbliższych latach będzie fantastyczna atmosfera biznesowa. Działalności gospodarcze mogą się jeszcze wiele miesięcy męczyć z trudnościami finansowymi. Tak samo jest z osobami fizycznymi – w wielu domach branie pożyczek od banku będzie ciągle konieczne.
Wprowadził: AMagill

Kredyt pozabankowy

W przypadku gdy "zostałeś przyparty do ściany" i szybko potrzebujesz pieniędzy na zapłatę długu w instytucji bankowej lub innego długu, a straciłeś już zdolność kredytową w banku to wiedz że nie wszystko na marne i istnieje dobre rozwiązanie. Rozwiązaniem takiego długu będzie kredyt pozabankowy.
Szkolenie
Wprowadził: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za wykonanie audytu wewnętrznego, które pomogą stać się im bardziej efektywnymi.

Razem ze zmianami w gospodarce, na terenie Polski popularny stał się audyt wewnętrzny. Obecnie obejmuje on nie tylko przedsiębiorstwa prywatne, ale znacznie więcej można także w tym zakresie usłyszeć a propo przedsiębiorstw publicznych. Dzięki audytowi bowiem w danej korporacji ma szansę bez problemu być przeprowadzone usprawnienie zadań operacyjnych, czy ocenianie zarządzania ryzykiem, nie wspominając już o wzmocnieniu porządku w konkretnej firmie.
księgowość
Wprowadził: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław to podstawa tego, aby firma działała jak należy i mogła wykonywać swoje zadania

Prowadzisz firmę i chcesz, aby była bardziej nowoczesna i konkurencyjna? Jeżeli tak, powinieneś nastawić się na nowoczesne rozwiązania i wykorzystywanie tych możliwości, które umożliwią wybicie się na rynku przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Aktualnie dostępnych jest wiele programów i systemów, których podstawową funkcją jest wzrost wydajności firmy i dzięki temu wytwarzanie większych zysków.
controling
Wprowadził: Lea Latumahina
Źródło: http://www.flickr.com

Jak ulepszyć kondycję swojej firmy? Można wypróbować nowoczesne narzędzia finansowe, które faktycznie są skuteczne

W prawie każdej branży konieczne jest stosowanie odpowiednich narzędzi finansowych. W zależności od branży w jednym miejscu musimy korzystać z mało skomplikowanych rozwiązań, do jakich obsługi nie potrzeba zaawansowanej wiedzy, w pozostałych zaś powinniśmy sięgnąć po nowoczesne, niezawodne i bardziej zaawansowane narzędzia, takie jak budżetowanie czy controlling narzędzia.
Finanse
Źródło: http://pixabay.com

Pożyczka bez BIK

Dekoniunktura straszy w Europie od dłuższego czasu. Niektóre rządy nawet są na skraju niewypłacalności. Wielu ludzi żyje z zasiłków. Pojawia się szansa, że niebawem i do Polski przywlecze się widmo krachu. W takich sytuacjach banki niezwykle niechętnie udzielają ludziom pożyczek, chcąc posiadać sporo kapitału przy sobie. Dodatkowo przedsiębiorstwa finansowe mniej ufają w możliwości kredytowe klientów.
pieniądz
Wprowadził: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com

Czy interesują nas pożyczki pod zastaw?

Czy niespodziewanie są nam potrzebne pieniądze? Nawet gdy chcemy żyć mądrze i nie zdawać ponad stan, to może się okazać, że pojawi się sytuacja, kiedy tych pieniędzy będziemy nagle potrzebować niesamowicie wiele oraz rozpoczniemy się zastanawiać skąd je uzyskać. Pewnie że mamy szansę tutaj skorzystać z różnego typu pożyczek oraz kredytów, lecz co zrobić, kiedy banki nie będą pragnęły nam ich udzielić, ponieważ nie będziemy wypełniać ich ostrych kryteriów?
doradca finansowy
Źródło: http://pixabay.com

Jak wybrać odpowiedniego doradcę finansowego? Sprawdź - doradca w wyjściach finansowych

Doradca finansowy to jednostka, która pomaga petentom wykonać zamysły finansowe. Zawód ten pojawił się w Polsce niedawno. Rosnące zapotrzebowanie na takiego gatunku usługi przyczyniło się do wzmożenia doradztwa finansowego. Dzisiaj na rynku istnieje szereg firm kompleksowo obsługujących klientów.
finanse
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób odszukać korzystną ofertę pożyczkową?

Zdarzają się momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, ażeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasem jest to rezultat potrzeby związanej z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasami pragnienie zrealizowania swoich marzeń. Bez uwagi na to, jaki jest cel naszej pożyczki, winniśmy się dobrze zastanowić nad wybraniem firmy pożyczkowej, bo może to mieć duży wpływ na cenę finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, żeby nie zapłacić przesadnie wiele?
firma
Wprowadził: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com

Przydatne programy dla firm i systemy dla sektora finansowego

Współcześnie chyba wszelka firma bądź przedsiębiorstwo korzysta z skutecznych, praktycznych oprogramowań dla przedsiębiorstw. Takie oprogramowania dla przedsiębiorstw przyczyniają się do znacznego ułatwienia pracy, co więcej oprogramowanie dla przedsiębiorstw sprawia, iż pracownicy pracują bardziej wydajnie. W dobie pecetów i ogólnodostępnego Internetu, oprogramowania dla firm są wprost niezbędne do ich słusznego i lepszego funkcjonowania.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.