Książka
książki
Wprowadził: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com

Działanie wydawnictwa

Obecnie przekonać wydawcę do własnego dzieła jest bardzo trudno. Specjaliści twierdzą, że dużo łatwiej otrzymać zgodę wydawcy jeśli kogoś zajmuje publikacja naukowa.
ksiązki
Wprowadził: Calvado
Źródło: Calvado

Proces wydawniczy książek - Reklama ma spore znaczenie

Polacy niestety czytają naprawdę mało książek. Czemu? Przeważnie przez wzgląd na fakt, że książki, przynajmniej jak na kieszeń normalnego Kowalskiego, są bardzo drogie. Wobec tego, proces wydawniczy jest skomplikowany, gdyż wydawca musi mieć pewność, że docelowo wypuszczenie określonej pozycji będzie dla niego zyskowne i znajdzie ona swoich koneserów na rynku.
książka do kawy
Wprowadził: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com

Działalność nowoczesnych wydawnictw i proponowane przez nie towary

Działalność wydawnicza należy do typów działalności bardzo potrzebnych w każdym społeczeństwie. Aktualnie czytelnictwo stoi na stosunkowo niskim poziomie, lecz nadal wiele osób czyta tradycyjne książki. Jest to przyczyną, dla której wiele oficyn wydawniczych powstałych wiele lat temu może nadal działać.
dzieci
Wprowadził: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Co kupić na upominek dla malucha

Kiedy otrzymujemy zaproszenie od przyjaciół, będących rodzicami, zastanawiamy się nad prezentem dla najmłodszego członka rodziny. Co wybrać? Czym się kierować?
Prawo autorskie
Wprowadził: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com

Czy szkolenia z autorskiego prawa się sprawdza?

Jeśli sprzedajemy własne dzieła powinniśmy zaznaczyć jak to zrobić
Coraz więcej osób rozpoczyna działać na swój rachunek zastosowując pracę swojego intelektu, czyli to co wymyślą i sami stworzą. W ten sposób pracują graficy, fotografowie, a także ludzie zajmujący się tworzeniem artykułów czy książek. Istotne jest tu to, aby wydawali oni sobie sprawę z tego, że okazuje się być to ich własność i nikt bez ich pozwolenia nie ma szansy wykorzystywać z tego, co oni przyszykowali.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.