Książka
ksiązki
Wprowadził: Calvado
Źródło: Calvado

Proces wydawniczy książek - Reklama ma spore znaczenie

Polacy niestety czytają niestety mało książek. Dlaczego? Między innymi przez wzgląd na fakt, że książki, przynajmniej jak na kieszeń normalnego Kowalskiego, są dosyć drogie. Wobec tego, proces wydawniczy jest skomplikowany, ponieważ wydawca musi mieć gwarancję, że ostatecznie wydanie danej pozycji będzie dla niego zyskowne i znajdzie ona wielu koneserów na rynku.
dzieci
Wprowadził: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Co kupić na upominek dla malucha

Kiedy otrzymujemy zaproszenie od przyjaciół, będących rodzicami, zastanawiamy się nad prezentem dla najmłodszego członka rodziny. Co wybrać? Czym się kierować?
Prawo autorskie
Wprowadził: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com

Czy szkolenia z autorskiego prawa się sprawdza?

Jeśli sprzedajemy własne dzieła powinniśmy zaznaczyć jak to zrobić
Coraz więcej osób rozpoczyna działać na swój rachunek zastosowując pracę swojego intelektu, czyli to co wymyślą i sami stworzą. W ten sposób pracują graficy, fotografowie, a także ludzie zajmujący się tworzeniem artykułów czy książek. Istotne jest tu to, aby wydawali oni sobie sprawę z tego, że okazuje się być to ich własność i nikt bez ich pozwolenia nie ma szansy wykorzystywać z tego, co oni przyszykowali.
książki
Wprowadził: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com

Działanie wydawnictwa

Obecnie przekonać wydawcę do własnego dzieła jest bardzo trudno. Specjaliści twierdzą, że dużo łatwiej otrzymać zgodę wydawcy gdy kogoś zajmuje publikacja naukowa.
książka do kawy
Wprowadził: Richard, enjoy my life!
Źródło: http://www.flickr.com

Działalność nowoczesnych wydawnictw i proponowane przez nie towary

Działalność wydawnicza należy do typów działalności bardzo potrzebnych we wszystkich społeczeństwach. Współcześnie czytelnictwo znajduje się na niezbyt wysokim poziomie, lecz w dalszym ciągu wiele osób czyta tradycyjne książki. Jest to powodem, dla którego sporo wydawnictw powstałych wiele lat temu może nadal funkcjonować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.