Rozrywka
gracz
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim celu ludzie grają gry? Fenomen współczesnych czasów, czy strata czasu?

Nie tylko dzieci uwielbiają grać w gry. Jest to tym bardziej fenomen, ponieważ okazuje się, że bez znaczenia jest to, jako kto się pracuje, jaki ma się status społeczny, ile ma się lat, lubi się grać w gry. Wyniki statystyczne mówią same za siebie, iż graczy szczególnie gier komputerowych jest bardzo dużo, liczba ta waha się w granicach dwunastu milionów Polaków.
Wprowadził: Farbflut

Gry przeglądarkowe

Nie trzeba już mieć wydajnego PC, by pograć w miłe, cieszące po męczącym dniu roboty gierki. Od kilku lat wielką popularność pośród komputerowców zaskarbiają sobie gry, w które możesz grać w przeglądarce internetowej. Co ciekawe, produkcje tego typu stają się coraz bardziej zaawansowane. Producenci dostrzegli, że taka nisza jest polem do popisu i piszą gry browserowe, które jakością wykonania i złożonością są podobne do normalnych gier na pecety i konsole.
znajomi w pubie
Wprowadził: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Parę niezbędnych wskazówek

Powstanie escape room jest związane z rozwojem komputerowych. W roku 1988 pojawiła się na sklepowych półkach pierwsza gra składająca się w dużej mierze z ukazanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było dotarcie, a następnie opuszczenie zamkniętego pomieszczenia. Gry komputerowe zostały przeniesione do świata rzeczywistego. W ten sposób narodziła się nowa era zespołowych gier logicznych.
strategiczna gra planszowa
Wprowadził: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki – najlepszy przepis na pełen rozrywki wieczór dla maluchów i dorosłych

Polacy na nowo polubili planszówki, a w sklepach regularnie pojawiają się nowe tytuły. Dlaczego warto je wybrać i gdzie szukać najlepszych nowinek? Planszówki to rewelacyjna zabawa nie tylko dla maluchów. Z bogatej oferty producentów także ich rodzice natrafią na propozycje idealne dla siebie. Deszczowe, długie noce szczególnie zachęcają do niewychodzenia z mieszkania i pogrania z przyjaciółmi.
zestaw komputerowy
Wprowadził: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesne sprzęty komputerowe sprzedawane w wybranych

Na krajowym rynku bez kłopotów znajdziemy wiele specjalistycznych urządzeń komputerowych, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednego użytkownika. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na markę określonych sprzętów, która jest wspaniałą gwarancją ich satysfakcjonującej jakości. Aktualnie dość wielu Polaków dokonuje zakupu przy wsparciu sieci, bo tym samym można znacznie zaoszczędzić – nawet w przypadku w pełni profesjonalnego produktu.
impreza firmowa
Wprowadził: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzinne imprezy pracownicze- mus czy świetna zabawa?

We współczesnych czasach firmy coraz chętniej aranżują przeróżnego typu imprezy integracyjne. Kraków gwarantuje zainteresowanym klientom wiele opcje na udaną zabawę, a jedną z nich są firmowe imprezy dla rodzin. Czym się cechują i dlaczego warto jest z nich korzystać?
Obóz konny
Wprowadził: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakimi sugestiami spędzenia czasu wolnego powinno się zapoznać się w Warszawie?

Spora część z nas kocha spędzać wolny czas na pociągających rozrywkach. Przeważnie nie możemy doczekać się chwili, gdy możemy zapomnieć o wszelkich problemach, jakie wywołane były wykonywaniem naszych zadań w miejscu zatrudnienia. Rozrywka jest zatem znakomitym sposobem na usunięcie z naszej głowy wszystkich niepotrzebnych emocji, jakie na nieszczęście zakumulowały się z upływem czasu.
planszówka
Wprowadził: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki

W dzisiejszych czasach komputer stał się dla nas multimedialnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby tylko móc przy nim usiąść przed laptopem i móc oddać się relaksowi. Zamykamy drzwi od naszych pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, by nikt nam nie przeszkadzał. W taki oto sposób jesteśmy zamknięci na prawdziwe relacje międzyludzkie, zwłaszcza na te z bliskimi. Gdy tymczasem istnieją gry planszowe Warszawa. Gry, które dają możliwość usiąść razem w jednym pokoju i zacząć się bawić.
pro evolution soccer z kotem
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Warto stawiać na najlepsze gry na xbox na rynku

Gry strategiczne, których wartość ciągle wzrasta, to doceniane w najwyższym stopniu przez graczy opcje. Mnogość dostępnych i rekomendowanych dzisiaj rozwiązań pozwala na nieustanne sięganie po znakomite opcje. Rozmaite oferty na rynku wybierane są ochoczo przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Wiele zróżnicowanych między sobą w szczególnym stopniu gier strategicznych zyskało już uznanie na rynku, co jest dla producenta gwarancją zaufania klientów.
gra planszowa
Wprowadził: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniała rozrywka na jesienne wieczory w gronie rodziny lub przyjaciół- gry planszowe oraz karciane

Jesienne wieczory najchętniej spędzamy w mieszkaniu. Niskie temperatury nie zachęcają nas do wyjścia na zewnątrz. Jesienno-zimowy okres to najlepszy czas, by poświęcić się rozrywkom w postaci gier planszowych. Tak samo z rodziną jak również ze znajomymi wspaniale spędzimy czas, nie musząc wychodzi z mieszkania. W sklepach dostępne jest wiele rodzajów gier. W zależności od naszych upodobań, można kupić zarówno trudne gry strategiczne jak i takie, w które można grać z naszymi dziećmi również dobrze się bawiąc.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.