Rozrywka
gry na konsole
Wprowadził: jareed
Źródło: http://www.flickr.com

Gry komputerowe – wspaniałe hobby czy strata czasu?

Nie musimy nawet zbytnio orientować się w szeroko rozumianej branży komputerowej aby mieć pełną świadomość tego, że obecnie jest to jedno z najważniejszych źródeł rozrywki dla całego mnóstwa ludzi na całym świecie. Nie można jednak się temu dziwić, gdyż trzeba jedynie spojrzeć na to, jak znacznym zróżnicowaniem cechują się wszystkie gry komputerowe aby szybko przekonać się, że branża ta oferuje coś ciekawego dla dosłownie każdego z nas.
gra planszowa
Wprowadził: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniała rozrywka na jesienne wieczory w gronie rodziny lub przyjaciół- gry planszowe oraz karciane

Zimowe wieczory głównie spędzamy w mieszkaniu. Niskie temperatury nie zachęcają nikogo do wyjścia na dwór. Jesienno-zimowa pora to najlepszy czas, by poświęcić się rozrywkom w postaci gier planszowych. Tak samo z rodziną jak też ze znajomymi wspaniale spędzimy czas, nie musząc wychodzi z domu. W sklepach dostępne jest wiele typów gier. Zależnie od naszych upodobań, można odnaleźć zarówno trudne gry strategiczne jak też takie, w które możemy zagrać z naszymi dziećmi również dobrze się bawiąc.
znajomi w pubie
Wprowadził: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest escape room? Parę niezbędnych wskazówek

Powstanie escape room ma związek z modernizacją komputerowych. W roku 1988 zjawiła się w sprzedaży pierwsza gra która składała się w dużej mierze z pokazanego na ekranie monitora tekstu. Celem gry było dotarcie, a później wyjście z zamkniętego pokoju. Gry na komputer zostały przeniesione do świata rzeczywistego. W ten sposób zrodziła się nowa era wspaniałych gier logicznych.
telewizja cyfrowa
Wprowadził: Andy Melton
Źródło: http://www.flickr.com

Dobre i złe strony współczesnej telewizji

Telewizja to medium znane już od dziesiątków lat. Przez te wszystkie lata w telewizji bardzo wiele się zmieniło, a ewolucja ta dotyczyła nie tylko technologii związanej z telewizorami, choć to faktycznie było niezwykle istotne. Od bardzo długiego czasu można także spotkać się z opiniami, według których jest to medium służące manipulacji i sama w sobie jest niezwykle niebezpieczna.
impreza firmowa
Wprowadził: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzinne imprezy pracownicze- mus czy świetna zabawa?

W aktualnych czasach przedsiębiorstwa coraz chętniej przygotowują rozmaitego rodzaju imprezy integracyjne. Kraków gwarantuje zainteresowanym klientom liczne opcje na wspólną zabawę, a jedną z nich są firmowe imprezy rodzinne. Czym się wyróżniają i dlaczego dobrze jest z nich korzystać?
Obóz konny
Wprowadził: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakimi sugestiami spędzenia czasu wolnego powinno się zapoznać się w Warszawie?

Duża część z nas lubi spędzać wolny czas na atrakcyjnych rozrywkach. Przeważnie nie możemy doczekać się momentu, gdy możemy zapomnieć o wszelkich problemach, które wywołane były pełnieniem naszych obowiązków w miejscu zatrudnienia. Rozrywka jest w takim razie idealnym sposobem na usunięcie z naszej głowy wszystkich niepotrzebnych emocji, jakie niestety zakumulowały się z upływem czasu.
planszówka
Wprowadził: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki

W naszych czasach komputer stał się dla nas najlepszym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby tylko móc przy nim usiąść przed laptopem i móc oddać się relaksowi. Chcemy zamykać drzwi od naszych pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, żeby nikt się nie wtrącał. W ten oto sposób jesteśmy zamknięci na jakiekolwiek kontakty międzyludzkie, szczególnie na te z bliskimi. Gdy tymczasem są gry planszowe Warszawa. Gry, które pozwalają przysiąść razem w jednym pokoju i zacząć się bawić.
gracz
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim celu ludzie grają gry? Fenomen współczesnych czasów, czy strata czasu?

Nie tylko dzieci uwielbiają grać w gry. Jest to tym bardziej fenomen, ponieważ okazuje się, że bez znaczenia jest to, jako kto się pracuje, jaki ma się status społeczny, ile ma się lat, lubi się grać w gry. Wyniki statystyczne mówią same za siebie, iż graczy szczególnie gier komputerowych jest bardzo dużo, liczba ta waha się w granicach dwunastu milionów Polaków.
Wprowadził: Farbflut

Gry przeglądarkowe

Nie trzeba już mieć wydajnego PC, by pograć w miłe, cieszące po męczącym dniu roboty gierki. Od kilku lat wielką popularność pośród komputerowców zaskarbiają sobie gry, w które możesz grać w przeglądarce internetowej. Co ciekawe, produkcje tego typu stają się coraz bardziej zaawansowane. Producenci dostrzegli, że taka nisza jest polem do popisu i piszą gry browserowe, które jakością wykonania i złożonością są podobne do normalnych gier na pecety i konsole.
strategiczna gra planszowa
Wprowadził: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki – najlepszy przepis na pełen rozrywki wieczór dla maluchów i dorosłych

Polacy na nowo polubili planszówki, a w sklepach regularnie pojawiają się nowe tytuły. Dlaczego warto je wybrać i gdzie szukać najlepszych nowinek? Planszówki to rewelacyjna zabawa nie tylko dla maluchów. Z bogatej oferty producentów także ich rodzice natrafią na propozycje idealne dla siebie. Deszczowe, długie noce szczególnie zachęcają do niewychodzenia z mieszkania i pogrania z przyjaciółmi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.