Rozrywka
impreza firmowa
Wprowadził: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzinne imprezy pracownicze- mus czy świetna zabawa?

We współczesnych czasach firmy coraz chętniej organizują rozmaitego rodzaju imprezy integracyjne. Kraków zapewnia zaciekawionym klientom liczne opcje na udaną zabawę, a jedną z nich są firmowe imprezy dla rodzin. Na czym polegają i dlaczego warto jest z nich korzystać?
Obóz konny
Wprowadził: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakimi sugestiami spędzenia czasu wolnego powinno się zapoznać się w Warszawie?

Spora część z nas kocha spędzać wolny czas na pociągających rozrywkach. Przeważnie nie możemy doczekać się chwili, gdy możemy zapomnieć o wszelkich problemach, jakie wywołane były wykonywaniem naszych zadań w miejscu zatrudnienia. Rozrywka jest zatem znakomitym sposobem na usunięcie z naszej głowy wszystkich niepotrzebnych emocji, jakie na nieszczęście zakumulowały się z upływem czasu.
planszówka
Wprowadził: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki

W dzisiejszych czasach komputer stał się dla nas multimedialnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby tylko móc przy nim usiąść przed laptopem i móc oddać się relaksowi. Zamykamy drzwi od naszych pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, by nikt nam nie przeszkadzał. W taki oto sposób jesteśmy zamknięci na prawdziwe relacje międzyludzkie, zwłaszcza na te z bliskimi. Gdy tymczasem istnieją gry planszowe Warszawa. Gry, które dają możliwość usiąść razem w jednym pokoju i zacząć się bawić.
pro evolution soccer z kotem
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Warto stawiać na najlepsze gry na xbox na rynku

Gry strategiczne, których wartość ciągle wzrasta, to doceniane w najwyższym stopniu przez graczy opcje. Mnogość dostępnych i rekomendowanych dzisiaj rozwiązań pozwala na nieustanne sięganie po znakomite opcje. Rozmaite oferty na rynku wybierane są ochoczo przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Wiele zróżnicowanych między sobą w szczególnym stopniu gier strategicznych zyskało już uznanie na rynku, co jest dla producenta gwarancją zaufania klientów.
gra planszowa
Wprowadził: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniała rozrywka na jesienne wieczory w gronie rodziny lub przyjaciół- gry planszowe oraz karciane

Jesienne wieczory najchętniej spędzamy w mieszkaniu. Niskie temperatury nie zachęcają nas do wyjścia na zewnątrz. Jesienno-zimowy okres to najlepszy czas, by poświęcić się rozrywkom w postaci gier planszowych. Tak samo z rodziną jak również ze znajomymi wspaniale spędzimy czas, nie musząc wychodzi z mieszkania. W sklepach dostępne jest wiele rodzajów gier. W zależności od naszych upodobań, można kupić zarówno trudne gry strategiczne jak i takie, w które można grać z naszymi dziećmi również dobrze się bawiąc.
gracz
Wprowadził: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim celu ludzie grają gry? Fenomen współczesnych czasów, czy strata czasu?

Niekoniecznie tylko dzieci lubią grać w gry. Jest to tym szczególniej osobliwe, bo faktem jest, że bez względu na to, jako kto się pracuje, jaki posiada się status społeczny, w jakim jest się wieku, uwielbia się grać w gry. Statystyki mówią same za siebie, iż graczy szczególnie gier komputerowych jest dość sporo, liczba ta oscyluje koło 12 milionów Polaków.
Wprowadził: Farbflut

Gry przeglądarkowe

Nie trzeba już zakupić potężnego komputera, by zagrać w miłe, relaksujące po ciężkim dniu pracy gierki. Od paru lat sporą popularność pośród komputerowców zdobywają gry, w które da się grać w przeglądarce WWW. Co frapujące, tytuły tego typu stają się coraz bardziej zaawansowane. Programiści zauważyli, że taka nisza jest rozwojowa i kreują gry browserowe, które jakością wykonania i kompleksowością są zbliżone do normalnych gier na komputery osobiste i konsole.
strategiczna gra planszowa
Wprowadził: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki – najlepszy przepis na pełen rozrywki wieczór dla maluchów i dorosłych

Polacy na nowo pokochali gry planszowe, a w sklepach regularnie pojawiają się nowe tytuły. Dlaczego warto je kupić i jak szukać najciekawszych nowinek? Gry planszowe to rewelacyjna frajda nie tylko dla dzieci. Z szerokiej oferty producentów również ich rodzice natrafią na tytuły w sam raz dla siebie. Jesienne, długie noce szczególnie zachęcają do zostania w mieszkania i spędzenia czasu z przyjaciółmi.
gry planszowe
Wprowadził: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com

Wspólne granie to coś fajnego!

Istnieje dużo interesujących form spędzania wolnego czasu ze swoimi bliskimi, znajomymi, itp. Wiadoma sprawa: tylko wyobraźnia może nas zablokować. Jednakowoż możliwości owego artykułu są mocno ograniczone, a więc czymś niesamowicie trudnym jest podanie nawet kilkunastu ciekawych sposobów spędzania życia.
telewizja cyfrowa
Wprowadził: Andy Melton
Źródło: http://www.flickr.com

Dobre i złe strony współczesnej telewizji

Telewizja jest medium znanym już od dziesiątków lat. Przez cały ten czas w telewizji sporo się zmieniło, a zmiany te dotyczyły nie tylko technologii związanej z telewizorami, choć to rzeczywiście było niezwykle istotne. Od dawna można również spotkać się z opiniami, według których jest to medium wykorzystywane do wywierania wpływów i jako taka jest bardzo niebezpieczna.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.