Gry a biznes
sprzedaż, promocja, supermarket
Wprowadził: Tom Whitwell
Źródło: http://www.flickr.com

Rola ulotek promocyjnych

Pierwsze broszurki marketingowe pojawiły się w naszej ojczyźnie w latach 90-tych, wraz z pierwszymi supermarketami. Dziś nie tylko przez handlowców, ale też przez konsumentów są postrzegane jako nadrzędny środek komunikowania się sieciówek z nabywcą. Nawet niewielkie sieci handlowe wydają gazetki promocyjne.
zszywacz biurowy
Wprowadził: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com

O czym musisz wiedzieć na temat e-biura

Prowadzenie działalności gospodarczej obciąża przedsiębiorców wieloma kosztami. Z racji iż tylko niektórzy z nas mają w posiadaniu własną powierzchnię biurową, jednym z podstawowych, stałych wydatków firmy jest czynsz za wynajem lokalu.
Ocena pracownika
Wprowadził: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju błędy w obszarze pozyskiwania nowych pracowników popełniają najczęściej pracodawcy? O czym należy wiedzieć?

Sprawdzając różne oferty pracy w serwisach rekrutacyjnych można natknąć się na tego typu ogłoszenia, w których po wskazaniu wielu rozbudowanych punktów jakie odnoszą się do wymagań, brakuje informacji, co w sumie pracodawca może zapewnić nowemu pracownikowi.
Budżetowanie
Wprowadził: Chris de Kok
Źródło: http://www.flickr.com

Budżetowanie musi odbywać się w zgodzie z zaleceniami

Czy wiemy jak odbywa się budżetowanie?
Gdy chcemy, aby nasza firma dobrze działała oraz szybko się rozwijała, to musimy skupić się na poszczególnych mniejszych sprawach, które tworzą całość. Przez to właśnie powinniśmy zobaczyć jak ma się tworzyć budżetowanie i co robić, by wszystkie wyliczenia, które się wówczas zjawią, były jak najbliższe właściwym pomiarom.
oświetlenie LED
Wprowadził: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com

Polski kickstarter zdobywa wielu zainteresowanych

Czasem okazuje się być tak, że chcemy coś przygotować, zaprowadzić jakieś swe plany w życie, lecz nie zbyt wiemy jak to powinniśmy robić i nie posiadamy niezbędnych pieniędzy.

Gazetki promocyjne błyskawicznie nam się zwrócą

Im więcej metod na zainteresowanie klienta tym większy sukces
korespondencja masowa
Wprowadził: Report Verlag
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można wprowadzić oszczędności przy wysyłce znacznej ilości korespondencji?

Nie ma chyba firmy, której dyrektor nie chciałby w jakiś sposób zredukować aktualnych kosztów prowadzenia działalności. Dla przykładu dużo podmiotów jest zmuszona do wysyłki setek listów na miesiąc, gdyż ich klienci wyrazili chęć dostawania rachunków w wersji papierowej.


Jak można wprowadzić oszczędności przy wysyłce znacznej ilości korespondencji?

Do tego dochodzą przesyłki o charakterze reklamowym, ale czasem zdarza się tak, że wydatki związane z wysyłką znacznej ilości listów niemalże wyrównują się z możliwymi przychodami.
Finanse
Źródło: http://pixabay.com

Pożyczka bez BIK

Recesja szaleje w UE od wielu miesięcy. Niektóre państwa nawet są zagrożone bankructwem. Wielu ludzi żyje z zasiłków. Pojawia się szansa, że w krótkim czasie i do naszego kraju zawita widmo recesji. W takich sytuacjach banki mocno niechętnie udzielają klientom pożyczek, pragnąc zatrzymać sporo aktywów przy sobie. Dodatkowo instytucje finansowe przestają ufać w możliwości kredytowe ludności.
motywacja do pracy
Źródło: pixabay.com

Obsługa social media - czyli, jakie rzeczy warto wiedzieć na temat obsługiwania klientów w mediach społecznościowych

W obecnych czasach, jeżeli ma się firmę, jest Zmuszona być ona umieszczona w sieci internetowej. Z jakiego powodu? Gdyż sieć internetowa to pojedyncza z głównych źródeł danych, mające globalne "macki", które potrafią sięgnąć każdziutkiego jej zakątka.
kredyty dla firm Wrocław
Wprowadził: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Rozważasz założenie swojej firmy? Nie ma się nad czym wahać - ta propozycja na bank będzie trafna dla Ciebie

W tym momencie większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszą opcją byłoby założenie własnej spółki. Jest to rzecz jasna fakt, bo pracując u kogoś nigdy nie uda nam się zarobić zadowalającej ilości gotówki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.