Gierki na sobotę
Studio nagraniowe
Wprowadził: Audio Mix House
Źródło: http://www.flickr.com

Co trzeba wiedzieć o słuchowiskach jakie można usłyszeć w radio?

W czasach dostępu do programów telewizyjnych niemal zapomnianym gatunkiem stały się słuchowiska. Młode pokolenie naszych rodaków nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, co kryje się pod tym pojęciem.
muzyka
Wprowadził: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Źródło: http://www.flickr.com

Portal muzyczny jest wspaniałym punktem w internecie , gdzie możemy "wrócić" do lat 70.

Każdy z Polaków się przyzna, że lata 70-te były dla nas jednym z wspaniałych okresów. Bo przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła stał się Papieżem. Podczas swego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, który w późniejszym czasie zmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata w piłce nożnej. I to w latach 70-tych na sportową emeryturę przeszedł najlepszy bokser świata - Muhammad Ali (kochany przez wielu Polaków), by następnie powrócić na jeszcze 2 walki.
Czas na rower
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum

Jak wybrać niezawodny agregat prądotwórczy, który dostarczy nam energię w przypadku awarii i braku prądu

Różnego rodzaju awarie mogą się zdarzyć każdego dnia. Nawet jeżeli nasze instalacje są zupełnie sprawne, może zdarzyć się, iż nastąpi nagła przerwa w dostawie energii elektrycznej. Niezależnie od tego czy dotyczy to naszego zakładu czy też domu, warto mieć zabezpieczenie na wypadek tego typu awarii.


Jak wybrać niezawodny agregat prądotwórczy, który dostarczy nam energię w przypadku awarii i braku prądu

Czas na rower
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum
Liturgia
Zależnie od potrzeb użytkowników możemy wybrać odpowiedni generator prądotwórczy.
kopalnia
Wprowadził: peter castleton
Źródło: http://www.flickr.com

Kopalnia węgla brunatnego Krobia – z jakiego względu wywołała liczne protesty lokalnych mieszkańców?

Polskie kopalnie są miejscami pracy dla naprawdę wielu górników, z kolei wydobywany w nich węgiel jest konieczny Polakom, na przykład do ogrzewania ich domów. Złoża węgla, które są dostępne w kraju czekają na wydobycie, z tego względu bardzo często powstają kolejne kopalnie. Przykładem może być przykładowo kopalnia węgla brunatnego, jakiej powstanie jest planowane na terenie gminy Krobia. Niestety, te plany wywołały protest lokalnej ludności. Dlaczego?
salon
Wprowadził: Jaysin Trevino
Źródło: http://www.flickr.com

Wysoki poziom aranżowania wnętrz!

Ciekawe propozycje dekoracji oraz aranżacji, które znajdujemy obecnie w sklepach miejscowych czy online, wywierają duże wrażenie. Głównie sympatycy takich rozwiązań bardzo pozytywnie wypowiadają się odnośnie oferowanych im obrazów. Producenci podchodzą niesamowicie profesjonalnie do tworzenia innych ofert.
maszynka
Wprowadził: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com

Klasyczne golenie z duszą, golarką – przedstawiciela płci męskiej czyni mężczyzną

Któż by pomyślał, że młodzi mężczyźni sięgną po tradycyjne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W czasach gdzie mamy różnorodność nowoczesnych technologicznie produktów do pozbywania się zarostu oraz cyber hiper maszynek z wibratorami, tradycyjne golenie wraca do łask. Dla tych mężczyzn, którzy zakochali się w tradycyjnym goleniu oczywiste jest, że tradycyjne golenie wzbudza poczucie komfortu i samorealizacji. Uważają, oni że trzymanie w ręku każdego ranka doskonale wypracowanego metalowego i chromowanego przedmiotu jest niewyobrażalnie lepsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego przyrządu do golenia. Jest to czynność dająca poczucie komfortu i z ochotą wykonywana każdego poranka.
książka
Źródło: www.morguefile.com

Chciałbyś wydać swoją powieść i nie masz pojęcia, jak? Zapoznaj się z propozycją wydawnictw w internecie!

Na krajowym rynku znajduje się sporo wydawnictw trudniących się publikowaniem prozy, poezji, jak również książek o różnym charakterze. Autor, który chce debiutować i wydać napisane przez siebie dzieło, powinien zaznajomić się z profilami wybranych wydawnictw, aby wiedzieć, do którego kierować własną propozycję wydawniczą. Należy pamiętać, że na polskim rynku działają tak i wydawnictwa wydające książki papierowe, jak też elektroniczne.
książka
Wprowadził: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com

Swoja książka: w jaki sposób ją wydać, nie wydając masy pieniędzy?

Od marzenia na napisanie książki wiedzie daleka droga do chwili, w której może się ona ukazać w księgarni. By mogła ona odnieść sukces, powinna być nie tylko odpowiednio napisana, ale również dobrze wydrukowana.
telewizja
Wprowadził: Michael Pollak
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaplanować wieczór przed odbiornikiem telewizyjnym? Gdzie znaleźć najlepszy program telewizyjny? Gdzie najlepiej szukać?

Gdy chcielibyśmy spędzić ciekawy wieczór przed telewizorem trzeba się do tego dobrze przygotować. To znaczy, że dobrze jest w ten sposób zaplanować wieczór, by wybrać filmy i programy, jakie faktycznie nas interesują. To istotne, ponieważ w innym przypadku będziemy jedynie tracić czas na poszukiwanie interesujących materiałów albo oglądanie byle czego, bo nie mamy lepszych pomysłów. Nie warto tracić czasu na nie prowadzące do niczego przesiadywanie przed telewizorem, dobrze jest skorzystać z profesjonalnego programu tv.
impreza
Wprowadził: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Fotobudka na hulanki - wspaniała atrakcja dla każdego

Fotobudka to słynne urządzenie, jakie umożliwia natychmiastowe robienie zdjęć razem z ich wydrukiem. Fotobudki często możemy spotkać w parkach rozrywki lub galeriach handlowych, chociaż sporo firm proponuje w dzisiejszych czasach wynajem takiej maszyny. Fotobudkę można wynająć na wesele, bal, spotkanie integracyjne oraz na każdą inną uroczystość! Wyśmienicie nadaje się na wszystkie ważkie imprezy rodzinne. Coraz więcej ludzi entuzjastycznie wypożycza fotobudkę, bo sprzyja ona wspaniałej, udanej zabawie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.