Zakupy w stolicy Śląska czyli co interesującego mogą zaproponować dwie najpopularniejsze handlowe galerie w tym mieście.

Katowice od długiego czasu są uważane za stolicę Śląska, zresztą potwierdza to współczesny układ administracyjny, w którym Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W mieście tym mieszka ponad 300 tysięcy stałych mieszkańców, kilka razy więcej w całej aglomeracji, trudno się więc dziwić, że w tym rejonie bardzo dynamicznie rozwija się zorganizowany handel. Rzecz jasna podstawę stanowią tutaj duże markety, na terenie Katowic funkcjonują chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.

Katowice
Wprowadził: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo, podobnie jak w innych miejscowościach, jest również różnych dyskontów, no i rzecz jasna bez przerwy dobrze się trzymają małe, osiedlowe sklepiki, gdzie można kupić . Ta część handlu chyba się najszybciej rozwija, o ile w roku 2011 było około 40 marketów, o tyle trzy lata później już siedemdziesiąt.

Zainteresowała Cię ta sprawa? Jeśli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz w linku. Dla niektórych osób ten wpis to ciekawe podejście do niniejszego tematu.

Wiele osób obawia się, że w pewnym momencie w mieście tym pozostaną tylko banki i dyskonty, zresztą to zjawisko zaczęło niepokoić władze, które zastanawiają się, w jaki sposób można zapanować nad tym wszystkim.

Jednak zakupy w Katowicach to nie jedynie sklepy i markety, ale także kilka dużych galerii handlowych, w których można kupić . Bez wątpienia ogromną rolę w lokalnym handlu zaczęła odgrywać Galeria Katowice, sąsiadująca bezpośrednio z dworcem kolejowym. Oferta tej galerii to kilka poziomów, na jakich funkcjonuje prawie 250 placówek prawie wszystkich znanych i cenionych w Polsce marek, kawiarnie, bary i restauracje, a oprócz tego nowoczesne kino, w którym da się wypocząć w czasie zakupów.


Może zainteresują ciebie także

Pociągające promocje i tanie towary w gazetkach promocyjnych

Przeglądając gazetki promocyjne możesz natknąć się na wiele ciekawych i bardzo atrakcyjnych promocji. Współcześnie każdy sklep, marka bądź też firma reklamuje się między innymi za pomocą gazetek promocyjnych. Takie gazetki są świetną formą reklamy, ponieważ w prosty sposób docierają do ogromnej ilości Klientów.

Centrum handlowe
Wprowadził: Robert Linsdell
Źródło: http://www.flickr.com
Galeria została zaprojektowana z dużym smakiem i elegancją, będąc jednym z najładniejszych obiektów tego typu na terenie Śląska. Tak samo wiele osób ma zdanie o Silesii City Center, działającej od blisko dziesięciu lat galerii uważanej za największy obiekt tego typu w rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, wielkość 86 tysięcy metrów kwadratowych i około trzystu 300 sklepów wrażenie jednak robią. Ale najbardziej tę galerię wyróżnia oferta marek, swoje sklepy mają tam otwarte firmy, których raczej się nie zobaczy w konkurencyjnych galeriach w żadnej okolicznej miejscowości.
2022/05/17, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.