Skuteczne metody promocje rodzaju Out of Home

Koncepcja prezentowania różnych treści na znacznych wyświetlaczach powstała już kilka dziesiątków lat temu. Mogłaby być to informacja nieruchoma, np. promujący jakikolwiek towar billboard lub sygnał w formie jakiegoś filmu promocyjnego.
fundacja
Źródło: http://www.newconnect.info


Istnieje dużo różnych środków przekazu reklamy.


Dla przykładu na ulicach polskich miast czasami napotykany jest ekran LED Warszawa. Jest to niezwykle kusząca forma promocji rodzaju OOH, zatem z języka Shakespeara Out of Home. Pokazywane są na takim ekranie różne zwięzłe filmy marketingowe, jakie skutecznie zwracają na siebie uwagę przechodniów. Taki ekran LED Warszawa (sale szkoleniowe Warszawa) trafia jednocześnie do dużej grupy prawdopodobnych Klientów, co sprawia, że potencjalny przychód reklamodawcy jest bardziej widoczny niż w przypadku np. pozostawianych za wycieraczką samochodu broszurek. Prezentacją oraz produkcją tego typu reklam zajmują się niektóre agencje marketingowe, ale starczy, że w przeszukiwarce podasz wyrazy: ekran LED Warszawa a na pewno znajdziesz najdoskonalszą z nich.


Być może zaoferuje Ci ona telebim Świdnica Zamenhofa i sprawy ułożą się tak, iż będzie wyświetlał on akurat Twoją najlepszą reklamę? Co prawda nie będzie to film o patronie tej ulicy, jaki stworzył sto wiosen temu język esperanto, wszakże z pewnością będzie reklamował bardziej pożyteczne współczesnym odbiorcom towary albo usługi. Jeżeli zatem planujesz przeprowadzić jakąś kampanię reklamową, siadaj przy laptopie z kawką w ręku oraz napisz w wyszukiwarce frazę: telebim Świdnica Zamenhofa.
Wykupienie świadczenia nie jest rzeczą zbyt droga w zestawieniu do prawdopodobnych przychodów. Zwróć też uwagę na okoliczność, że jeżeli petent nie jest zainteresowany reklamą, która jest przez takowy telebim Świdnica Zamenhofa wyśletlana, nie może on w ani jeden sposób jej zgasić.
2021/12/23, 14:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.