Firmowy samochód -niezaprzeczalnie świetny sposób na to by zmotywować pracowników!

Obecne czasy znamionuje spora konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują zainteresować swą ofertą nowych odbiorców.
Pojawia sie jednakże pytanie: jak skutecznie zwielokrotnić wyniki biznesowe i utrzymać swą czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Wprowadził: iStock.com


biuro
Wprowadził: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com


Klucz do powodzenia stanowi bez wątpienia odpowiednio zmotywowana kadra. Jednym z najpopularniejszych pozapłacowych środków doceniania jest służbowy samochód.

Zaciekawił Cię nagłówek tego materiału? Obowiązkowo sprawdź link (https://www.mazda-torun-bednarscy.pl/modele/mazda-mx-30/), tam są jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto je poznać.

Nie zaskakuje zatem fakt, że coraz więcej firm inwestuje w wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka. Czemu tak się dzieje? Powodów nie brakuje. Od lat cieszy się mianem lidera w branży flotowej, głównie za sprawą nowoczesnych modeli, atrakcyjnych programów finansowania oraz licznych zdobytych odznaczeń.

Z pewnością zainteresuje Cię nasza strona internetowa (https://www.workservice.pl/praca/sprzedawca/ciechanow/), znajdziesz w tamtym miejscu dużo zajmujących wiadomości. Miej na uwadze, że jest na bieżąco aktualizowana.

Poza tym - co nie bez znaczenia - Toyota „stawia” na innowacyjne i zaawansowane technicznie rozwiązania, które wspaniale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Warto zauważyć, że finansowanie floty samochodów zazwyczaj odbywa się w ramach tzw. leasingu operacyjnego.
Takie „wyście” przynosi bowiem masę rozmaitych korzyści, na przykład możliwość odliczenia VAT-u albo też brak obciążeń dla bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność i zdolność kredytowa.


Prowadzisz własny biznes? W takim razie nie zwlekaj i już dziś przekonaj się ile możesz zyskać inwestując we flotę aut.
2021/09/18, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.