Niesłychanie ciekawe programy dla Twojej korporacji

Żyjemy w czasach dużych możliwości, można zobaczyć to na każdym kroku. Co prawda, jakby przyglądnąć się całemu światu, to na jednym obszarze zobaczymy duży postęp, w drugim natomiast wielkie zacofanie. Mówiąc jednakże o naszej zachodnie cywilizacji - Europie i USA, nie sposób dostrzec, jak dużo rzeczy zostało zrobionych, żeby lepiej się żyło i lepiej się pracowało. W poniższym artykule, właśnie w związku z różnorodnymi zmianami w sferze zawodowej, musimy powiedzieć o niezwykle interesującym narzędziu, nazywa się system BAC.


Analiza biznesu
Wprowadził: Brian Harrington Spier
Źródło: http://www.flickr.com
BAC to aplikacja która umożliwia w bezproblemowy sposób tworzyć i rozliczać budżet przedsiębiorstwa, a również sporządzać analizy kontrolingowe. Analizy i raportowanie nigdy jeszcze nie były tak łatwe do sporządzenia- Jest to niezwykle przyjazne, unikalne i niesamowicie wygodne w obsłudze oprogramowanie, z którego korzystają różnorodne firmy. BAC zwłaszcza zaakceptują menadżerowie operacyjni i kontrolerzy finansowi.

Budżetowanie, (czyli Budget Assistance Concept) pozwoli Ci w sposób bardzo wydajny i skuteczny zarządzać swoją firmą. Dzięki BAC poprawisz wyniki swojego biznesu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Zwiększysz również motywacje menedżerów i pracowników, a Twój proces budżetowania stanie się sprawnie funkcjonujący, jak nigdy wcześniej. BAC to również oszczędność czasu, jaki do tej pory był stracony na obsługę budżetów z wykorzystaniem tradycyjnych arkuszy kalkulacyjnych. BAC to najwyższej jakości usługa przyszłości, w pełni zautomatyzowana.
Aplikacja to wymarzona pomoc dla menedżerów średniego i wysokiego szczebla, na których spada odpowiedzialność za realizację budżetu firmy. Pomoże im także w realizacji planów cząstkowych, jakie są przypisane do odpowiednich osób.

Menedżerowie odpowiedzialni za budżety mają bardzo prędko dostęp do pełnej informacji na temat realizacji budżetu, a także wielu pozostałych istotnych zagadnień, przykładowo: analiza odchyleń wartości wykonanych od planowanych, analiza kosztów. To wszystko dostajemy bez żmudnego wprowadzania danych do arkusza kalkulacyjnego. Dodatkowo, każde z takich działań jesteśmy w stanie opracowywać bez kontaktowania się z działami księgowości.
Najistotniejsze jest to, że dzięki zastosowaniu BAC odmianie ulegają proporcję czasu przeznaczonego na zebranie danych a także ich analizę. W sytuacji arkuszy kalkulacyjnych wynik jest dość nijaki, wynosi 20:80. W przypadku stosowania BAC proporcja wynosi 80:20 na korzyść analizy danych. Jaki widać, BAC jest zdecydowanie lepszy od tradycyjnych metod.
2018/07/11, 18:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.