Oferty pracy w Słupsku

Słupsk od niedawna zagościł na liście wyjątkowo intensywnie rozwijających się miast w województwie pomorskim. Nieustannie powstające inwestycje, zwiększający się przemysł związany z turystyką a przy tym duże zainteresowanie deweloperów i centrów handlowych lokalnym rynkiem nieruchomości odegrały istotną rolę w walce z bezrobociem.


W bieżącym roku Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku postanowił wyłożyć prawie 16 milionów zł na aktywizację osób niepracujących. Powiatowy Urząd Pracy przygotowuje różne formy wsparcia dla osób, które widnieją w rejestrze jako niepracujące. Są to np. szkolenia zawodowe lub staże, które są interesującym pomysłem polegającym na zdobywaniu
umiejętności praktycznych.
Więcej na
Ponadto, zatrudniający
Wydajność pracy
Wprowadził: Roy Mohan Shearer
Źródło: http://www.flickr.com
w chwili, gdy chce zatrudnić pracownika w wielu przypadkach zmierza do osoby, którą wcześniej sprawdził.
O stażystów zabiegają zarówno instytucje państwowe jak i firmy prywatne. Rok temu osoby widniejące w rejestrze PUP odbyły staże między innymi w ośrodkach turystycznych, szkołach, urzędzie miasta czy firmach budowlanych.
W okresie odbywania stażu urząd wypłaca stażyście stypendium o wartości około 120 % zasiłku dla bezrobotnych. Urząd pracy oferuje także dofinansowania na rozpoczęcie działalności.
Dalej


Na całkiem szybki angaż mogą liczyć wprawni technicy wszelakich specjalności - budowlańcy, mechanicy, elektrycy oraz energetycy. Cały czas poszukiwaną grupą pracowników są przedstawiciele handlowi.

Istotnie zajmuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to poza tym zobacz treść na witrynie (http://www.zelwak.pl/partnerzy.html), którą przeczytasz na podobnym portalu!

Handlowców poszukują w zasadzie wszystkie branże, od farmaceutycznej, poprzez przemysł czy finanse. Zawód ten ma cały czas wzięcie i zapowiada się, iż stan ten będzie się utrzymywał.

Czy prezentowany artykuł Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź odmienny polecany serwis badania marketingowe test, który również posiada interesujące informacje.

Kłopotów ze znalezieniem etatu nie powinni zauważyć również kierowcy. Dynamicznie rozwijająca się krajowa gospodarka opiera się w istotnej części na eksporcie, co definiuje rosnące zamówienia w branży transportowej. Kolejną dziedziną jest informatyka, która ani na chwilę nie zatrzymuje się w miejscu.
Jeżeli pragniemy zaznajomić się z większą ilością informacji na temat zawodach w tym mieście wykorzystajmy okno na świat – wpisując w sieci tekst: oferty pracy Słupsk, a istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że odszukamy tą drogą potencjalnego pracodawcę.
Zobacz
2021/02/16, 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.