Nowa oferta banków to perspektywa dla ludzi samotnych i mniej zamożnych na godne życie

Jak podają statystycy w roku 2030 ponad dwa miliony ludzi będzie w wieku osiemdziesięciu lat. Podobne założenie mogą się sprawdzić jeśli wciąż będzie istniał w Polsce tak niski przyrost demograficzny.
program komputerowy
Wprowadził: Svebor Prstacic
Źródło: http://www.flickr.com


Nie jest to nie jedyne strapienie naszych rządzących.

Nie wahaj się - w poszukiwaniu interesującego Cię wpisu kontynuuj klikanie (https://lubin-adwokat.pl/) w kolejne linki. Po pewnym czasie na pewno wyszukasz coś ciekawego.

Polski system emerytalny nie daje żadnych gwarancji na przyzwoite życie po przejściu na emeryturę prawie nikomu. Emerytury, które już obecnie wypłacane są emerytom są zatrważająco niskie. I nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Na przeciw tym zmartwieniom wyszedł sejm. W 2014 roku obowiązuje ustawa dotycząca odwróconego kredytu hipotecznego. Ustawa daj możliwość osiąganie dodatkowych dochodów z tytułu własnej nieruchomości, którą przekazujemy instytucjom bankowym. W zamian otrzymujemy dożywotnią rentę. Ustawowe przepisy regulują całkowicie nowy mechanizm finansowy, który w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych cieszy się wielką popularnością zazwyczaj wśród osób starszych.

Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź odnośnik (https://adwokatzarnowski.pl/), a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie danych, które również będą fascynujące.

Decydując się na skorzystanie z czegoś podobnego, jak odwrócona hipoteka kalkulator będzie znakomitym urządzeniem, by dokładnie przeliczyć zestawienie zysków i strat. Trzeba szczegółowo zainteresować się szeregiem niebezpieczeństw z tym związanych. Głównym problemem jest cena nieruchomości. Winna być on określona przez uprawnionych ekspertów i nie rodzić żadnych zastrzeżeń. Senior ma możliwość także poprosić o wyliczenie ceny nieruchomości przez eksperta zarekomendowanego przez rodzinę lub znajomych.


W Polsce jest dużo banków oraz instytucji finansowych oferujących takie usługi finansowe. Trzeba jednak znaleźć oferenta na wskroś godnego polecenia.
Duża ilość pseudo banków i firm para finansowych żeruje na ufności osób w podeszłym wieku, zainteresowanych tą formą dodatkowego zysku i oferuje im nie godne warunki dożywotniej renty.
2021/05/18, 08:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.