Moje osobiste negatywne wspomnienia z opóźnionego lotu

Społeczeństwo dzieli się na dwie grupy. Niektórzy bardziej doceniają samolot jako najlepszy i najszybszy środek transportu, a drudzy okropnie się tego boją. I nieważne do jakiej kategorii przynależymy, irytuje nas pewien aspekt jeśli chodzi o linie lotnicze – dużo opóźnienie abo o zgrozo odwołanie wylotu.
podróż samolotem
Wprowadził: 智傑 雷
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz się zdarza, iż loty są odwołane w czasie złej pogody. No trudno, zdarza się. Gdy za oknem szaleje burza i wichura i deszcz nie ma co się gdziekolwiek wybierać, nawet innym pojazdem. Istnieją jednak przypadki, kiedy to tylko i wyłącznie linie lotnicze ponoszą winę. Niestety, osobiście miałam takie mało przyjemne doświadczenie.

Może zainteresują ciebie także

Organizujesz szkolenie i chcesz to zrobić jak najlepiej? Dowiedz się o czym powinieneś pamiętać

konferencja
Wprowadził: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy w planach zorganizowanie kursu lub szkolenia powinniśmy pomyśleć nad wieloma tematami organizacyjnymi. Jedną z najważniejszych rzeczy jest wybranie dobrego miejsca na spotkanie. Przystępując do wyboru sali konferencyjnej musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki wydźwięk będzie miało nasze spotkanie.


Trzy miesiące temu miałam prezentować na ważnej konferencji. Nawet szybko udało mi się załatwić wszelkie formalności. Byłam sporo wcześniej na lotnisku, odprawę przeszłam bez problemów, a niebo było przejrzyste. Pozwoliłam się zatem zrelaksować. Gdy jednak nadeszła godzina lotu, a w eterze cisza, zaczęłam się martwić.

Jeżeli opublikowany tu materiał jest według Ciebie interesujący, to bez wahania przeczytaj też uwagi z witryny (www.robak.konin.pl/oferta/depaletyzatory/automatyczne) - one również są bardzo ciekawe.

W pewnym momencie poinformowano nas, iż wylot będzie trochę później niż miał być. Pogoda w regionie wciąż była fajna i nie miała się zmienić. OK, jeżeli spóźnienie potrwa do godziny to się jeszcze nic się nie stanie. Niestety, po trzech godzinach nic się nie zmieniło. Sfrustrowana przedzwoniłam do organizatorów spotkania, przeprosiłam i postanowiłam wrócić do domu. Kolejnego dnia zajrzałam do biura obsługi klienta.

Z tłumaczeń pracowników dowiedziałam się, że samolot wyleciał pół godziny po moim wyjściu. Postanowiłam złożyć reklamację, lecz po dłuższym czasie rozpatrzono je negatywnie. Na szczęście przyjaciółka poleciła mi fajną firmę (dowiedz się więcej o Fly & I) która może mi pomóc. Oby się udało.
2022/06/09, 15:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.