Najlepsze miejsca do wynajęcia lokali we Wrocławiu

Ceny czterech kątów od pewnego czasu mocno maleją. Tendencja da się zauważyć też w przypadku domów jednorodzinnych.
Koszty wynajmu mieszkań i pomieszczeń skurczyły się w konfrontacji z ubiegłym rokiem. Lato jest najtrafniejszą porą na zdobycie czterech kątów, bo w październiku startuje rok akademicki, a to przekłada się na podwyżkę opłat. Spoglądając na lokale do wynajęcia we Wrocławiu to właśnie to miasto zalicza się do najdroższych miast w Polsce. Za garsonierę we Wrocławiu trzeba zapłacić ok 1300-1400 zł.

Czy przeczytany wątek był atrakcyjny, ale masz ochotę na więcej? Pragniesz poznać link do artykułu? Zatem namawiamy - wystarczy jedynie najechać myszką.

Ceny pokojów dla uczniów szkół wyższych oscylują wokół 600 złotych za miesiąc.


Może zainteresują ciebie także

Masz sklep internetowy? sprawdź niezawodnego i solidnego przewoźnika

warszawa
Wprowadził: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe odznaczają się dzisiaj dużym zaciekawieniem wśród mnóstwa klientów. Osoby poszukujące sprzętu elektronicznego w dobrej cenie, książek, płyt z muzyką, odzieży bądź obuwia bardzo niejednokrotnie porównują ofertę sklepów stacjonarnych z tymi internetowymi.


Przykład otwartej przestrzeni pracy w biurze
Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl
Przeciętna opłata, którą musimy wyłożyć za wynajem mieszkania we Wrocławiu, wynosi 2100 zł. Ale koszta zmieniają się w zależności od dzielnicy. Wenecja Północy dzieli się na 5 głównych dzielnic, które są nierzadko mylone z osiedlami.

Czy ten tekst jest dla Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź również na pomocne wpisy (https://procleaner.pl/sprzatanie-hal-produkcyjnych-budynkow-przemyslowych/), które posiadają absorbujące dane - one wciągną Cię totalnie.

Najkameralniejszą dzielnicą, a zarazem najelegantszą, jest naturalnie Stare Miasto. Za trzydzieści dni pobytu w lokalu zapłacimy w niej średnio 2700zł, a wynajęcie garsoniery to koszt o 900 złotych tańszy. Serce Wrocławia to najkorzystniejsze miejsce dla biur i firm. Patrząc na wynajem powierzchni biurowych we Wrocławiu to wiele firm ma porównywalne ceny, co reszta kraju, nie uwzględniając Warszawy.

Przykład nowoczesnego biura
Źródło: lodzdesign.com
Na niższym stopniu w indeksie wartości nieruchomości plasuje się Śródmieście. To dość oczywiste, ponieważ w tej okolicy spotkamy dużą liczbę malowniczych osiedli, szczególnie na obszarze Wielkiej Wyspy. Jest to wschodnia strona Wrocławia, znana z dawnej architektury i wielkich parków i łąk nadodrzańskich. Jakiś czas temu obok ZOO postawiono ładne osiedle mieszkalne, które jest chętnie wybierane. Na Wielkiej Wyspie opłaty za metr kwadratowy są największe w całym mieście. Najtańsze cztery kąty do dzierżawy są za to w dzielnicy Psie Pole. Tu za mieszkanie 30 dni w kawalerce trzeba wyłożyć około 1250 złotych, a za dwupokojowe schronienie prawie 1500.

Każdemu chcącemu znaleźć cztery kąty w stolicy Silesii doradzam pośpiech. Korzystna tendencja na rynku mieszkaniowym w końcu minie, a niedługo tysiące studentów ruszy , by znaleźć stancje.

Źródło: Surfland Wrocław
Wprowadził: Michał Kreczmański
2019/11/14, 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.