Czy są jakiekolwiek sposoby, aby zmotywować podwładnych?

Jeśli chcesz zachęcić swoich pracowników do lepszej pracy, wtedy powinieneś pomyśleć nad tym, w jaki sposób skłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Jeżeli zatrudniasz przede wszystkim pracowników biurowych, wówczas kategorycznie powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że wiele czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na przerwy.
spotkanie firmowe
Wprowadził: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pracuje się ciągle przy komputerze, niemal niemożliwe jest utrzymanie koncentracji przez cały typowy ośmiogodzinny dzień pracy.

Interesują Cię zaprezentowane tu treści? Jeśli tak, to rewelacyjnie - użyczamy specjalnie dla Ciebie darmowe wejście do następnej strony.

Sporo pracodawców już świetnie zdaje sobie z tego sprawę – dlatego współcześnie niemal we wszystkich biurach znajdują się pokoje socjalne lub kuchnie i jadalnie, w których można spędzić trochę czasu w ciągu dnia. Jeśli jednak pozwolisz swoim pracownikom na zbyt dużą swobodę, wówczas z pewnością po niedługim czasie będziesz tego żałować. Jeżeli zatem chcesz znaleźć złoty środek pomiędzy kontrolowaniem pracowników, a dawaniem im odrobiny wytchnienia, wówczas bez wątpienia powinieneś zastosować Cię dokładnie do naszej porady. Kiedy chcesz być postrzegany jako fajny pracodawca, wówczas kategorycznie powinieneś zapewnić swoim pracownikom niezłe warunki socjalne, jednakże z drugiej strony możesz zacząć ich kontrolować. Jeżeli zdecydujesz się na taką możliwość, wówczas powinieneś jak najszybciej zainstalować zestaw do monitoringu (więcej informacji).


Może zainteresują ciebie także

Najważniejsze strategie, jakie mają za zadanie przysłużyć się rozwojowi wybranych firm.

sala konferencyjna w firmie
Wprowadził: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Zaplanowanie, koordynowanie i monitorowanie przebiegu działań ekonomicznych to wybrane z głównych zadań, jakimi powinna zajmować się każda bez wyjątku spółka, jeżeli tylko ma chęć prosperować wzorcowo. Nie jest albowiem możliwe to, żeby we własnej dziedzinie odnosić sukces, jeżeli nie będzie się posiadać wyznaczonych koncepcji, jak to zrobić.


kamera kopułkowa do monitoringu
Zwykle monitoring pracowników w biurach nie polega na ich kamerowaniu, ale na sprawdzaniu ich aktywności na firmowych laptopach. Kiedy zastanowisz się nad tym mocniej, wtedy kategorycznie dojdziesz do wniosku, że najwięcej czasu przeciętny pracownik marnuje w ciągu dnia na oglądaniu Internetu. Jeśli w swojej firmie wprowadzisz dla przykładu monitoring IP i powiadomisz o tym swoich pracowników, wtedy na pewno zanotujesz wzrost efektywności pracy (zobacz - kamery obrotowe). Kiedy Twoi podwładni będą zdawali sobie sprawę z faktu, że niemal w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co dokładnie robili na swoim komputerze, wówczas na pewno będą bardziej ostrożni w robieniu na firmowych komputerach czegoś innego niż praca.

Niezwykle intrygujący artykuł, prawda? Jeśli także masz takie zdanie, to wejdź tutaj oraz przeczytaj tutaj (https://www.interwiedza.pl/job-category/zawodowe/) wszystkie dane.

Jeśli powiadomisz o tych zmianach swoich pracowników w odpowiednio łagodny sposób, bez wątpliwości nie będą temu tak bardzo przeciwni jak może Ci się wydawać.
2021/09/13, 18:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.