Witryna sklepowa - podstawowy środek reklamy?

Ciekawie zaprojektowana witryna sklepu, zawsze zwraca uwagę przechodniów. Skłania do zatrzymania się na dłuższą chwilę, przyciąga wzrok, wzmaga wyobraźnię, a co istotne : zachęca, by wejść do sklepu.
galeria handlowa
Wprowadził: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, nie wystarczy już postawienie w oknie sklepu krawieckiego manekina (chyba, że taki był zamysł projektanta). Przygotowanie wystawy sklepowej to nie lada wyzwanie. Witryna nie może swym przepychem onieśmielać klientów, nie może być także zbyt skromna. Na jakie aspekty powinniśmy zatem zwrócić uwagę? Dbałość o najmniejszy szczegół, kolorystyka, harmonia, to przepis na udaną witrynę. Przy dekorowaniu sklepów, zwykle inspirująca jest dana pora roku czy zbliżające się święto. I tak wiosenną porą większa część salonów, kwiaciarni przykuwa nasz wzrok soczystymi odcieniami zieleni, a w grudniu na każdym kroku możemy zaobserwować prezenty czy atrapy towarów, tzw. mokapy (przydatna strona, dobrze zajrzeć) na tle białego puchu.


Może zainteresują ciebie także

Idealny podarek dla chłopca - zdalnie sterowany wóz

dzieci
Wprowadził: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukujesz świetnego prezentu dla chłopca na urodziny czy też być może na święta? Chcesz uczynić dziecku radość i kupić mu prezent, który bez wątpliwości mu się spodoba? Mamy dla Ciebie wyśmienity pomysł na szczególny, niepowtarzalny upominek!

Mężczyzna przechodzący obok sklepu
Wprowadził: Trevor Cummings
Źródło: http://www.flickr.com
Dekorację okna lub wnętrza sklepowego dobrze jest wykonywać w stosunkowo krótkim czasie, starając się, aby okres zasłonięcia wystawy nie był zbyt długi. Nie zapominajmy, że sklep pozbawiony na pewien czas ekspozycji na wystawie, nie cieszy się dobrą sprzedażą, a przez często powtarzające się, nieograniczone czasowo zmiany dekoracji wyrabia sobie złą opinię wśród stałych klientów. Z tego powodu najpewniej jest powołać się na profesjonalistów, wpisując w wyszukiwarce internetowej frazę: dekoracje wystaw sklepowych (zobacz dodatkowe informacje).

Witryna sklepowa zapowiedź sklepu. Przywołuje, mruga okiem, przyciąga uwagę klientów.więcej w tym tekście (pokaż szczegóły)Najważniejsze, by była odpowiednio zaprojektowana – wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. Odpowiedni wystrój wystawy to wizualna uczta dla zmysłu wzroku – wiele osób coraz częściej wybiera się na tzw. window-shopping, czyli po prostu spacer z podziwianiem wystaw sklepowych. Pamiętajmy zatem - piękna witryna to najlepsza forma reklamy wizualnej.
2022/08/05, 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.