Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone przede wszystkim dla seniorów

Jednym z najważniejszych wyzwań przed jakimi staje dzisiejszy świat, a zwłaszcza kraje Zachodu w tym również Polska jest bezsprzecznie starzejące się społeczeństwo.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl


Analitycy biją na alarm: z każdym rokiem seniorów będzie przybywać. Prognozuje się, iż w 2050 roku ich liczba wzrośnie o przeszło 5 milionów.


Sytuacja ludzi starszych w naszym kraju nie wygląda różowo. Nieduża emerytura powoduje, że niejednokrotnie trudno im związać koniec z końcem. Nie mają środków na zaspokojenie elementarnych potrzeb, takich jak dla przykładu kupno medykamentów.

Jeśli po przeczytaniu takiego tekstu masz ochotę jeszcze bardziej szczegółowo przeanalizować to zagadnienie, zalecam tę ofertę (www.szukasz-pracy.pl/), gdyż ona jest równie niebanalna!

Co wobec tego mogą zrobić? Kredyt Dla seniora to często jedyny ratunek i doskonały sposób na to, aby podreperować domowy budżet. banki lubią „emerytowanych klientów”. Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Są solidni.

Czy ten wpis zdaje się być interesujący? Masz ochotę zgłębić więcej wiadomości na ten temat? Więc idź tu tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego warszawa i przeglądnij kolejny wątek.

W miarę szybko spłacają swe zadłużenia mimo niewielkich dochodów. Nie ma obaw iż stracą pracę, wyjadą za granicę bądź zamkną działalność gospodarczą. Od niedawna ludzie starsi mogą osiągać dodatkowe zyski z tytułu posiadania domu na własność. Nowy „instrument” finansowy to odwrócona hipoteka kalkulator pozwala obliczyć wysokość dożywotniego świadczenia.
Należy przy tym uwzględnić wartość rynkową nieruchomości jak również - chociaż ustawa nie mówi o tym wprost - wiek osoby ubiegającej się o kredyt.
2021/09/17, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.