Czy warto szkolić swoich pracowników?. Przeczytasz w poniższym tekście!

Odpowiadając na zamieszczone w tytule pytanie, trzeba stwierdzić, że jak najbardziej warto. Współcześni pracodawcy powinni uświadomić sobie, że pracownicy są kluczowym zasobem firmy i to właśnie w nich winno się inwestować największe środki finansowe, gdyż zwróci się to z nawiązką.

szkolenie dla firmy
Wprowadził: alexvllv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracownik wysyłany na szkolenie czuje się doceniony i zachodzi swego typu więź między nim, a firmą - jest to najprostsza droga do polepszenia wizerunku firmy. Z drugiej strony, zróżnicowane szkolenia są względnie niedrogie, gdy weźmiemy pod uwagę osiągane korzyści czy też koszty innego typu inwestycji w firmie.

Weźmy za przykład szeroko rozumiane zarządzanie projektem, które jest kluczowe w dzisiejszych czasach. Bez tego niemożliwe jest efektywne prowadzenie działalności w celu osiągnięcia wcześniej ustalonych celów. Jedną z najbardziej znanych metod zarządzania projektami w dzisiejszych czasach jest Prince2, która zyskała sobie duże uznanie. Dzieli ona poszczególny projekt najpierw na 7 procesów pierwszego rzędu, a w dalszej kolejności na kolejne podprocesy, które podporządkowane są wybranym etapom. Mimo, że metoda ta krytykowana jest z powodu ogromnej ilości dodatkowej dokumentacji, zbiera również wiele pozytywnych komentarzy, które zachęcają do wypróbowania jej.


Może zainteresują ciebie także

Organizujesz szkolenie i chcesz to zrobić jak najlepiej? Dowiedz się o czym powinieneś pamiętać

konferencja
Wprowadził: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy planujemy przygotowanie kursu lub szkolenia musimy pomyśleć nad wieloma kwestiami organizacyjnymi. Jedną z najważniejszych rzeczy jest wybór dobrego miejsca na spotkanie. Przystępując do wyboru sali konferencyjnej musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki charakter będzie miało takie spotkanie.

szkolenie dla pracowników firmy
Wprowadził: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zaciekawiła nas, to być może warto oddelegować swoich pracowników wyższego szczebla na odpowiednie szkolenia (zobacz np. ofertę szkolenia na positivepro.eu Prince2? W pierwszym odruchu, tego typu przedsięwzięcie może wydawać się dość kosztowne, ale jest to inwestycja w pracownika – najcenniejszy zasób każdej firmy.
Szkolenia Prince2 dla pracowników - tego rodzaju inwestycja opłaci się

Takie szkolenie trwa przynajmniej 5-6 dni, ale można po jego zakończeniu otrzymać nawet dwa uprawnienia czy też certyfikaty w tej dziedzinie. Przed zapłaceniem jakiejkolwiek sumy pieniędzy niezbędne jest dokładne zapoznanie się z zagadnieniem tak, by nie było w przyszłości żadnej niespodzianki i zawodu z powodu szkoleń. Jednak ze zdecydowanej większości takich przedsięwzięć uczestnicy są bardzo zadowoleni. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę internetową, by zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami związanymi z tego rodzaju szkoleniami.
2021/10/07, 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.