Świetny sposób na dobrą rozrywkę

Jeżeli myślisz, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie tamtejszych rozrywek pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na sto procent zaskoczy większość osób. O co chodzi? Otóż w Gdańsku zostało stworzone miejsce z pokojami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będzie trzeba znaleźć skarb zrabowany przez korsarzy.


Do wybranego pokoju wchodzimy w dwie lub pięć osób drzwi zostają zamknięte i zaczyna się zabawa. Otrzymujemy wskazówki, szukamy rozwiązań i musimy zrobić wszystko, żeby zdążyć przed czasem.

Wejdź na ten odnośnik oraz zobacz więcej kurs maturalny angielski online dokładniejszych danych odnoszących się do podnoszonego tu tekstu. Z pewnością jest on bardzo ekscytujący.

Zabawy jest, co niemiara. Trzeba jedynie mieć ochotę rozwiązać zagadkę. To idealna zabawa dla ludzi, którzy poszukują czegoś innego. Zamiast znowu chodzić po plaży, albo siedzieć w ogródku piwnym naprawdę fajnie poczuć niczym prawdziwy detektyw.

Całkowicie inny wymiar rozrywki

escape room
Wprowadził: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie nieraz mieliśmy ochotę znaleźć się wewnątrz jakiejś filmowej zagadki i wskazać głównemu bohaterowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to zdaje się tak proste. Teraz możemy zostać częścią akcji. Otóż można wybrać się do escape room Gdańsk - www.questrooms.pl/. To metoda na spędzenie czasu na grze, w której trzeba brać czynny udział. Żeby się wydostać z danego pomieszczenia należy połączyć różne wskazówki poukrywane w pokoju, na pozór banalna sprawa, jednak okazuje się, że 60 minut to za mało. I nagle zaczynamy rozumieć, że filmowy bohater wcale nie ma tak łatwo. Czasem nawet najprostsze wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest wyśmienita.


Zawsze to coś innego, a w dodatku są aż trzy spośród których możemy wybrać (dowiedz się więcej: ) i niebawem powstanie też 4. Dlatego gdy raz wybierzemy się w to miejsce, to będziemy mogli wrócić rozwiązać inne zagadki. Powinniśmy wspomnieć o tym znajomym, by i oni mogli tam pójść, kto wie może okaże się, że jest wśród nas jakiś następca Holmesa, bo na pewno będzie dużo radochy i wiary w to, że w jakiś sposób się uda wyjść z tego pokoju bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście wszystko jest w pełni bezpieczne, chodzi tu po prostu o to by ruszyć głową, ale nie zalegając w fotelu, a tylko ruszając się i poszukując wskazówek, które prowadzą do wyjścia.
2022/11/07, 08:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.