Jak zarządcy obiektów hotelowych rozszerzają istniejącą ofertę, żeby przyciągnąć jak najwięcej usługobiorców

Jeśli jedziemy do sąsiedniego miasta albo po prostu na drugi kraniec Polski, to w czasie podróży samochodem mijamy dużo billboardów. Reklama outdoorowa jest w dalszym ciągu jedną z bardziej skutecznych form promocji, a na wspomnianych tablicach promują się obecnie chyba wszyscy: i przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, i sklepy wielkopowierzchniowe, i lokale gastronomiczne.
Choć przekaz oparty jest w przeważającej mierze na grafice, to nie brak też dowcipnych sloganów. Tymczasem branża hotelarska niekiedy ogranicza się do umieszczenia na budynkach mieszkalnych lapidarnych napisów, dla przykładu: noclegi Brzeg Dolny, najtańsze noclegi w Zielonej Górze lub po prostu np. wolne kwatery - . Jednak dyrektorzy hotelów czy zajazdów, aby za kilka miesięcy nie ogłosić upadłości, są zmuszeni znacznie poszerzać aktualne oferty i zaproponować gościom dodatkowe usługi, a wówczas na tablicach reklamowych muszą pojawić się także uzupełniające informacje.

sala konferencyjna
Wprowadził: synergy-trainings.pl
Źródło: synergy-trainings.pl
Przedsiębiorstwa, które organizują ogólnokrajowe bądź branżowe seminaria szukają odpowiednich, czyli bardzo dobrze wyposażonych sal prelekcyjnych, najlepiej w ośrodkach usytuowanych w miastach atrakcyjnych turystycznie, np. w Wiśle czy Łebie - poznaj hotel Stara Stołówka . Sekretarki, które są najczęściej odpowiedzialne za znalezienie idealnej placówki wykazują się sporą kreatywnością w tworzeniu fraz, które przecież umożliwiają im odszukanie w internecie ośrodka spełniającego określone wymagania - z pewnością przydatne będą takie wyrażenia jak sala konferencyjna Brzeg Dolny czy konferencje w Sanoku.

A menedżerowie hoteli, choć są zmuszeni wyłożyć środki na wyposażenie sal, to jednakże w ciągu kolejnych tygodni czy lat ta kosztowna lokata kapitału ma dużą szansę się zwrócić.Z myślą o kobietach, a zwłaszcza tych zamożnych przedstawicielkach płci pięknej, hotele otwierają na terenie obiektu gabinety SPA, w których elegantki mogą się odstresować, a także zadbać o paznokcie, a nawet nieco zredukować zmarszczki.


Może zainteresują ciebie także

Escape room - unikatowy aspekt rozrywki w stolicy państwa.

escape room
Wprowadził: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu przyjemność postrzegana była jako wyjście do kina, teatru albo zebrania pośród znajomych. Gdy spotykaliśmy się z kolegami zazwyczaj umilaliśmy sobie czas grając w gry planszowe, gry karciane lub gry ruchowe jak np. Twister.


Tymczasem na panów czekają rewelacyjnie urządzone siłownie i piękne zjeżdżalnie na pływalniach, a dzieci zapewne ucieszą się z poobiedniej przejażdżki pojazdem z dawnej epoki. Racjonalnie myślący dyrektorzy muszą jednak ciągle dbać się o to, żeby takie wyrażenie jak np. noclegi Brzeg Dolny bądź wolne pokoje Szczytno kojarzyło się przyjezdnym tylko w pozytywny sposób.
2019/04/28, 00:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.