Posiadanie odpowiedniego biletu i brak miejsca w samolocie - co robić?

Całkiem niedawno usłyszałam, że przedsiębiorstwa lotnicze nie do końca są w pełni uczciwe wobec swoich klientów. Znajomy z pracy twierdził, iż niektóre linie sprzedają więcej biletów niż jest miejsca w samolocie. Myślałam, iż to tylko zwykłe plotki. Do momentu, jak mi osobiście spotkała mnie taka sytuacja.
przed lotniskiem
Wprowadził: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Parę miesięcy temu, chciałam pojechać na wakacje do Grecji. Jako że nie lubię korzystać z usług biur podróży, postanowiłam zorganizować całą wycieczkę na własną rękę. O jak wielka była moja radość, gdy trafiłam na nie drogie bilety na samolot. Byłam naprawdę podekscytowana.

To super, że masz ochotę uzyskać więcej informacji na to zagadnienie. Wówczas przejdź do tekstu (https://www.eena.pl/podatki-w-holandii.html), a dowiesz się różnych wiadomości i uzyskasz wiedzę na mnóstwo tematów.

Nie spodziewałam się wcale co mnie czeka.

Nadszedł dzień wyjazdu. Parę razy sprawdzałam, czy czegoś nie zapomniałam. Bagaże, dokumenty, bilety. Zatem wszystko jest. Na lotnisku dojechałam tylko trochę później niż zwykle.

Może zainteresują ciebie także

Wyjazd w nieznane może być wygodny i przyjemny

Biwak na blaży
Wprowadził: Frontierofficial
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy z bliskimi wcale nie muszą być nudne. Zamiast jechać w znane nam dobrze miejsca, w jakich jesteśmy co roku, dobrze niekiedy spróbować czegoś nowego, co sprawi nam większą przyjemność oraz zapewni przeżycie niesamowitej przygody.


Pełna zapału dałam mój bilet do weryfikacji. I w tym momencie obsługa stwierdziła, że jest jej niezwykle smutno, lecz zabrakło miejsca w samolocie. Zdołowana, spytałam nawet czy mogłabym w takim razie lecieć kolejnym kursem. Okazało się, że wszystkie są albo w całości zarezerwowane albo dziś nie wylecą. Jedyna rzecz jaką uzyskałam, to zwrot pieniędzy.

To bez wątpliwości niezwykle użyteczna tematyka, zatem jeśli masz ochotę ją przestudiować w większym stopniu, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w linku.

Rezerwacja w hotelu przepadła, a przez to i urlop w Grecji.

Nie zamierzałam tego tak zostawić. Dlatego też szukałam w sieci rozwiązania, jak szybko i skutecznie postarać się o wypłatę odszkodowania za podobne sytuacje (sprawdź na się więcej na informacje na skylegal.pl).
2019/10/08, 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.