Swoja książka: w jaki sposób ją wydać, nie wydając masy pieniędzy?

Od pomysłu na stworzenie książki jest długa i szeroka droga do jej ukazania się w postaci papierowej. By mogła ona odnieść sukces, powinna być nie tylko odpowiednio napisana, ale także dobrze wydrukowana.
Wydanie osobistej książki jest w naszych czasach możliwe bez pośrednictwa specjalistycznej firmy. Wiele wydawnictw niechętnie decyduje się na to, by wydać książki młodych, mało znanych autorów. Musi ona być naprawdę wspaniała, aby wydawnictwo zechciało inwestować jakąś kwotę pieniędzy najpierw w jej wydrukowanie, a później na promowanie - tani druk książek. Dzisiaj mamy możliwość drukować książkę omijając pośrednictwo tego typu firm.

Zobacz bez marudzenia ten wpis z www (http://www.esoil.pl/o-firmie) prezentującego analogiczne materiały, gdyż on na pewno także jest warty Twojej uwagi.

Działające na rynku drukarnie cyfrowe oferują tani druk książek nawet początkującym autorom. Tani druk książek będzie pozwalał na wydanie książki w odpowiedniej ilości egzemplarzy. Jednak za jej druk będziemy musieli zapłacić sami. To także na nas, jako autorach spadnie cały proces związany z jej sprzedażą. Ale napisanej i samodzielnie wykończonej książki wcale nie trzeba sprzedawać, możemy jej egzemplarze rozdać w kręgu znajomych, czy rodziny.
tanie drukowanie książek
Wprowadził: Matthew
Źródło: http://www.flickr.com


Wydana własnym nakładem książka może otrzymać w drukarni numer ISBN. Z takim numerem ma ona szansę trafić do oficjalnego obiegu wydawniczego. Cena drukowania zależy oczywiście od ilości egzemplarzy. Ich będzie ich mniej, tym za wydrukowanie swojej książki jej autor będzie zwykle płacił zapłacić. Dla drukarni nie ma znaczenia, czy chcemy drukować powieść, czy tomik poezji. Na indywidualne życzenia klientów jej pracownicy zajmą się nawet projektem okładki. W ramach standardowej usługi można liczyć na projekt graficzny i topograficzny oraz na fachowo wykonaną korektę. Nakład może być dowolny w zależności od oczekiwań, autorowi zostaje jedynie wybranie rodzaju druku. Do wyboru posiadamy druk offsetowy lub cyfrowy. Oba wyróżniają się nieco innymi parametrami.


Może zainteresują ciebie także

Jak opracować zawodową reklamę naszego brandu ososistego za pomocą pereł?

reklama zewnętrzna
Wprowadził: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że każda firma w swoim funkcjonowaniu dąży przede wszystkim do osiągania jak największych zysów ze swojej pracy. W tej sytuacji trzeba jednakże zauważyć, że wielu młodych właścicieli firm, jacy wówczas rozpoczynają swoją przygodę z działaniem w specjalności przedsiębiorczej mogą w szeregu przypadków posiadać mnóstwo problemów ze zrealizowaniem tego zadania w rzeczywistości.


Wydrukowanie pierwszej książki to dla sporej grupy osób prawdziwe marzenie. Należy pamiętać, że może one naprawdę się spełnić.

Jeśli interesuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę (https://www.vincent.pl/), która podnosi analogiczne wątki, też będą z pewnością interesujące.

Trzeba jedynie postawić na niezwykletani druk książek, który obecnie jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Wyszukanie drukarni mającej w swojej ofercie niedrogi druk naprawdę nie jest trudne. Pod warunkiem, że się do tego przyłożymy.
2019/12/31, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.