Promocja na telebimach

Telebim to najwyższej kategorii narzędzie służących do przekazu wiadomości o produkcie, czy też usłudze dla obszernego zespołu konsumentów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technika, która zezwala na emisję filmu najlepszej jakości przy zachowaniu doskonałej widzialności w dowolnych warunkach pogodowych. Jedynie owa technika zezwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni film świetnie czytelny w świetle dziennym. Modułowa konstrukcja ekranu umożliwia jego rozbudowę, lub przebudowę formatu, jak również łatwą zmianę lokalizacji, również serwisowanie.


telebimy reklamowe
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów przynosi sporo wyższe możliwości reklamy. Ustawione w wielu miejscach wzmagają ilość adresatów, a tym samym ilość prawdopodobnych odbiorców.
To właśnie za sprawą cyfrowej techniki diodowej, oraz energicznych i pełnych odcieni obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę klienta, również oddziałują na rozpoznawalność marki. Częstotliwość z którą pokazują się spoty reklamowe ułatwia dotarcie do potencjalnego klienta, które w konsekwencji wiedzie do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania - popularna oferta.

Film jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli zwykły obraz bilboardowy. Udowodniono, że reklama produktu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczyniła się do wzrostu sprzedaży. Ogromnie istotne jest też umiejscowienie telebimu. W ruchliwych lokalizacjach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę prawdopodobnych nabywców.

Nie czekaj! Jeżeli spodobał Ci się nasz wątek, to czytaj również eye-tracking następne treści na wybrany materiał. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Właściwym miejscem powinny być główne ulice miast, czy też okolice dużych centrów handlowych.


reklama na białym budynku
Wprowadził: khair mispan
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów używana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, funkcjonujące w przeróżnych branżach przemysłu, a także apteki i świątynie. Ergonomiczność, prostota obsługi i odporność na okoliczności pogodowe przyciągają wzrok, a przy tym są bardzo dobrze wyraziste. Reklama pokazana w takiej formie nie tylko prędko i skutecznie dociera do ewentualnych odbiorców, ale także ceny jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo niższe niż typowe koszty innych reklam - czytaj więcej.
2022/01/04, 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.