Uratuj życie porzuconego psiaka - dlaczego powienieneś rozważyć wzięcie psa ze schroniska.

Ludzie, którzy podejmują się opieki czworonoga, wiedzą, że jest to spora odpowiedzialność. Jednak z troski do naszego ulubieńca stać nas na pewne wyrzeczenia, a nasz pies odwdźięcza się bezwarunkowym uwielbieniem, oddaniem i miłością. Nie wszystkie psiaki miały tyle pomyślności by spotkać na swojej ścieżce człowieka, który o nie zadba.

Ocal życie porzuconego zwierzęcia
odwiedź sklep Zwierzakowo
Wprowadził: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Na przekór trendowi na szlachetne psy, wciąż są osoby, które zdecydują się na małego, bezdomnego burka. Posiadanie psa z szlachetnym pochodzeniem nęci, są one niezwykle piękne, nierzadko obdarzone unikatowymi cechami. Jednakże trzeba pamiętać, że tych zwierząt nikt nie porzuci, one zawsze odnajdą ciepły dom. Dlatego nie zapominaj psów, które nie miały tyle szczęścia w życiu.

Może zainteresują ciebie także

Jeżeli chcemy zostać agentem ubezpieczeniowym, to należy przejść szkolenie i zdać egzamin

serwis www
Wprowadził: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy zdobyć ciekawe doświadczenia życiowe albo po prostu interesuje nas zmiana zawodu, to może warto zainteresować się branżą ubezpieczeniową. Praca jako agent ubezpieczeniowy może być wyjątkowo wciągająca, pełna wyzwań oraz bardzo satysfakcjonująca


Zastanów się czy warto zapłacić spore pieniądze na rasowego psa, czy może bardziej właściwe jest zabranie go ze schroniska i ocalenie jego życia? Wstąp do pobliskiego przytuliska dla zwierząt i rozejrzyj się - może któryś ze zwierzaków chwyci Cię za serce. W schronisku natrafisz na psy wszystkich ras i gabrytów, na pewno któryś przyciągnie Twoją uwagę. Będziesz również mógł przebierać w wieku. Te małe mogą jeszcze potrzebować tresury załatwiania się poza domem, te bardziej wiekowe z pewnością są już przeszkolone - zabawki dla psów.

Przygarnąłem psa! Co dalej? Jeżeli jestes już szczęśliwym właścicielem psiaka, następnym celem jest zdobycie dla niego wyprawki. Będziesz potrzebował dla niego smyczy, obrożę i jedzenie. Będąc w sklepie zoologicznym opłaci się zajrzeć do działu "zabawki dla psa" i kupić coś dla swojego pieszczocha. W asortymencie będzie mnogość najróżniejszych akcesoriów - latające dyski, gumowe gryzaki, piłki - wszystko dzięki czemu zwierzęta mogą rozładować nadmiar siły i trochę polatać.
Należy unikać dokarmiania psa (zobacz ofertę na szelki norweskie dla psa) jedzeniem, które jest przeznaczone dla nas. Często nie jest to dla niego właściwy pokarm i może sprowadzić kłopoty żołądkowe. Zabronione powinno być futrowanie psa czekoladą! Pomimo, że ją uwielbiają, to czekoladki przyczyniają się do powstawania niebezpiecznych toksyn, a te z kolei oddziałowują na układ trawienny, mózg czy serce.

Gdy tylko możesz, próbuj nie zostawiać swojego pupila na cały dzień. Nie zapominaj o wyjściach na dwór przynajmniej 3 razy na dzień. Twój zwierzak z pewnością zrewanżuje się bezwarunkową miłością i lojalnością!
2022/05/01, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.