Gdzie warto w tą zimę wyjechać na narty? Opis ciekawych kierunków, które zdecydowanie warte są uwagi

Coraz więcej z nas wyjedzie na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpoczynku, relaksu, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności oraz rozrywki. Trzeba też podkreślić, że nasze społeczeństwo się bogaci, coraz większa liczba osób jest w stanie pozwolić sobie na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry lecz także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym między innymi dowiecie się z tego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry
Wprowadził: glenngould
Źródło: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut weźmy Polskę. Tu niezmiennie króluje Zakopane oraz okolice. Wiele tras narciarskich, góralski folklor, bardzo dobra oraz charakterystyczna kuchnia oraz wielka liczba różnego rodzaju atrakcji powoduje, iż rodacy chyba najchętniej wybierają Tatry na zimowe wojaże i jazdę na nartach czy snowboardzie. Trudno się im dziwić, wszak ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują ponadto Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności zimą są jednakże Bieszczady. Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają wyraźne oblężenie zimą i jest to zrozumiałe ze względu na unikalność tych gór oraz niesamowicie piękne widoki i panujący tam klimat.

Z kolei jeśli chodzi o zagranicę to największą popularność w ostatnim czasie zdobywa Gruzja. Nadal nie odkryta kraina zachęca ogromną gościnnością, a ponadto ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty jedynie do Gruzji! Nie ma się co dziwić, to wszak o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, iż jest możliwość lotu tam tanimi liniami lotniczymi z Warszawy czy Katowic, to coraz większa ilość Polaków decyduje się na tego rodzaju formę spędzania wolnego czasu nie tylko w trakcie lata lecz również zimą.

Gruzja ma coraz lepsze zaplecze narciarskie i trzeba o tym wiedzieć.

Jeżeli omawiana kwestia jest dla Ciebie pomocna, przeczytaj ponadto więcej szczegółów felgi aluminiowe 16 tu - te wiadomości także nie mogą pozostać pominięte!

Nie warto brać nawet własnego sprzętu, tam możemy wszystko wypożyczyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Trzeba także dodać, iż nadal wiele osób wybiera Alpy, wybiera takie kraje jak Włochy, Niemcy albo Francja. Tam niewątpliwie jest najlepsza jakość stoków i całe zaplecze narciarskie lecz niestety trzeba liczyć się z ogromnymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w te strony świata mogą sobie pozwolić tylko osoby z rzeczywiście grubym portfelem.
2020/07/30, 07:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.